Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 1
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 30 mars 2016

Lang 6,0 km

6 000 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas NipenNydalen38.296.24
2Johan SvedbergHeming Orientering39.47+1.186.37
3Jan R. EriksenAsker41.37+3.086.56
4Jan Tore HenriksenNorges Bank43.05+4.367.10
5Steinar LågDNV43.19+4.507.13
6Mikael OlaussonOSI44.19+5.507.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Roger Telle-HansenTyrving IL44.33+6.047.25
8Øyvind EngerNTNUI45.35+7.067.35
9Bjørn GrindeOSI45.51+7.227.38
10Niklas NormanHeming46.28+7.597.44
11Henning SpjelkavikTyrving IL48.22+9.538.03
12Trond LundVålerenga48.36+10.078.06
13Stein H. HagenFossum49.20+10.518.13
14Jan Fredrik HelgakerDNV49.27+10.588.14
15Guttorm EggeOSI49.31+11.028.15
16Sindre LangåsNydalen SK49.38+11.098.16
17Bengt Solheimdal JohansenVeritas50.20+11.518.23
18Eivind RuthVeritas51.12+12.438.32
19Erik HolterFærder Seilforening51.25+12.568.34
20Knut BårtveitBø O-lag53.36+15.078.56
21Per J. KarlsbakkEsso/Veritas54.14+15.459.02
22Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm54.23+15.549.03
23Anton PlaianAsker SK54.26+15.579.04
24Ketil BergeVestre Aker SK54.42+16.139.07
25Morten TangenHamar55.06+16.379.11
26Vidar ElvekrokEiker O-lag56.43+18.149.27
27Bård NatvigNittedal O-lag57.09+18.409.31
28Marita HernandezToten-Troll58.15+19.469.42
29Eskil ÅsmulTrollelg59.03+20.349.50
30Marius BurmoPrivat1.00.11+21.4210.01
31Jacob DybwadHeming1.01.05+22.3610.10
32Espen MesselKoll1.02.09+23.4010.21
33Tormod ØvergaardVestre Aker SK1.02.11+23.4210.21
34Lise HorntvedtCore energy1.02.58+24.2910.29
35Mariken HomleidIL GeoForm1.07.11+28.4211.11
36Audrun UtskarpenOSI1.08.45+30.1611.27
37Petter ChristensenDNV1.10.57+32.2811.49
38Lars ChristensenDNV1.12.27+33.5812.04
39Tommaso QueriniPrivat1.22.28+43.5913.44
40Tobias Mikael EspedalNydalen1.23.47+45.1813.57
41Kristoffer JacobsenTyrving ILikke godkjent
42Svein NygårdNorges Bank BILikke godkjent
43Tore KjølsethLundinikke godkjent
44Tore HoffStatoilikke godkjent

Mellom 3,9 km

3 900 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil EideTyrving IL30.497.54
2Egil W. IversenHeming34.34+3.458.51
3Einar ThorstensenKamp/Vestheim35.11+4.229.01
4Lars BenestadIK Grane35.29+4.409.05
5Bjørn Are CarlssonFossum36.42+5.539.24
6Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF36.50+6.019.26
6Knud Bjørne-LarsenNorsk Film36.50+6.019.26
8Roar SigurdsenRingnes38.36+7.479.53
9Kjersti SkantzeTyrving IL38.41+7.529.55
10Linda HanssenØstmarka OK39.26+8.3710.06
11Trude FixdalKoll39.34+8.4510.08
12Tore SundtjønnSparebank139.44+8.5510.11
13Sven OrvikKonnerud40.05+9.1610.16
14Kjell RøkkeTyrving IL40.45+9.5610.26
15Sivert KvermeFossum40.50+10.0110.28
16Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim41.48+10.5910.43
17Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere42.42+11.5310.56
18Egil HusethKamp/Vestheim43.43+12.5411.12
19Pål W. HanssenBDO BIL44.15+13.2611.20
20Veslemøy SolbergKonnerud44.16+13.2711.21
21Sigbjørn ModalsliFossum44.17+13.2811.21
22Olav NipenTyrving IL44.26+13.3711.23
23Runa SkyttersæterHeming44.50+14.0111.29
24Finn GangePrivat45.46+14.5711.44
25Christian Fredrik BorgKoll46.05+15.1611.48
26Harald RikheimRådtassene46.36+15.4711.56
27Øyvind FidjePrivat46.41+15.5211.58
28Einar HemLillomarka OK46.58+16.0912.02
29Fanny Fløgstad SohlbergHeming47.00+16.1112.03
30Knut MøgedalAker Solutions47.11+16.2212.05
31Stein MyhreOslo Sporveier47.37+16.4812.12
32Nora UrsinFossum IF48.06+17.1712.20
33Kjersti ThoStabæk48.29+17.4012.25
34Erik BorgKoll49.35+18.4612.42
35Tor OmmundsenDNV51.25+20.3613.11
36Nina  SjueDNV52.08+21.1913.22
37Bjørn EgnerHeming/Njård OL52.51+22.0213.33
38Linda FredhHamar OK57.38+26.4914.46
39Kåre KnudsenIL GeoForm58.41+27.5215.02
40Nanna Fløgstad SohlbergHeming1.00.00+29.1115.23
41Bjørn GunnerødIL GeoForm1.01.11+30.2215.41
42Jakob HaldorsenGeoForm1.01.42+30.5315.49
43Martha GjermoPrivat1.03.22+32.3316.14
44Anne Lise ØfsthusAsker SK1.04.44+33.5516.35
45Astri RogstadOSI1.08.03+37.1417.26
46Kjetil EspedalNydalenikke godkjent
47Britta FismenNydalens SKikke godkjent
48Per SchancheAsker skiklubbikke godkjent
49Bjørn SandelienHeming/Njård OLikke godkjent
50Don SkantzeTyrving ILikke godkjent
51Johanne Øderud VatneBækkelagetikke godkjent
52Brita SauarStatoilikke godkjent
53Halvard Bjørgum DNVikke godkjent
54Morten FismenFossumikke godkjent
55Rune HultgreenOppsalikke godkjent
56Bjørn SpjelkavikTyrving ILikke godkjent
57Håvard ChristiansenForsvarsbyggikke godkjent

Kort 2,5 km

2 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieKoll21.558.46
2Lars ArnesenPrivat26.11+4.1610.28
3Nina JørgensenTyrving IL26.58+5.0310.47
4Ingrid LundTyrving IL30.26+8.3112.10
5Per HaugenLillomarka30.55+9.0012.22
6Enikø BertalanAsker SK31.51+9.5612.44
7Carl Fredrik  KolderupStabæk34.24+12.2913.45
8Tom  IbsenLommedalen36.16+14.2114.30
9Siw SolstadVeritas38.27+16.3215.22
10Aud I.  SpjelkavikTyrving IL39.30+17.3515.48
11Knut HangeraasIL GeoForm40.24+18.2916.09
12Marit Økern JensenBærum Skiklub41.03+19.0816.25
13Terje ThrondsenPecon41.53+19.5816.45
14Sidsel SandelienVeidirektoratet44.13+22.1817.41
15Tor E. HenriksenLillomarka OL44.55+23.0017.58
16Marlon RustadBækkelaget47.05+25.1018.50
17Kristin ViganderFossum47.06+25.1118.50
18Lars Øderud VatneBekkelaget47.12+25.1718.52
19Aage MellaØstmarka OK48.39+26.4419.27
20Tiril EspedalNydalen48.57+27.0219.34
22Silje WithVeritasikke godkjent
23Sissel PlejdrupOpsal IFikke godkjent
24Per GjermoAskerikke godkjent
Knut KarlsenPromegaikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor