Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 juli 2016

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eilev KvaaleH 13-14 (5)27.119.03
1Sigrun NygårdD 50- (8)43.1611.23
2Maren Aure SkogedalD 11-12N (2)14.40+0.139.10
3Øyvind SteneH 65- (11)37.30+3.1811.01
6Randi NicolaisenD 50- (8)51.32+8.1613.33
6Torstein KvaaleH 45- (9)1.19.27+21.1413.01
19Pål SkogedalH 21- (24)1.19.12+29.039.54

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torill Nebell MikkelsenD 70- (3)42.34+4.4915.12

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Louise OramD 21- (13)53.258.45

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Tore Voss FagervoldH 50- (13)1.12.36+26.2613.12

Bø OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunn BotnenD 60- (3)1.04.20+24.5918.55
3Gyrid KvaaleD 55- (3)52.18+14.2415.22
6Jarle BotnenH 60- (13)40.24+9.5610.37
7Per Chr. HagenH 60- (13)42.08+11.4011.05
7Øyvind StørenH 45- (9)1.19.34+21.2113.02
12Eivind Romberg KvaaleH 21- (24)1.05.51+15.428.13
15Steinar LandeH 21- (24)1.09.45+19.368.43
17Lars Steinar HefreH 21- (24)1.13.55+23.469.14
0Emilie StørenD 13-16C (2)diskvalifisert

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Klaus EngenH 70- (11)42.40+9.2215.14

Eiker OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud KjemperudD 60- (3)1.00.09+20.4817.41
3Solveig LetmolieD 15-16 (6)46.12+6.5611.16
4Ingrid LetmolieD 17-A kort (5)45.56+8.0512.05
5Leif Kåre BessebergH 50- (13)59.45+13.3510.51
6Ellen Sofie RuudD 17-C (7)1.02.34+32.0925.01
10Åmund TonnaH 65- (11)49.42+15.3014.37
11Rolf LundeH 60- (13)49.23+18.5512.59
13Anne Marthe PeveriD 21- (13)1.35.10+41.4515.36

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Rolf Atle RolfsnesH 50- (13)55.42+9.3210.07

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Trond BrevikH 50- (13)52.17+6.079.30
5Rangnhild NerstenD 17-C (7)52.43+22.1821.05
5Richard Zeiner-GundersenH 55- (11)39.29+6.4210.23
8Sindre SandvenH 21- (24)59.06+8.577.23
11Julie Strømman BerteigD 21- (13)1.26.49+33.2414.13

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hans Petter MathisenH 21- (24)52.45+2.366.35

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Silje Skorve SkarpeidD 21- (13)1.21.58+28.3313.26
13Ove OalandH 60- (13)50.46+20.1813.21
0Fredrik SandalH 21- (24)diskvalifisert

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Finn PettersenH 65- (11)36.58+2.4610.52

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ulf WallinH 55- (11)37.57+5.109.59
0Gunilla GedinD 55- (3)brutt

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Paul SkjakerH 65- (11)41.47+7.3512.17

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigvald RobberstadH 70- (11)35.54+2.3612.49

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stein Jarle HelgelandH 55- (11)34.32+1.459.05
3Randi EngløkkD 40- (6)48.17+7.1011.46
5Erik EngløkkH 45- (9)1.14.35+16.2212.13
5Alf Inge LindtnerH 40- (5)1.52.26+57.3218.25
8Jan SteffensenH 55- (11)44.51+12.0411.48

Hedrum OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge FossheimH 70- (11)33.1811.53
3Astrid Reppesgård LieD 70- (3)1.15.44+37.5927.02
3Kristin JohanssonD 17-C (7)37.34+7.0915.01
3Jørgen FjæreH 40- (5)1.05.00+10.0610.39
4Magnar ReppesgårdH 75- (5)48.45+13.2517.24
5Kristoffer FjæreH 13-14 (5)1.01.05+33.5420.21
8Tormod FjæreH 70- (11)43.17+9.5915.27
11Martin NaufH 65- (11)1.14.31+40.1921.55
0Hanna JohanssonD 15-16 (6)brutt

Høydalsmo IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Synne Stigen BygglandN-åpen (14)30.12+1.0318.52
1Ingrid Stigen BygglandD 11-12N (2)14.279.01
2Olav MostaulH 75- (5)44.40+9.2015.57
8Ketil KvaaleH 60- (13)43.17+12.4911.23
18Asbjørn BygglandH 21- (24)1.16.55+26.469.36

Idrettslaget Dyre Vaa

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Randi Fugleneb AamandN-åpen (14)29.0918.13
0Sigrid Fugleneb AamandN-åpen (14)16.1810.11
0Eirik Tjønn JacobsenN-åpen (14)24.4815.30
0Thea Aksvik WienengaN-åpen (14)21.4813.37
1Truls Aksvik WienengaH 13-16N (2)12.297.48
2Marius Aksvik WienengaH 13-16N (2)17.30+5.0110.56
3Per Morten WienengaH35 kort (3)55.20+17.1014.33
3Maria TjønnD 17-B (3)1.01.56+22.0020.38
7Nina BugodtD 50- (8)58.04+14.4815.16
16Nils Albert AamandH 21- (24)1.12.40+22.319.05

IL Gular

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Heine LingaH 13-16C (2)43.41+7.3817.28
2Idun HeklandD 11-12 (2)36.08+18.4921.15
2Mai Helen LingaD 35 kort (2)1.13.04+16.5021.29
2Tormod SkaugeH 40- (5)59.37+4.439.46
4Olve HeklandH 11-12 (4)37.48+21.5022.14
4Svein LingaH 60- (13)36.56+6.289.43
4Bård HeklandH 40- (5)1.16.28+21.3412.32
5Odin LingaH 17-A kort (5)1.52.35+59.0920.28

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (6)53.179.41
7Magnhild Tilly BagåsD 17-C (7)1.04.08+33.4325.39

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenD 70- (3)37.4513.28
4Øyvin SimonsenH 65- (11)38.58+4.4611.27

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Christian GrotnesH 50- (13)51.59+5.499.27
2Kirsti Grundnes BergD 17-B (3)42.55+2.5914.18
3Hallvard BergH 55- (11)35.08+2.219.14
4Marianne NjåsteinD 50- (8)44.43+1.2711.46
5Solveig Eline BergD 15-16 (6)48.56+9.4011.56
11Are NjåsteinH 50- (13)1.41.03+54.5318.22
12Olav NipenH 60- (13)49.34+19.0613.02

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørnar GammelsæterH 50- (13)46.108.23
3Sofie GammelsæterD 13-14 (3)52.52+20.5217.37
6Linda GammelsæterD 15-16 (6)53.14+13.5812.59

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aurora MoholthD 17-20 (2)1.05.20+2.2611.52
2Adam ConwayH 13-14 (5)29.43+2.329.54
4Anders HvasshovdH 17-A kort (5)1.42.21+48.5518.36
7Phil ConwayH 50- (13)1.08.42+22.3212.29
8Trine Marit Justad RaaenD 50- (8)1.35.16+52.0025.04

Kristiansand OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischH 17-20 (3)59.037.22
1Hans Gunnar OmdalH 21- (24)50.096.16
3Johannes Bakke AashamarH 17-20 (3)1.06.07+7.048.15
4Siri Thortveit MyhreD 45- (4)45.47+4.4012.02
5Jonas MyhreH 15-16 (6)1.07.21+14.0412.14
7Gaute FriestadH 21- (24)58.59+8.507.22
8Roar MyhreH 45- (9)1.23.42+25.2913.43
10Morten JørgensenH 21- (24)1.03.43+13.347.57
12Kjersti Adéla WestinD 21- (13)1.28.55+35.3014.34
Sebastian DalandH 17-20 (3)brutt

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit Melby JacobsenD 17-20 (2)1.02.5411.26
2Audun Melby JacobsenH 15-16 (6)54.25+1.089.53
2Liv SchjervenD 40- (6)42.34+1.2710.22
9Ragnar HillestadH 70- (11)43.23+10.0515.29

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tor Eivind EdvardsenH 75- (5)46.11+10.5116.29
3Sten Øivind BjerkeH 17-C (3)45.52+18.4818.20
6Kåre ThorbjørnsenH 70- (11)42.14+8.5615.05
9Turid Zagar NesD 21- (13)1.26.11+32.4614.07
9Asbjørn RoeH 45- (9)1.31.43+33.3015.02

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5John Ivar KjellevoldH 70- (11)38.42+5.2413.49

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Morten TangenH 17-A kort (5)1.05.07+11.4111.50
5Linda FredhD 40- (6)1.17.06+35.5918.48

Nittedal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Arthur BrunborgH 13-14 (5)34.02+6.5111.20

Nittedal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hermann BrunborgH 15-16 (6)1.37.01+43.4417.38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Iver BrunborgN-åpen (14)37.00+7.5123.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigve Nygård FagervoldN-åpen (14)20.0212.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tuva LilleåsD 13-16N (3)33.20+16.4720.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Malene EspelandD 13-16N (3)33.20+16.4720.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gerd Inger BrunborgD 17-A kort (5)37.519.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kåre UlevågH 45- (9)1.02.23+4.1010.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Helge EspelandH 50- (13)diskvalifisert

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin SandvenD 45- (4)41.0710.49
1Jørn MyrlandH35 kort (3)38.1010.02
4Even-Andre ThorbjørnsenH 15-16 (6)56.10+2.5310.12

NTNUI

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Magnus NygaardH 17-A kort (5)1.05.06+11.4011.50
3Anna UlvensøenD 21- (13)57.23+3.589.24
3Simen AamodtH 21- (24)55.37+5.286.57
3Ingrid GulbrandsenD 17-A kort (5)44.51+7.0011.48
4Siri SelvigD 21- (13)1.09.21+15.5611.22
5Vegard Blomseth JohnsenH 21- (24)57.34+7.257.11
7Maja Fjellstad KnutsenD 21- (13)1.15.40+22.1512.24

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil HafskjoldN-åpen (14)26.4816.45
0Sondre HafskjoldN-åpen (14)26.3316.35
1Terje Wiig MathisenH 55- (11)32.478.37
2Synnøve Lyssand SandbergD 50- (8)43.18+0.0211.23
5Maiken SandbergD 17-A kort (5)1.01.49+23.5816.16
6Selma TonjerD 21- (13)1.12.00+18.3511.48
6Halvor SaunesH 21- (24)58.13+8.047.16
6Per SandbergH 55- (11)40.47+8.0010.43
11Thomas NipenH 21- (24)1.04.24+14.158.03
13Jørgen WulfsbergH 21- (24)1.07.27+17.188.25
0Ragnar TonjerH 21- (24)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda Lohne AarstadD 13-16C (2)43.2917.23
1Heidi LohneD 17-C (7)30.2512.10
2Anders Loen AarstadH 11-12 (4)16.23+0.259.38

Odda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders SeljestadH 17-C (3)32.53+5.4913.09
2Britt Kari LegårdD 17-A kort (5)41.26+3.3510.54
7Eivind TokheimH 55- (11)41.30+8.4310.55

Oddersjaa SSK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Solveig Sandvand OmfjordN-åpen (14)23.4514.50
2Einar EkelandH 17-20 (3)1.04.29+5.268.03
3Daniel Sandvand OmfjordH 11-12 (4)17.49+1.5110.28
4Jon Terje EkelandH 45- (9)1.03.45+5.3210.27
0Christina Sandvand OmfjordD 40- (6)diskvalifisert

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Harald WibyeH 75- (5)1.10.25+35.0525.08
11Roy GjerdingH 55- (11)53.44+20.5714.08

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arve GlittumH 60- (13)30.288.01

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjell WintherH 65- (11)34.1210.03

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lea-Rebekka TonjerD 21- (13)1.09.55+16.3011.27
5Are EriksenH 60- (13)38.37+8.0910.09
20Vegard LineH 21- (24)1.21.09+31.0010.08

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tony HalsallH 17-C (3)27.0410.49
1Ove KjetsåH 17-B (2)37.2412.28

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik BeitdokkenN-åpen (14)31.10+2.0119.28
0Marie BeitdokkenN-åpen (14)25.0915.43
0Sondre KornmoN-åpen (14)28.1117.36
1Martin AusenH 13-16C (2)36.0314.25
1Anne BeitdokkenD 11-12 (2)17.1910.11
1Anita BeitdokkenD 35 kort (2)56.1416.32
1Ola MeenH 11-12 (4)15.589.23
1Knut Wiig MathisenH 45- (9)58.139.32
1Hanne VassendD 15-16 (6)39.169.34
2Une HoltermannD 13-14 (3)33.02+1.0211.00
2Eli Marie WiigD 55- (3)41.16+3.2212.08
2Magnus BeitdokkenH 17-B (2)48.51+11.2716.17
2Jon SkriubakkenH35 kort (3)42.03+3.5311.03
2Hilde VassendD 45- (4)42.11+1.0411.06
2Hans Christian MeenH 45- (9)58.32+0.199.35
2Anna MeenD 15-16 (6)43.43+4.2710.39
3Hilde Kristine RosenvoldD 50- (8)43.24+0.0811.25
3Halvard KornmoH 13-14 (5)32.02+4.5110.40
4Inger Marie JohanssonD 17-C (7)49.01+18.3619.36
4Kjell MeenH 70- (11)37.42+4.2413.27
4Elise AusenD 15-16 (6)48.10+8.5411.44
6Ole JohanssonH 65- (11)41.20+7.0812.09
6Jan GatevoldH 50- (13)1.04.24+18.1411.42
9Erlend HoltermannH 55- (11)47.05+14.1812.23
10Rolf LyeH 70- (11)48.37+15.1917.21
10Dagfinn TorpeH 60- (13)48.58+18.3012.53
10Jiri UrvalekH 50- (13)1.26.31+40.2115.43

Rajamaen Rykmentti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marjo LiikanenD 21- (13)54.35+1.108.56

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars BerglundH 40- (5)54.549.00
1Monica BerglundD 40- (6)41.0710.01

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Svein EriksenH 65- (11)44.55+10.4313.12

Sandnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maris Talve-LaugenD 17-B (3)39.5613.18

Sandnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Bjørge Timenes LaugenH 21- (24)1.22.29+32.2010.18

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Glenn Tore LølandH 21- (24)1.08.40+18.318.35

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreD 13-16N (3)16.3310.20
1Grete S B HoviD 55- (3)37.5411.08
2Ingunn GåsoddenD 17-C (7)32.15+1.5012.54
2Rune LaurantsenH 60- (13)34.33+4.059.05
10Gyri MyhreD 21- (13)1.26.32+33.0714.11
10Harald OmlandH 55- (11)47.51+15.0412.35
22Harald HoviH 21- (24)1.24.36+34.2710.34

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Peter SæbbøN-åpen (14)19.3812.16
1Vilde Margrethe SæbbøD 13-14 (3)32.0010.40
1Anne GarsrudD 60- (3)39.2111.34
2Øyvind EgeskogH 70- (11)33.55+0.3712.06
3Johan Christie ØrkeH 15-16 (6)55.35+2.1810.06
4Wenche Margrethe SæbbøD 40- (6)53.19+12.1213.00
5Elisabeth Christie ØrkeD 50- (8)48.18+5.0212.42
8Finn-Morten ÅrstadH 65- (11)42.25+8.1312.28
9Tore TvedtH 60- (13)48.44+18.1612.49
0Jone SæbbøH 45- (9)brutt

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ove Gunnar JacobsenH 65- (11)40.59+6.4712.03
0Rune RøedH 50- (13)diskvalifisert

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingolf DybvikH 75- (5)35.2012.37
2Edel SlettemarkD 65- (2)1.07.29+7.4819.50
11Steinar SlettemarkH 70- (11)49.22+16.0417.37

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Aud Ellen BrevikD 45- (4)43.28+2.2111.26
9Snorre FrydenlundH 50- (13)1.18.12+32.0214.13

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe HeivollD 65- (2)59.4117.33
3Reidar HeivollH 60- (13)35.07+4.399.14

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Petter Marki ErichsenH 21- (24)1.02.53+12.447.51

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ørjan RavndalH 21- (24)55.49+5.406.58

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvor SteinsholtH 17-A kort (5)53.269.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor