Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 5 april 2016

H Lang

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL21.267.08
2John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering22.51+1.257.37
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering23.22+1.567.47
4Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering24.53+3.278.17
5Jostein BaustadHaugesund IL Orientering26.11+4.458.43
6Kjetil FiskåSveio OL - Orientering26.21+4.558.47
7Ivar KvaleHaugesund IL Orientering26.51+5.258.57
8Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering26.58+5.328.59

D Lang

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.338.11
2Kristina VollHaugesund IL Orientering26.36+2.038.52
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering29.54+5.219.58

H Mellom

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering28.219.27
2Sverre BakkevikHaugesund IL Orientering29.35+1.149.51
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering30.19+1.5810.06
4Frode NystedHaugesund IL Orientering30.28+2.0710.09
5Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering31.38+3.1710.32
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering32.18+3.5710.46
7Arne StakkestadHaugesund IL Orientering33.16+4.5511.05
8Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering34.47+6.2611.35
9Sigved GramstadHaugesund IL Orientering36.24+8.0312.08
10Knut B KvalaHaugesund IL Orientering37.32+9.1112.30
11Harald SteinslandVikebygd IL41.22+13.0113.47
0Aksel BjellandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering30.3410.11
2Solfrid ThuestadHaugesund IL Orientering30.52+0.1810.17
3Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL34.37+4.0311.32
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering35.17+4.4311.45
5Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL36.26+5.5212.08
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering25.4313.32
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering30.49+5.0616.13
3Victor RingdalHaugesund IL Orientering36.32+10.4919.13
4Lars WikstrømHaugesund IL Orientering38.25+12.4220.13

H 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung ErlandHaugesund IL Orientering12.306.34

D -16K

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering24.4012.58
2Emilie BjørnnesHaugesund IL Orientering26.00+1.2013.41
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering32.08+7.2816.54
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering32.08+7.2816.54

H Ny

1 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering24.2817.28
0Alfinn BjergaVikebygd IL19.3113.56
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering16.5312.03
0Elias EngesliHaugesund IL Orientering24.39+0.1117.36
0Even EngesliHaugesund IL Orientering16.4511.57
0Isak ErlandHaugesund IL Orientering11.198.05
0Johan Ulsund HansenHaugesund IL Orientering15.0510.46
0Erlend Bakkevig HaugeHaugesund IL Orientering11.248.08
0Robin HelliesenHaugesund IL Orientering26.31+2.0318.56
0Aleksander Tolland JensenHaugesund IL Orientering25.12+0.4418.00
0Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering22.5916.25
0Johan LundegårdHaugesund IL Orientering24.37+0.0917.35
0Bjørnar LøvlandHaugesund IL Orientering16.5512.05
0Håkon NordhusHaugesund IL Orientering19.4614.07
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.5413.30
0Sverre OmenåsHaugesund IL Orientering30.33+6.0521.49
0Torstein Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering24.52+0.2417.45
0Oliver SakkestadHaugesund IL Orientering16.5212.02
0Jonas Sjo BjergaVikebygd IL15.2110.57
0Tom Rune Waka ValenHaugesund IL Orientering26.40+2.1219.02

D Ny

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Esther Regine ErlandHaugesund IL Orientering23.4516.57
0Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering12.479.07
0Juli-Janne GåsdalenVikebygd IL25.41+1.5618.20
0Emilie Wiig KolnesHaugesund IL Orientering23.3516.50
0Ine Hovda OlsenHaugesund IL Orientering21.5215.37
0Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering14.1110.07
0Sofie Schønberg OmenåsHaugesund IL Orientering30.33+6.4821.49
0Elen Tjoflot NesVikebygd IL15.2711.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor