Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 10
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 11 august 2016

D -12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nea Ekre DalseggSkien OK19.21
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20.36+1.15
3Sigrid BruemPorsgrunn OL20.44+1.23
4Thomine HilstanPorsgrunn OL20.49+1.28
Elvira Solberg DalseggSkien OKfullført

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL25.32

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro VassendFossum21.03
2Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL24.30+3.27
3Benedikte BøenPorsgrunn OL29.41+8.38

D 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin StormyrIL Hauken14.27
2Hege AndersenIL Koll17.40+3.13

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL27.22
2Sara MathisenPorsgrunn OL30.12+2.50
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL41.35+14.13
4Lene MeenPorsgrunn OL41.46+14.24
5Jorunn IsaksenPorsgrunn OL50.58+23.36

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL26.55
2Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL50.14+23.19
3Tone GrandePorsgrunn OL50.51+23.56

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK18.53

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellen MathisenPorsgrunn OLbrutt

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll14.40

H -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Kristoffer BorgIL Koll6.48
2Ole Magnus StormyrIL Hauken15.43+8.55
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken30.00+23.12

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ola MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrIL Hauken21.46
2Tobias MathisenPorsgrunn OL28.12+6.26

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL32.49
2Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL43.18+10.29
3Børge NordliPorsgrunn OL47.40+14.51
Espen SelboskarPorsgrunn OLflyttet

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL27.24
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL30.11+2.47
3Dag AusenPorsgrunn OL31.15+3.51
4Øyvind FlaattenOK Skeidi38.20+10.56
5Morten HamreIL Hauken41.59+14.35
6Lars Rune LieOK Skeidi51.43+24.19
7Truls FjeldstadPorsgrunn OL56.33+29.09
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL36.38
2Bjørn Richard KirsteSkien OK40.14+3.36
3Inge GlittumOK Skeidi44.29+7.51
4Jan Ivar GundersenHedrum55.46+19.08
5Harald OmlandSkien OK56.50+20.12
Arve GlittumOK Skeididiskvalifisert

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK27.36
2Kjell MeenPorsgrunn OL31.13+3.37
3Morten ØstbyPorsgrunn OL35.23+7.47

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL18.03
2Per Øystein AndersenLarvik OK22.44+4.41
3Magne KlovningPorsgrunn OL25.27+7.24

H40-K

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL20.52
2Thomas BrodinPorsgrunn OL38.21+17.29
3Erik BorgIL Koll43.51+22.59

H50-K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor