Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 2 juni 2016

D -12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL26.26
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL27.27+1.01
3Elvira Solberg DalseggSkien OK33.29+7.03
Telix AaltvedtPorsgrunn OLfullført
Nea Ekre DalseggSkien OKbrutt

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro VassendFossum IF37.18
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL58.15+20.57

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lill BirkelundPorsgrunn OLbrutt
Gunn Ingeborg Kval-EngstadSkien OKbrutt

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL47.09
2Ida Vår DirdalLarvik OK53.50+6.41
3Sara MathisenPorsgrunn OL1.09.04+21.55
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.18.20+31.11

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK44.30
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.02.41+18.11
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.37.36+53.06
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLbrutt

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL58.58
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL57.03

H -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken46.01
2Ole Magnus StormyrIL Hauken47.10+1.09

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL36.55
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL51.41+14.46

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL39.55

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend RaastadSkien OK55.40
2Børge NordliPorsgrunn OL1.05.23+9.43
3Gunnar JohannesenPorsgrunn OL1.06.11+10.31
4Espen SelboskarPorsgrunn OL1.14.56+19.16

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore UllelandPorsgrunn OL40.49
2Morten HamreIL Hauken43.16+2.27
3Øyvind FlaattenOK Skeidi46.33+5.44
4Lars Rune LieOK Skeidi1.13.18+32.29
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.17.08+36.19

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars FremstadLarvik OK46.39
2Harald HoviSkien OK49.31+2.52
3Jan GatevoldPorsgrunn OL49.42+3.03
4Tom SagaSkien OK53.23+6.44
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.16.26+29.47
6Harald OmlandSkien OK1.39.08+52.29
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK39.43
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL43.44+4.01
3Atle RemmePorsgrunn OL53.43+14.00
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL53.56+14.13

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL37.16
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41.32+4.16
3Lars Martin GjeinStokke IL48.49+11.33
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.04.46+27.30
Ragnar HillestadLardal OLbrutt
Egil RonæssPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor