Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 2 juli 2016

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maren Aure SkogedalD 11-12N (2)12.467.58
1Eilev KvaaleH 13-14 (4)38.489.19
1Pål SkogedalH 45- (8)1.22.038.02
2Øyvind SteneH 65- (7)1.21.21+13.3411.27
2Torstein KvaaleH35 kort (10)39.37+4.338.25
4Sigrun NygårdD 50- (6)1.28.08+9.4712.24
5Randi NicolaisenD 50- (6)1.34.57+16.3613.22

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torill Nebell MikkelsenD 70- (2)1.11.06+17.2215.07

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Louise OramD 21- (11)1.25.12+5.338.20

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tore Voss FagervoldH 50- (9)1.36.20+15.059.26

Bø OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunn BotnenD 60- (3)1.11.05+18.4115.07
3Gyrid KvaaleD 55- (4)51.42+3.2511.00
4Tone NilsenD 35 kort (5)1.13.46+18.5615.41
7Jarle BotnenH 60- (14)1.18.35+20.5011.04
9Per Chr. HagenH 60- (14)1.23.51+26.0611.48
9Eivind Romberg KvaaleH 21- (15)1.53.05+14.218.01
14Lars Steinar HefreH 21- (15)2.03.43+24.598.47

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Klaus EngenH 70- (9)1.05.54+19.3214.01

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud KjemperudD 60- (3)1.05.54+13.3014.01
5Ingrid LetmolieD 17-A kort (6)1.45.56+35.2614.55
5Ellen Sofie RuudD 17-C (7)1.11.28+22.4021.20
5Solveig LetmolieD 15-16 (6)1.37.19+28.5213.42
6Leif Kåre BessebergH 50- (9)1.50.59+29.4410.52
9Anne Marthe PeveriD 21- (11)2.08.24+48.4512.34
11Rolf LundeH 60- (14)1.30.03+32.1812.40

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Trond BrevikH 50- (9)1.30.34+9.198.52
4Julie Strømman BerteigD 17-A kort (6)1.37.41+27.1113.45
4Richard Zeiner-GundersenH 55- (13)1.11.32+12.4010.04
6Ragnhild NerstenD 17-C (7)2.14.00+1.25.1240.00
9Knut Anders LøkenH 55- (13)1.21.19+22.2711.27

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans Petter MathisenH 21- (15)1.42.52+4.087.18

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Silje Skorve SkarpeidD 21- (11)1.46.43+27.0410.27
8Ove OalandH 60- (14)1.19.32+21.4711.12
11Fredrik SandalH 21- (15)1.56.44+18.008.17

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Finn PettersenH 65- (7)1.07.479.32

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gunilla GedinD 55- (4)1.09.00+20.4314.40
5Ulf WallinH 55- (13)1.13.02+14.1010.17

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Paul SkjakerH 65- (7)1.24.38+16.5111.55

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigvald RobberstadH 70- (9)49.10+2.4810.27

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Stein Jarle HelgelandH 55- (13)1.05.39+6.479.14
3Randi EngløkkD 40- (5)1.28.57+8.2612.31
6Erik EngløkkH 45- (8)1.46.38+24.3510.26
7Alf Inge LindtnerH 40- (7)2.52.08+1.25.2516.51
10Jan SteffensenH 55- (13)1.24.10+25.1811.51

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdH 75- (5)1.10.0814.55
1Kristin JohanssonD 17-C (7)48.4814.34
2Helge FossheimH 70- (9)48.36+2.1410.20
4Martin NaufH 60 kort (4)56.33+9.2912.01
4Kristoffer FjæreH 13-14 (4)52.46+13.5812.41
5Jørgen FjæreH 40- (7)1.43.49+17.0610.10
6Hanna JohanssonD 15-16 (6)1.50.25+41.5815.33
7Tormod FjæreH 70- (9)1.10.30+24.0815.00

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Silje HaugeD 17-20 (2)1.37.549.35
10Inge HaugeH35 kort (10)1.13.21+38.1715.36

Høydalsmo IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandH35 kort (10)35.047.27
2Ingrid Stigen BygglandD 11-12N (2)13.11+0.258.14

Idrettslaget Dyre Vaa

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Truls Aksvik WienengaH 13-16N (1)53.4020.19
2Nina BugodtD 35 kort (5)57.59+3.0912.20
3Maria TjønnD 17-B (3)1.24.03+34.3820.12
6Per Morten WienengaH35 kort (10)46.06+11.029.48
Eirik Tjønn JacobsenN-åpen (11)11.567.27
Thea Aksvik WienengaN-åpen (11)15.499.53

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadH 50- (9)1.21.157.57

IL Gular

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olve HeklandH 11-12N (1)17.2610.53
1Heine LingaH 13-16C (1)1.05.2019.30
2Tormod SkaugeH 40- (7)1.32.40+5.579.04
3Mai Helen LingaD 35 kort (5)1.09.11+14.2114.43
4Odin LingaH 17-A kort (4)2.36.29+1.04.0115.19
5Svein LingaH 60- (14)1.10.07+12.229.52
6Bård HeklandH 40- (7)1.49.14+22.3110.41
Idun HeklandN-åpen (11)17.4911.08

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Magnhild Tilly BagåsD 17-C (7)1.09.56+21.0820.52
6Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (6)1.12.43+19.5210.14

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenD 70- (2)53.4411.25
4Øyvin SimonsenH 65- (7)1.22.59+15.1211.41

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kirsti Grundnes BergD 17-B (3)49.2511.52
1Vegard Brun SagaH 17-B (4)27.326.37
2Christian GrotnesH 50- (9)1.29.06+7.518.43
3Marianne NjåsteinD 50- (6)1.27.39+9.1812.20
3Solveig Eline BergD 15-16 (6)1.26.21+17.5412.09
7Hallvard BergH 55- (13)1.17.03+18.1110.51
9Are NjåsteinH35 kort (10)58.58+23.5412.32
13Olav NipenH 60- (14)1.36.26+38.4113.34

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sofie GammelsæterD 13-16C (2)42.5812.49
2Bjørnar GammelsæterH 55- (13)59.52+1.008.25
4Linda GammelsæterD 15-16 (6)1.30.56+22.2912.48

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Adam ConwayH 13-14 (4)42.22+3.3410.11
8Phil ConwayH 50- (9)2.32.39+1.11.2414.57
0Trine Marit Justad RaaenD 50- (6)brutt

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Siri Thortveit MyhreD 45- (3)1.22.45+5.4611.39
3Oddbjørn HjertlandH 75- (5)1.16.52+6.4416.21
5Jonas MyhreH 15-16 (6)1.11.25+18.3410.03
11Kjersti Adéla WestinD 21- (11)2.12.27+52.4812.58
0Roar MyhreH 45- (8)brutt

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadH 70- (9)46.229.51
2Marit Melby JacobsenD 17-20 (2)1.52.20+14.2611.00
2Liv SchjervenD 40- (5)1.21.37+1.0611.29
2Audun Melby JacobsenH 15-16 (6)1.03.01+10.108.52

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor Eivind EdvardsenH 75- (5)1.11.51+1.4315.17
2Sten Øivind BjerkeH 17-C (3)46.01+6.4713.44
8Asbjørn RoeH 45- (8)2.03.17+41.1412.04
10Turid Zagar NesD 21- (11)2.11.34+51.5512.53
0Ole Jakob NesH 21- (15)brutt

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Morten TangenH 17-A kort (4)2.01.27+28.5911.53
5Linda FredhD 35 kort (5)1.35.28+40.3820.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tuva LilleåsD 13-16N (3)50.10+24.1019.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Malene EspelandD 13-16N (3)50.11+24.1119.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kåre UlevågH 45- (8)1.32.36+10.339.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Helge EspelandH 50- (9)2.06.46+45.3112.24

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jørn MyrlandH35 kort (10)43.31+8.279.15
4Even-Andre ThorbjørnsenH 15-16 (6)1.08.39+15.489.40

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen AamodtH 21- (15)1.38.447.00
1Anna UlvensøenD 21- (11)1.19.397.48
1Magnus NygaardH 17-A kort (4)1.32.289.03
2Vegard Blomseth JohnsenH 21- (15)1.41.24+2.407.12
2Siri SelvigD 17-A kort (6)1.14.00+3.3010.25
7Maja Fjellstad KnutsenD 21- (11)2.00.22+40.4311.47

Nydalens SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit Wenseth KureD 17-A kort (6)1.10.309.55
1Synnøve Lyssand SandbergD 50- (6)1.18.2111.02
1Terje Wiig MathisenH 55- (13)58.528.17
2Runar HafskjoldH 45- (8)1.27.43+5.408.35
3Hermann BrunborgH 15-16 (6)1.06.57+14.069.25
4Ragnar TonjerH 21- (15)1.42.07+3.237.15
6Halvor SaunesH 21- (15)1.47.54+9.107.39
6Per SandbergH 55- (13)1.14.44+15.5210.31
6Maiken SandbergD 17-A kort (6)1.58.06+47.3616.38
6Selma TonjerD 21- (11)1.52.21+32.4211.00
7Thomas NipenH 21- (15)1.49.39+10.557.47
12Jørgen WulfsbergH 21- (15)1.59.39+20.558.29
Eskil HafskjoldN-åpen (11)19.5212.25
Sondre HafskjoldN-åpen (11)19.4312.19
Elise HafskjoldD 40- (5)brutt

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders Lohne AarstadH 11-12 (2)36.30+0.2810.53
2Oda Lohne AarstadD 13-16C (2)51.27+8.2915.21
2Heidi LohneD 17-C (7)1.02.01+13.1318.30

Odda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Britt Kari LegårdD 17-A kort (6)1.22.24+11.5411.36
3Anders SeljestadH 17-C (3)1.22.45+43.3124.42
11Eivind TokheimH 55- (13)1.25.53+27.0112.05

Oddersjaa SSK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Per Rune OmfjordH 40- (7)1.37.24+10.419.32
Daniel Sandvand OmfjordN-åpen (11)13.308.26
Solveig Sandvand OmfjordN-åpen (11)23.3314.43
0Christina Sandvand OmfjordD 40- (5)diskvalifisert

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Harald WibyeH 75- (5)1.21.59+11.5117.26
13Roy GjerdingH 55- (13)1.38.00+39.0813.48

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fredrik PollandH 17-B (4)36.31+8.598.46
2Arve GlittumH 60- (14)59.16+1.318.20
3Bjørn PollandH35 kort (10)40.51+5.478.41
8Inge GlittumH 55- (13)1.17.59+19.0710.59

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjell WintherH 65- (7)1.21.21+13.3411.27

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lea-Rebekka TonjerD 21- (11)1.44.22+24.4310.13
6Are EriksenH 60- (14)1.13.53+16.0810.24
15Vegard LineH 21- (15)2.12.57+34.139.26

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tony HalsallH 17-C (3)39.1411.42
4Ove KjetsåH 17-B (4)48.38+21.0611.41
5Idar TveitH 50- (9)1.36.27+15.129.26

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne BeitdokkenD 11-12 (1)1.05.0019.24
1Maria Gammelsæter MehammerD 13-14 (3)48.0811.34
1Ola MeenH 11-12 (2)36.0210.45
1Hanne VassendD 15-16 (6)1.08.279.38
1Hilde VassendD 45- (3)1.16.5910.50
1Kay JørgensenH 60 kort (4)47.0410.00
1Anita BeitdokkenD 35 kort (5)54.5011.40
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (6)1.18.54+0.3311.06
2Eli Marie WiigD 55- (4)51.23+3.0610.55
2Anna MeenD 15-16 (6)1.20.46+12.1911.22
3Jiri UrvalekH 60 kort (4)55.49+8.4511.52
3Une HoltermannD 13-14 (3)52.39+4.3112.39
3Halvard KornmoH 13-14 (4)45.13+6.2510.52
3Magnus BeitdokkenH 17-B (4)47.32+20.0011.25
3Knut Wiig MathisenH 45- (8)1.31.22+9.198.56
5Hans Christian MeenH 45- (8)1.37.48+15.459.34
6Kjell MeenH 70- (9)1.07.23+21.0114.20
7Jon SkriubakkenH35 kort (10)49.45+14.4110.35
9Rolf LyeH 70- (9)1.14.25+28.0315.50
10Dagfinn TorpeH 60- (14)1.25.35+27.5012.03
Erik BeitdokkenN-åpen (11)23.4414.50
Marie BeitdokkenN-åpen (11)19.0811.57
Sondre KornmoN-åpen (11)18.0311.16
0Erlend HoltermannH 55- (13)brutt

Rajamaen Rykmentti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marjo LiikanenD 21- (11)1.28.46+9.078.41

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Monica BerglundD 40- (5)1.20.3111.20
3Lars BerglundH 40- (7)1.33.08+6.259.07

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Svein EriksenH 65- (7)1.27.42+19.5512.21

Sandnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Maris Talv-LaugenD 17-B (3)55.00+5.3513.13

Sandnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørge Timenes LaugenH 40- (7)1.26.438.29

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Glenn Tore LølandH 21- (15)1.51.51+13.077.56

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreD 13-16N (3)26.009.50
1Harald HoviH 60- (14)57.458.08
1Grete S B HoviD 55- (4)48.1710.16
3Jorunn Brun SagaD 17-C (7)1.07.42+18.5420.12
3Rune LaurantsenH 60- (14)1.05.55+8.109.17
5Tom SagaH35 kort (10)45.40+10.369.42
8Gyri MyhreD 21- (11)2.03.49+44.1012.07
12Harald OmlandH 55- (13)1.36.09+37.1713.32
0Ingunn GåsoddenD 17-C (7)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudD 60- (3)52.2411.08
1Johan Christie ØrkeH 15-16 (6)52.517.26
2Vilde Margrethe SæbbøD 13-14 (3)48.32+0.2411.40
4Øyvind EgeskogH 70- (9)51.16+4.5410.54
4Wenche Margrethe SæbbøD 40- (5)1.31.30+10.5912.53
6Elisabeth Christie ØrkeD 50- (6)1.41.00+22.3914.13
7Finn-Morten ÅrstadH 65- (7)1.36.32+28.4513.35
7Jone SæbbøH 45- (8)1.56.17+34.1411.23
12Tore TvedtH 60- (14)1.34.55+37.1013.22
Peter SæbbøN-åpen (11)16.5210.32

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ove Gunnar JacobsenH 60 kort (4)50.14+3.1010.41
9Rune RøedH 50- (9)2.40.27+1.19.1215.42

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkD 65- (2)1.05.3913.58
8Steinar SlettemarkH 70- (9)1.12.28+26.0615.25
0Ingolf DybvikH 75- (5)diskvalifisert

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Aud Ellen BrevikD 45- (3)1.26.11+9.1212.08
8Snorre FrydenlundH35 kort (10)53.54+18.5011.28

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe HeivollD 65- (2)1.11.38+5.5915.14
4Reidar HeivollH 60- (14)1.07.54+10.099.33

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Petter Marki ErichsenH 21- (15)1.55.32+16.488.12

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Sjur Obrestad GabrielsenH 21- (15)2.01.53+23.098.39

Voss IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Gunnar BråtenH 60- (14)1.49.11+51.2615.22

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ørjan RavndalH 21- (15)1.41.50+3.067.13

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvor SteinsholtH 17-A kort (4)1.36.28+4.009.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor