Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 6
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 19 mai 2016

D -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elvira Solberg DalseggSkien OK29.27
2Nea Ekre DalseggSkien OK29.51+0.24
3Dea EikedalenPorsgrunn OL42.43+13.16

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL49.11

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL50.14

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL45.12
2Trude KalandPorsgrunn OL56.56+11.44

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK45.45
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.28+5.43
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL51.39+5.54
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.13.12+27.27
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56.17
2Gun JørgensenPorsgrunn OL1.15.07+18.50

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL53.29

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43.29

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solan EikedalenPorsgrunn OL30.28

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL27.10

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL43.43

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL41.50
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi48.57+7.07
3Ole FlaattenOK Skeidi52.47+10.57
4Børge NordliPorsgrunn OL1.07.15+25.25
5Espen SelboskarPorsgrunn OL1.11.58+30.08

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL46.45
2Dag AusenPorsgrunn OL47.41+0.56
3Øyvind FlaattenOK Skeidi49.33+2.48
4Morten HamreIL Hauken52.31+5.46
5Tore UllelandPorsgrunn OL52.55+6.10
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.03.04+16.19
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.13.38+26.53
8Jørn LangerudPorsgrunn OL1.14.54+28.09

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi48.05
2Jan GatevoldPorsgrunn OL50.51+2.46
3Arve GlittumOK Skeidi56.28+8.23
4Harald HoviSkien OK59.19+11.14
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.07.22+19.17
Jan GlittumOK Skeidibrutt

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK44.40
2Dag KristensenOK Skeidi50.45+6.05
3Atle RemmePorsgrunn OL53.39+8.59
4Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL54.17+9.37
5Kay JørgensenPorsgrunn OL55.55+11.15
6Ole JohanssonPorsgrunn OL56.05+11.25
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL59.09+14.29
Jiri UrvalekPorsgrunn OLbrutt

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL40.09
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48.04+7.55
3Lars Magne KlovningPorsgrunn OL49.16+9.07
4Rolf LyePorsgrunn OL52.06+11.57
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor