Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

1 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa29.0918.13
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa16.1810.11
0Erik BeitdokkenPorsgrunn OL31.10+2.0119.28
0Marie BeitdokkenPorsgrunn OL25.0915.43
0Iver BrunborgNOTEAM37.00+7.5123.07
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL30.12+1.0318.52
0Sigve Nygård FagervoldNOTEAM20.0212.31
0Eskil HafskjoldNydalens SK26.4816.45
0Sondre HafskjoldNydalens SK26.3316.35
0Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa24.4815.30
0Sondre KornmoPorsgrunn OL28.1117.36
0Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK23.4514.50
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.3812.16
0Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa21.4813.37

D 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne BeitdokkenPorsgrunn OL17.1910.11
2Idun HeklandIL Gular36.08+18.4921.15

D 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL14.279.01
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb14.40+0.139.10

D 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb32.0010.40
2Une HoltermannPorsgrunn OL33.02+1.0211.00
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL52.52+20.5217.37

D 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering43.2917.23
0Emilie StørenBø OLdiskvalifisert

D 13-16N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreSkien OK16.3310.20
2Malene EspelandNOTEAM33.20+16.4720.50
2Tuva LilleåsNOTEAM33.20+16.4720.50

D 15-16

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL39.169.34
2Anna MeenPorsgrunn OL43.43+4.2710.39
3Solveig LetmolieEiker OL46.12+6.5611.16
4Elise AusenPorsgrunn OL48.10+8.5411.44
5Solveig Eline BergIL Tyrving48.56+9.4011.56
6Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL53.14+13.5812.59
0Hanna JohanssonHedrum OLbrutt

D 17-A kort

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd Inger BrunborgNOTEAM37.519.57
2Britt Kari LegårdOdda OL41.26+3.3510.54
3Ingrid GulbrandsenNTNUI44.51+7.0011.48
4Ingrid LetmolieEiker OL45.56+8.0512.05
5Maiken SandbergNydalens SK1.01.49+23.5816.16

D 17-B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maris Talve-LaugenSandnes IL39.5613.18
2Kirsti Grundnes BergIL Tyrving42.55+2.5914.18
3Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa1.01.56+22.0020.38

D 17-C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi LohneOdal OL - Orientering30.2512.10
2Ingunn GåsoddenSkien OK32.15+1.5012.54
3Kristin JohanssonHedrum OL37.34+7.0915.01
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL49.01+18.3619.36
5Rangnhild NerstenFossum IF52.43+22.1821.05
6Ellen Sofie RuudEiker OL1.02.34+32.0925.01
7Magnhild Tilly BagåsIL Hauken1.04.08+33.4325.39

D 17-20

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Melby JacobsenLardal OL1.02.5411.26
2Aurora MoholthKongsberg OL1.05.20+2.2611.52

D 21-

6 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise OramBækkelagets SK53.258.45
2Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti54.35+1.108.56
3Anna UlvensøenNTNUI57.23+3.589.24
4Siri SelvigNTNUI1.09.21+15.5611.22
5Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.09.55+16.3011.27
6Selma TonjerNydalens SK1.12.00+18.3511.48
7Maja Fjellstad KnutsenNTNUI1.15.40+22.1512.24
8Silje Skorve SkarpeidGanddal IL1.21.58+28.3313.26
9Turid Zagar NesLarvik OK1.26.11+32.4614.07
10Gyri MyhreSkien OK1.26.32+33.0714.11
11Julie Strømman BerteigFossum IF1.26.49+33.2414.13
12Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.28.55+35.3014.34
13Anne Marthe PeveriEiker OL1.35.10+41.4515.36

D 35 kort

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita BeitdokkenPorsgrunn OL56.1416.32
2Mai Helen LingaIL Gular1.13.04+16.5021.29

D 40-

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica BerglundRingerike OL41.0710.01
2Liv SchjervenLardal OL42.34+1.2710.22
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering48.17+7.1011.46
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb53.19+12.1213.00
5Linda FredhMåren OK1.17.06+35.5918.48
0Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 45-

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SandvenNotodden OL41.0710.49
2Hilde VassendPorsgrunn OL42.11+1.0411.06
3Aud Ellen BrevikSturla, IF43.28+2.2111.26
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK45.47+4.4012.02

D 50-

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun NygårdAsker Skiklubb43.1611.23
2Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK43.18+0.0211.23
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43.24+0.0811.25
4Marianne NjåsteinIL Tyrving44.43+1.2711.46
5Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb48.18+5.0212.42
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb51.32+8.1613.33
7Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa58.04+14.4815.16
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.35.16+52.0025.04

D 55-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK37.5411.08
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.16+3.2212.08
3Gyrid KvaaleBø OL52.18+14.2415.22
0Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb39.2111.34
2Aud KjemperudEiker OL1.00.09+20.4817.41
3Gunn BotnenBø OL1.04.20+24.5918.55

D 65-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK59.4117.33
2Edel SlettemarkStord Orientering1.07.29+7.4819.50

D 70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås37.4513.28
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL42.34+4.4915.12
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.15.44+37.5927.02

H 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola MeenPorsgrunn OL15.589.23
2Anders Loen AarstadOdal OL - Orientering16.23+0.259.38
3Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK17.49+1.5110.28
4Olve HeklandIL Gular37.48+21.5022.14

H 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eilev KvaaleAsker Skiklubb27.119.03
2Adam ConwayKongsberg OL29.43+2.329.54
3Halvard KornmoPorsgrunn OL32.02+4.5110.40
4Arthur BrunborgNittedal34.02+6.5111.20
5Kristoffer FjæreHedrum OL1.01.05+33.5420.21

H 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AusenPorsgrunn OL36.0314.25
2Heine LingaIL Gular43.41+7.3817.28

H 13-16N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12.297.48
2Marius Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa17.30+5.0110.56

H 15-16

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander Repstad StoremyrIL Hauken53.179.41
2Audun Melby JacobsenLardal OL54.25+1.089.53
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.35+2.1810.06
4Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL56.10+2.5310.12
5Jonas MyhreKristiansand OK1.07.21+14.0412.14
6Hermann BrunborgNittedal1.37.01+43.4417.38

H 17-A kort

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering53.269.42
2Magnus NygaardNTNUI1.05.06+11.4011.50
3Morten TangenMåren OK1.05.07+11.4111.50
4Anders HvasshovdKongsberg OL1.42.21+48.5518.36
5Odin LingaIL Gular1.52.35+59.0920.28

H 17-B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove KjetsåOtra IL37.2412.28
2Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL48.51+11.2716.17

H 17-C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL27.0410.49
2Anders SeljestadOdda OL32.53+5.4913.09
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK45.52+18.4818.20

H 17-20

8 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK59.037.22
2Einar EkelandOddersjaa SSK1.04.29+5.268.03
3Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.06.07+7.048.15
Sebastian DalandKristiansand OKbrutt

H 21-

8 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK50.096.16
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK52.45+2.366.35
3Simen AamodtNTNUI55.37+5.286.57
4Ørjan RavndalÅlgård Orientering55.49+5.406.58
5Vegard Blomseth JohnsenNTNUI57.34+7.257.11
6Halvor SaunesNydalens SK58.13+8.047.16
7Gaute FriestadKristiansand OK58.59+8.507.22
8Sindre SandvenFossum IF59.06+8.577.23
9Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.02.53+12.447.51
10Morten JørgensenKristiansand OK1.03.43+13.347.57
11Thomas NipenNydalens SK1.04.24+14.158.03
12Eivind Romberg KvaaleBø OL1.05.51+15.428.13
13Jørgen WulfsbergNydalens SK1.07.27+17.188.25
14Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb1.08.40+18.318.35
15Steinar LandeBø OL1.09.45+19.368.43
16Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.12.40+22.319.05
17Lars Steinar HefreBø OL1.13.55+23.469.14
18Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.16.55+26.469.36
19Pål SkogedalAsker Skiklubb1.19.12+29.039.54
20Vegard LineOslostudentenes IK1.21.09+31.0010.08
21Bjørge Timenes LaugenSandnes IL1.22.29+32.2010.18
22Harald HoviSkien OK1.24.36+34.2710.34
0Ragnar TonjerNydalens SKdiskvalifisert
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert

H35 kort

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn MyrlandNotodden OL38.1010.02
2Jon SkriubakkenPorsgrunn OL42.03+3.5311.03
3Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa55.20+17.1014.33

H 40-

6 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars BerglundRingerike OL54.549.00
2Tormod SkaugeIL Gular59.37+4.439.46
3Jørgen FjæreHedrum OL1.05.00+10.0610.39
4Bård HeklandIL Gular1.16.28+21.3412.32
5Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.52.26+57.3218.25

H 45-

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL58.139.32
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL58.32+0.199.35
3Kåre UlevågNOTEAM1.02.23+4.1010.13
4Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.03.45+5.3210.27
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.14.35+16.2212.13
6Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.19.27+21.1413.01
7Øyvind StørenBø OL1.19.34+21.2113.02
8Roar MyhreKristiansand OK1.23.42+25.2913.43
9Asbjørn RoeLarvik OK1.31.43+33.3015.02
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt

H 50-

5 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL46.108.23
2Christian GrotnesIL Tyrving51.59+5.499.27
3Trond BrevikFossum IF52.17+6.079.30
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL55.42+9.3210.07
5Leif Kåre BessebergEiker OL59.45+13.3510.51
6Jan GatevoldPorsgrunn OL1.04.24+18.1411.42
7Phil ConwayKongsberg OL1.08.42+22.3212.29
8Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.12.36+26.2613.12
9Snorre FrydenlundSturla, IF1.18.12+32.0214.13
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.26.31+40.2115.43
11Are NjåsteinIL Tyrving1.41.03+54.5318.22
0Rune RøedStokke ILdiskvalifisert
0Helge EspelandNOTEAMdiskvalifisert

H 55-

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK32.478.37
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering34.32+1.459.05
3Hallvard BergIL Tyrving35.08+2.219.14
4Ulf WallinGöteborg Majorna OK37.57+5.109.59
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF39.29+6.4210.23
6Per SandbergNydalens SK40.47+8.0010.43
7Eivind TokheimOdda OL41.30+8.4310.55
8Jan SteffensenHaugesund IL Orientering44.51+12.0411.48
9Erlend HoltermannPorsgrunn OL47.05+14.1812.23
10Harald OmlandSkien OK47.51+15.0412.35
11Roy GjerdingOK Moss53.44+20.5714.08

H 60-

3 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi30.288.01
2Rune LaurantsenSkien OK34.33+4.059.05
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK35.07+4.399.14
4Svein LingaIL Gular36.56+6.289.43
5Are EriksenOslostudentenes IK38.37+8.0910.09
6Jarle BotnenBø OL40.24+9.5610.37
7Per Chr. HagenBø OL42.08+11.4011.05
8Ketil KvaaleHøydalsmo IL43.17+12.4911.23
9Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb48.44+18.1612.49
10Dagfinn TorpePorsgrunn OL48.58+18.3012.53
11Rolf LundeEiker OL49.23+18.5512.59
12Olav NipenIL Tyrving49.34+19.0613.02
13Ove OalandGanddal IL50.46+20.1813.21

H 65-

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell WintherOppsal Orientering34.1210.03
2Finn PettersenGjerstad IL36.58+2.4610.52
3Øyvind SteneAsker Skiklubb37.30+3.1811.01
4Øyvin SimonsenIL Imås38.58+4.4611.27
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL40.59+6.4712.03
6Ole JohanssonPorsgrunn OL41.20+7.0812.09
7Paul SkjakerHadeland OL41.47+7.3512.17
8Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.25+8.1312.28
9Svein EriksenSandefjord OK44.55+10.4313.12
10Åmund TonnaEiker OL49.42+15.3014.37
11Martin NaufHedrum OL1.14.31+40.1921.55

H 70-

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL33.1811.53
2Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb33.55+0.3712.06
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL35.54+2.3612.49
4Kjell MeenPorsgrunn OL37.42+4.2413.27
5John Ivar KjellevoldModum OL38.42+5.2413.49
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK42.14+8.5615.05
7Klaus EngenEidskog OL42.40+9.2215.14
8Tormod FjæreHedrum OL43.17+9.5915.27
9Ragnar HillestadLardal OL43.23+10.0515.29
10Rolf LyePorsgrunn OL48.37+15.1917.21
11Steinar SlettemarkStord Orientering49.22+16.0417.37

H 75-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingolf DybvikStord Orientering35.2012.37
2Olav MostaulHøydalsmo IL44.40+9.2015.57
3Tor Eivind EdvardsenLarvik OK46.11+10.5116.29
4Magnar ReppesgårdHedrum OL48.45+13.2517.24
5Harald WibyeOK Moss1.10.25+35.0525.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor