Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 2 juni 2016

N-åpen

1 700 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida EilertsenByåsen IL21.3712.42
0Oliver  FuruhaugByåsen IL14.278.30
0Sigrid HægstadByåsen IL32.02+2.2518.50
0Nora Rosvold OtterleiByåsen IL21.0612.24
0Erlend GrønliFreidig20.1211.52
0Ole Ulseth SylteFreidig16.209.36
0Frida HolmquistByåsen IL32.36+2.5919.10
0Silja FuglemMalvik IL22.4413.22
0Dagfinn StenvikByåsen IL31.24+1.4718.28
0Mia StormoOL Trollelg32.07+2.3018.53
0Amund Andreas BuhaugNidarøst OK24.3114.25
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig24.5514.39
0Hanne Marie TørhaugWing OK18.1910.46
0Jonas Fuglem KorsvoldWing OK15.128.56
0Anna Emilie LonaWing OK26.4015.41
0Stina GåsøOL Trollelg25.0314.44
0Jakob Jøsang WithWing OK23.4313.57
0Tina UglemsmoSelbu OK27.5016.22
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL26.1315.25
0Frida LutherOL Trollelg27.1115.59
0Anna F. HøysæterWing OK25.2914.59
0Olav BjørkanByåsen IL43.37+14.0025.39
0Benjamin CallananWing OK31.11+1.3418.20
0Odin HorghagenOL Trollelg19.5311.41
0Laurits SørumgårdFreidig32.13+2.3618.57
0Benjamin BraathenOL Trollelg28.2016.40
0Martin MelhuusWing OK24.2114.19
0Emil Aleksander NolteFreidig18.5511.07
0Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering19.5011.40
0Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK1.00.45+31.0835.44
0Kristoffer LodgaardByåsen IL37.52+8.1522.16
0Eline SandnesOL Trollelg15.539.20
0Sofus H LindWing OK24.2314.20
0Alfred F. HøysæterWing OK21.2012.32
0Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK26.3215.36
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL31.24+1.4718.28
0Erik Aglen AlsosWing OK29.3717.25
0Karoline B. HjelmenOL Trollelg20.3312.05
0Hedda SæbøNidarøst OK23.2913.48
0Johanna SøraasWing OK29.44+0.0717.29
0Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering20.1611.55
0Kristine BraathenWing OK48.33+18.5628.33
0Thomas GundersenNidarøst OK24.1314.14
0Klara LutherOL Trollelg29.0817.08
0Ingeborg KolstadWing OK17.1510.08
0Kristin PetersenOL Trollelg16.259.39
0Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering21.5812.55
0Nathaniel BraathenOL Trollelg26.4415.43
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK40.11+10.3423.38
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg29.55+0.1817.35
0Wilmer GranlundByåsen IL16.519.54
0Inger StokkeWing OK30.48+1.1118.07
0Eivind MjaalandNidarøst OK59.25+29.4834.57

D -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig38.22+8.3522.34
0Agnes Vatterholm JernbergFreidig33.45+3.5819.51
0Nora HanssenByåsen IL24.2914.24
0Nora HalvorsenFreidig29.4717.31
0Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering25.1914.53
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig22.5613.29

D 11-12

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig16.137.22
2Una KittilsenFreidig18.25+2.128.22
3Solveig Louise NissenFreidig22.37+6.2410.16
4Astrid Oline Rinnan GreenWing OK22.46+6.3310.20
5Marita AskeFreidig23.11+6.5810.32
6Anna Aurora NolteFreidig23.59+7.4610.54
7Maria Strømdal WikFreidig24.39+8.2611.12
8Stine Gilje HagelerByåsen IL26.03+9.5011.50
9Tora KittilsenFreidig27.24+11.1112.27
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL28.54+12.4113.08
11Thea EilertsenByåsen IL29.18+13.0513.19
12Astrid Berge MjølhusOL Trollelg30.31+14.1813.52
13Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering31.28+15.1514.18

D 11-12N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18.008.34
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK32.28+14.2815.27

D 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg25.309.06
2Vilde Lereim StorliFreidig26.31+1.019.28
3Tale Tannvik SkeiFreidig27.30+2.009.49
4Ane Malene KolstadFreidig30.47+5.1710.59
5Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig33.24+7.5411.55
6Mari EidsmoFreidig36.13+10.4312.56
7Tuva GrøtteWing OK43.26+17.5615.30
8Stine AuneNidarøst OK47.49+22.1917.04

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Myhr AmundsenWing OK28.0512.45

D 15-16

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina ReitanFreidig36.1610.59
2Lene Berg HanssenByåsen IL40.20+4.0412.13
3Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK45.14+8.5813.42
4Synne KvammeWing OK50.24+14.0815.16
5Sarah BrynhildsenWing OK1.05.41+29.2519.54
6Mona Eggen KongsbakWing OK1.09.57+33.4121.11
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.12.46+36.3022.03

D 15-20B

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Myhr AmundsenWing OK37.5513.32
2Ingvild Lauvstad SundeWing OK1.00.54+22.5921.45

D 17-18

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Liabakk EriksenByåsen IL39.4012.01
2Andrine VikenByåsen IL44.10+4.3013.23
3Eldrid BratsbergWing OK1.04.08+24.2819.26
4Ella Eriksen KongsvikWing OK1.07.44+28.0420.31

H -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sivert Sæther LevinFreidig20.34+3.1212.05
0Hallvard HellevikFreidig25.06+7.4414.45
0Sondre Holås SødringOL Trollelg44.07+26.4525.57
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL17.2210.12
0Alf Petter LynumFreidig20.43+3.2112.11
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg36.05+18.4321.13

H 11-12

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig19.208.47
2Kristoffer Strømdal WikFreidig20.42+1.229.24
3Magne GuttvikWing OK23.11+3.5110.32
4Vegard Lereim StorliFreidig23.37+4.1710.44
5Vegard FjeldstadOL Trollelg23.45+4.2510.47
6Iver Dalsaune ThunFreidig26.05+6.4511.51
6Kristoffer LerliMelhus IL26.05+6.4511.51
8Sigurd BraathenWing OK26.18+6.5811.57
9Aksel VikenByåsen IL28.06+8.4612.46
10Alfred Gilje SanneFreidig28.07+8.4712.46
11Jørgen AuneByåsen IL29.04+9.4413.12
12Sverre HellevikFreidig30.05+10.4513.40
13Tord RomundstadNidarøst OK33.25+14.0515.11
14Isak LiljedalFreidig35.18+15.5816.02
15Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK35.47+16.2716.15
16Johan BjørkanByåsen IL39.32+20.1217.58
17Kasper LodgaardByåsen IL44.48+25.2820.21
18Tristan HalvorsenFreidig53.50+34.3024.28

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk BonsaksenWing OK28.4413.40

H 13-14

2 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein RøFreidig25.339.07
2Mikkel HoltFreidig26.13+0.409.21
3Einar EideByåsen IL26.27+0.549.26
4Vemund MølnvikFreidig29.28+3.5510.31
5Henrik BraathenWing OK30.55+5.2211.02
6Petter Andreas LonaWing OK32.03+6.3011.26
7Olaf Gilje SanneFreidig33.35+8.0211.59
8Håkon SæternesByåsen IL33.38+8.0512.00
9Vegard Ulseth SylteFreidig33.51+8.1812.05
10Erlend AuneByåsen IL36.17+10.4412.57
11Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig36.33+11.0013.03
12Nikolai RenolenWing OK38.19+12.4613.41
13Kristoffer Haugen MisundFreidig38.39+13.0613.48
14Antonius Herskedal AmundsenFreidig39.43+14.1014.11
15AamundsHåvard SingsaasFreidig42.34+17.0115.12
16August MaskeFreidig42.59+17.2615.21
17Vetle Grønvik EkraFreidig45.49+20.1616.21
18Lars Erik UglemsmoSelbu OK46.06+20.3316.27
19Brage AsplemFreidig46.09+20.3616.28
20Gabriel CallananWing OK48.04+22.3117.10
21Oskar StorlerMelhus IL52.24+26.5118.42
22Peter Prytz JensenMelhus IL53.36+28.0319.08
23Jens HusbyMalvik IL55.46+30.1319.55
24Andreas AagensenMelhus IL57.34+32.0120.33
25Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK1.03.12+37.3922.34
26Edvin Skauby grønningSelbu OK1.03.55+38.2222.49
27Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.06.23+40.5023.42
28Espen KarlsenMelhus IL1.30.04+1.04.3132.10

H 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan SæterMelhus IL25.3011.35
2Mathias Enebak IversenFreidig28.32+3.0212.58
3Erik Tofte jrMelhus IL31.28+5.5814.18

H 13-16N

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hopstad NykvistWing OK21.039.09
2Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering29.38+8.3512.53
3Harald SørflakneMelhus IL34.20+13.1714.55

H 15-16

3 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig28.407.44
2Simen Spets StorhovFreidig29.46+1.068.02
3Kristian Fredrik LynumFreidig33.26+4.469.02
4Jo Even KolstadFreidig33.31+4.519.03
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL35.00+6.209.27
6Lars SandstadFreidig37.28+8.4810.07
7Are LodgaardByåsen IL39.08+10.2810.34
8Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL40.27+11.4710.55
9Jonas GrønliFreidig40.36+11.5610.58
10Håkon HolstadFreidig42.14+13.3411.24
11Matias NissenFreidig43.05+14.2511.38
12Hallvard DahleWing OK43.38+14.5811.47
13Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering44.48+16.0812.06
14Jonas VindalWing OK45.29+16.4912.17
15Ådne Skjæveland JøssingWing OK54.30+25.5014.43
16Kenneth KjelaasMalvik IL57.48+29.0815.37
17Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.01.39+32.5916.39
18Tobias GundersenNidarøst OK1.03.57+35.1717.17
19Johannes LangaasNidarøst OK1.14.31+45.5120.08

H 15-20B

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve TegnanderWing OK32.2111.33
2Filip HosethMelhus IL35.06+2.4512.32
3Sander SandmoMelhus IL45.12+12.5116.08

H 17-18

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg30.448.18
2Arvid LyngstadWing OK30.53+0.098.20
3Johannes K. MidtbøWing OK35.09+4.259.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor