Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 1 september 2016

N-åpen

1 500 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig19.5413.16
0Finn Einar BrandsenMalvik IL30.43+3.2320.28
0Stian LandvikByåsen IL18.5412.36
0Jens Anton AndresenMalvik IL30.57+3.3720.38
0Nora Otterlei RossvoldByåsen IL17.0111.20
0Erik Aglen AlsosWing OK27.2018.13
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg25.1516.50
0Lone SætherByåsen IL21.1314.08
0Martin Sæther LevinFreidig20.5313.55
0Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK51.32+24.1234.21
0Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK25.4217.08
0Marius TorsethaugenWing OK17.1911.32
0Benjamin BraathenOL Trollelg25.2216.54
0Karoline B. HjelmenOL Trollelg19.3813.05
0Ingeborg KolstadWing OK14.289.38
0Frida LutherOL Trollelg14.139.28
0Ole Ulseth SylteFreidig15.5510.36
0Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK25.2916.59
0Mathias LeroyerFreidig11.487.52
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16.4711.11
0Hanne Marie TørhaugWing OK16.5611.17
0Benjamin CallananWing OK13.148.49
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK26.0317.22
0Olav BjørkanByåsen IL29.58+2.3819.58
0Kristoffer LodgaardByåsen IL28.42+1.2219.08
0Eivind MjaalandNidarøst OK41.12+13.5227.28
0Nathaniel BraathenOL Trollelg25.0716.44
0Amund Andreas BuhaugNidarøst OK24.5216.34
0Emil Aleksander NolteFreidig11.517.54
0Thomas GundersenNidarøst OK20.3013.40
0Johannes StordalByåsen IL16.2610.57
0Martin MelhuusWing OK20.1713.31
0Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK24.4416.29
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering28.26+1.0618.57
0Johannes LerliMelhus IL12.398.26
0Eystein AskeFreidig29.01+1.4119.20

D -10

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Wollan Benum MarieByåsen IL18.1810.45
0Nora HalvorsenFreidig23.2813.48
0Hedda SæbøNidarøst OK28.08+4.4016.32
0Agnes Vatterholm JernbergFreidig21.1612.30
0Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.5013.25
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.25+3.5716.07
0Johanna SøraasWing OK24.36+1.0814.28
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig42.11+18.4324.48

D 11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig20.178.27
2Astrid Oline Rinnan GreenWing OK23.59+3.429.59
3Tora KittelsenFreidig24.25+4.0810.10
4Solveig Louise NissenFreidig26.00+5.4310.50
5Maria Strømdal WikFreidig26.22+6.0510.59
6Astrid Berge MjølhusOL Trollelg26.24+6.0711.00
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL29.36+9.1912.20
8Una KittelsenFreidig31.06+10.4912.57
9Marita AskeFreidig32.05+11.4813.22
10Annelie HerzogNidarøst OK34.27+14.1014.21
11Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK1.29.29+1.09.1237.17
0Pape SkjærvoldFreidigdiskvalifisert

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg15.469.16
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK20.20+4.3411.57
3Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK24.04+8.1814.09

D 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg16.355.55
2Vilde Lereim StorliFreidig17.06+0.316.06
3Ane Malene KolstadFreidig18.58+2.236.46
4Tale Tannvik SkeiFreidig19.01+2.266.47
5Mari EidsmoFreidig21.44+5.097.45
6Tuva GrøtteWing OK21.49+5.147.47
7Silje Marie NissenFreidig22.33+5.588.03
8Maren VikenByåsen IL27.20+10.459.45

D 13-16N

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne Stræte OpdahlWing OK33.3216.46
2Emma B. HjelmenOL Trollelg33.33+0.0116.46
3Emilie Margrete FodstadWing OK39.33+6.0119.46

D 15-16

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL19.435.58
2Dina ReitanFreidig20.01+0.186.03
3Synne Marie KvammeWing OK21.38+1.556.33
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK28.50+9.078.44
5Mona Eggen KongsbakWing OK36.59+17.1611.12
6Ingvild Lauvstad SundeWing OK39.11+19.2811.52
6Thea WalsethMalvik IL39.11+19.2811.52

D 15-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Myhr AmundsenWing OK41.4114.53

D 17-20

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Liabakk EriksenByåsen IL22.546.56
2Ella Eriksen KongsvikWing OK26.33+3.398.02
3Andrine VikenByåsen IL31.50+8.569.38
4Eldrid BratsbergWing OK32.23+9.299.48

H -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sivert Sæther LevinFreidig14.588.48
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg20.1111.52
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK27.2316.06
0Alf Petter LynumFreidig17.2410.14
0Sofus H LindWing OK17.3910.22
0Jørgen Moseid UlvenFreidig19.1511.19

H 11-12

2 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig17.057.07
2Tord RomundstadNidarøst OK17.11+0.067.09
3Iver Dalsaune ThunFreidig19.19+2.148.02
4Emil GrønliFreidig19.22+2.178.04
5Sigurd BraathenWing OK20.25+3.208.30
6Vegard Lereim StorliFreidig22.56+5.519.33
7Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK23.45+6.409.53
8Magne GuttvikWing OK26.09+9.0410.53
9Kristoffer LerliMelhus IL26.55+9.5011.12
10Martin Moseid UlvenFreidig27.16+10.1111.21
11Alfred Gilje SanneFreidig27.30+10.2511.27
12Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK29.19+12.1412.12
13Borgar StavrumWing OK30.13+13.0812.35
14Johan BjørkanByåsen IL30.51+13.4612.51
15Tristan HalvorsenFreidig34.56+17.5114.33
16Jørgen AuneByåsen IL40.04+22.5916.41
17Kasper LodgaardByåsen IL45.57+28.5219.08
18Tobias Eid-JohansenNidarøst OK46.03+28.5819.11
19Odin GåsvikNidarøst OK1.02.44+45.3926.08
0Leon Dahl LarsenWing OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne StordalByåsen IL19.2211.23
2Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK35.03+15.4120.37

H 13-14

2 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig16.315.53
2Erling Eide HustvedtWing OK16.34+0.035.55
3Jostein RøFreidig16.38+0.075.56
4Petter Andreas LonaWing OK16.42+0.115.57
5Håkon SæternesByåsen IL18.55+2.246.45
6Vegard Ulseth SylteFreidig19.03+2.326.48
7Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK19.35+3.046.59
8Tormod Kristian GevingFreidig21.07+4.367.32
9Erlend AuneByåsen IL21.15+4.447.35
10Gabriel CallananWing OK21.52+5.217.48
11Henrik BraathenWing OK22.25+5.548.00
12Vetle Grønvik EkraFreidig22.27+5.568.01
13Peter Prytz JensenMelhus IL22.30+5.598.02
14Espen KarlsenMelhus IL22.35+6.048.03
15Ørjan SæterMelhus IL22.40+6.098.05
16Nikolai RenolenWing OK27.50+11.199.56
17Mathias Enebak IversenFreidig36.19+19.4812.58
18Jens HusbyMalvik IL41.23+24.5214.46
19Oskar StorlerMelhus IL41.53+25.2214.57
20Bage AsplenFreidig42.58+26.2715.20
21Joakim Solberg QvenildMelhus IL49.13+32.4217.34
22Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL49.15+32.4417.35

H 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hopstad NykvistWing OK24.3410.14
2Harald SørflakneMelhus IL33.05+8.3113.47

H 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ola VikheimWing OKdiskvalifisert

H 15-16

3 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig19.415.10
2Vegard KittilsenFreidig19.47+0.065.12
3Kristian Fredrik LynumFreidig19.54+0.135.14
4Matias NissenFreidig20.10+0.295.18
5Simen Spets StorhovFreidig20.16+0.355.20
6Håkon HolstadFreidig20.21+0.405.21
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering21.16+1.355.35
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering21.22+1.415.37
9Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL21.25+1.445.38
10Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.34+1.535.40
11Are LodgaardByåsen IL21.59+2.185.47
12Jonas GrønliFreidig22.46+3.055.59
13Jonas VindalWing OK23.17+3.366.07
14Martin Grøntvedt PedersenWing OK30.45+11.048.05
15Kenneth KjelaasMalvik IL30.50+11.098.06
16Tobias GundersenNidarøst OK35.40+15.599.23
17Sander SandmoMelhus IL38.56+19.1510.14
0Jo Even KolstadFreidigdiskvalifisert

H 17-20

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg19.305.07
2Johannes K. MidtbøWing OK21.58+2.285.46
3Asbjørn MidtbøWing OK23.01+3.316.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor