Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Skien/POL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Skien/POL
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL21.19
Sunniva Brekka KjærsgaardPorsgrunn OL19.43
Sigrid BruemPorsgrunn OL24.37
Elvira Solberg DalseggSkien OK23.48
Hans HauggravPorsgrunn OL35.33
Thomine I. HilstandPorsgrunn OL21.34
Jesper JohansenPorsgrunn OL28.32
Lilly N. KarlsenPorsgrunn OL24.22
Even L.Porsgrunn OL31.27
Ole Magnus StoremyrPorsgrunn OL22.22
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL21.34
Felix WoxenPorsgrunn OL31.10

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK24.34
Vilde Aakre LeistadSkien OK24.33

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne BeitdokkenPorsgrunn OL24.16

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nea Ekre DalseggSkien OK21.23

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL27.08
2Une HoltermannPorsgrunn OL27.42+0.34
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.39+14.31

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL27.25
2Hanna NysæterSkien OK36.14+8.49
3Anna MeenPorsgrunn OL39.36+12.11
4Elise AusenPorsgrunn OL40.44+13.19

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro VassendFossum IF28.23
2Emilie WestinPorsgrunn OL34.16+5.53
3Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL38.56+10.33
4Anita BeitdokkenPorsgrunn OL41.29+13.06

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK19.38
2Rita RaastadSkien OK21.54+2.16
3Inger-Lene FlatinSkien OK25.31+5.53
4Gunn Kval-EngstadSkien OK29.44+10.06
5Mette Olsen RøimalSkien OK58.30+38.52

D 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL32.27
2Trude KalandPorsgrunn OL40.41+8.14
3Åse NysæterSkien OK42.49+10.22
4Eli SæterdalSkien OK44.57+12.30
5Janne LarsenPorsgrunn OL1.04.58+32.31
6Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.09.52+37.25
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK34.08
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL35.51+1.43
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.37+3.29
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.10.01+35.53

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK34.51
2Tone GrandePorsgrunn OL40.54+6.03
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL55.29+20.38

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL44.57
Olaug F. JohansenSkien OKfullført

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sindre Flatin ErichsenSkien OK30.38
Gaute NysæterSkien OK30.35
Sondre Randahl LiePorsgrunn OL46.44

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL23.19
2Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL41.09+17.50

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL15.25

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard KornmoPorsgrunn OL25.16
2Tobias MathisenPorsgrunn OL30.12+4.56
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL37.57+12.41
Martin AusenPorsgrunn OLikke startet

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL29.06
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.09+1.03

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL36.36
2Frode NysæterSkien OK38.34+1.58
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL42.26+5.50
4Fredrik RaastadSkien OK46.59+10.23
5Håkon KornmoPorsgrunn OL53.10+16.34
6Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL54.12+17.36
7Espen SelboskarPorsgrunn OL57.38+21.02
8Simon NysæterSkien OK57.52+21.16
9Truls Meyer BergskåsSkien OK1.33.56+57.20
Georg S. AndresenSkien OKbrutt

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Knut ErichsenSkien OKdiskvalifisert

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.31
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL48.26+2.55
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.03.03+17.32
4Jostein MehammerPorsgrunn OL1.03.27+17.56
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1.05.01+19.30
6Jørn LangerudPorsgrunn OL1.12.30+26.59
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HyllesethSkien OK42.30
2Jan GatevoldPorsgrunn OL47.07+4.37
3Espen RaastadSkien OK56.05+13.35
4Bjørn Richard KirsteSkien OK1.00.37+18.07
5Harald OmlandSkien OK1.06.04+23.34

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK32.10
2Rune LaurantsenSkien OK35.24+3.14
3Atle RemmePorsgrunn OL40.46+8.36
4Ole JohanssonPorsgrunn OL41.29+9.19
5Kjell DolvaSkien OK44.16+12.06

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne KlovningPorsgrunn OL32.49
2Kjell MeenPorsgrunn OL33.05+0.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor