Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 15

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 15
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 15 september 2016

D -12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elvira Solberg DalseggSkien OK25.0815.42
2Thomine HilstanPorsgrunn OL28.24+3.1617.45
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL28.25+3.1717.45

D 13-14

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 15-16

3 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL39.1212.19
2Anna MeenPorsgrunn OL43.46+4.3413.45

D 17-

3 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedikte BøenPorsgrunn OL57.1818.01

D 17-C

2 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene MeenPorsgrunn OL47.4520.13
2Gunn Ingeborg Kval-EngstadSkien OK49.35+1.5021.00
3Jorunn Brun SagaSkien OK1.00.09+12.2425.29

D 17-N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin StormyrIL Hauken42.3926.39

D 40-

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL39.1112.19
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.21.03+41.5225.29
3Eli SæterdalSkien OK1.26.00+46.4927.02

D 50-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL44.3214.00
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL56.48+12.1617.51
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.25.36+41.0426.55
Anniken AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristil KristensenOK Skeidi51.5622.17
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54.19+2.2323.18
3Astrid LundeDrangedal OL56.20+4.2424.10
4Birgit JensenSkien OK1.11.44+19.4830.47
5Gun JørgensenPorsgrunn OL1.15.58+24.0232.36

D 70-

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.06.1228.24

H 11-12

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola MeenPorsgrunn OL42.2317.57
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42.40+0.1718.04
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.08.30+26.0729.01
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adrian HagenPorsgrunn OL17.2010.50
2Patrick Vinje Selander 21.04+3.4413.10
3Ole Magnus StormyrIL Hauken40.20+23.0025.12

H 13-14

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 15-16

3 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL36.0511.20
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL37.43+1.3811.51

H 17-

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK36.048.56
2Fredrik PollandOK Skeidi43.19+7.1510.44
3Børge NordliPorsgrunn OL1.06.27+30.2316.29

H 40-

4 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle NysæterSkien OK39.489.52
2Øyvind FlaattenOK Skeidi41.13+1.2510.13
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL42.54+3.0610.38
4Dag AusenPorsgrunn OL42.58+3.1010.39
5Morten HamreIL Hauken44.36+4.4811.04
6Hans Christian MeenPorsgrunn OL47.47+7.5911.51
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL50.54+11.0612.37
8Bjørn PollandOK Skeidi51.19+11.3112.44
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL51.41+11.5312.49
10Bjørn LiePorsgrunn OL1.44.43+1.04.5525.59

H 50-

4 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi46.5611.38
2Tom SagaSkien OK54.07+7.1113.25
3Espen RaastadSkien OK59.19+12.2314.43
4Bjørn Richard KirsteSkien OK1.30.05+43.0922.21
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert

H 60-

3 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag KristensenOK Skeidi45.1514.13
2Atle RemmePorsgrunn OL45.36+0.2114.20
3Kay JørgensenPorsgrunn OL46.59+1.4414.46
4Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL59.21+14.0618.39

H 70-

2 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MeenPorsgrunn OL39.5017.05
2Jakob KløverødPorsgrunn OL42.52+3.0218.23
3Carl Ove BergOK Skeidi43.33+3.4318.41
4Rolf LyePorsgrunn OL48.50+9.0020.57
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK50.52+11.0221.49
6Ragnar HillestadLardal OL54.27+14.3723.22
7Magne KlovningPorsgrunn OL1.02.32+22.4226.50
8Egil RonæssPorsgrunn OL1.08.19+28.2929.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor