Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 14 april 2016

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (2)28.54
2Magnhild Tilly BagåsD 70- (3)55.39+14.46
4Morten HamreH 40- (10)32.33+4.19

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnar HillestadH 70- (5)30.46

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ida Vår DirdalD 40- (5)29.32+4.18
3Tobias KristensenH 17- (9)26.30+1.50
3Per Øystein AndersenH 70- (5)35.35+4.49
4Celine Vik OlsenD 40- (5)35.21+10.07
6Tom KristensenH 40- (10)34.25+6.11
Per Olav GulbrandsenH 40- (10)diskvalifisert

OK Skeidi

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Randi Grytdal KlevenD 17-C (4)24.19+2.31
2Pål WinbergH 40- (10)29.05+0.51
2Carl Ove BergH 70- (5)33.22+2.36
3Jan GlittumH 50- (6)35.34+4.03
4Hanne HerumD 50- (7)31.32+3.02
4Ole FlaattenH 17- (9)27.22+2.42
4Morten AndresenH 17-C (5)22.54+3.04
4Kristil KristensenD 17-C (4)46.58+25.10
4Tron SolbergH 50- (6)46.51+15.20
5Dag KristensenH 60- (10)33.06+6.46
5Gro PedersenD 50- (7)32.49+4.19
5Per KristensenH 17-C (5)47.00+27.10
6Åsmund HasaasH 17- (9)32.11+7.31
9Øystein KlevenH 60- (10)56.34+30.14
Tirill Liby SeipD 70- (3)diskvalifisert
Øyvind FlaattenH 40- (10)diskvalifisert

Porsgrunn OL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Janne LarsenD 17-C (4)21.48
1Hilde VassendD 40- (5)25.14
1Tobias MathisenH 13-14 (2)24.59
1Martin AusenH 13-16N (1)18.19
1Magne Wiig MathisenH 40- (10)28.14
1Jan GatevoldH 50- (6)31.31
1Sofie Wiersdalen ThunoldD -12N (2)30.31
1Anine Kjørholt LieD 13-14 (1)41.59
1Hanne VassendD 15-16 (2)22.33
1Camilla L. RosenvoldD 17- (2)36.28
1Eli KlovningD 70- (3)40.53
1Adrian HagenH 11-12 (1)1.07.27
1Torben EikedalenH -12N (1)40.31
1Espen SelboskarH 17-C (5)19.50
1Dagfinn TorpeH 60- (10)26.20
2Dea EikedalenD -12N (2)40.16+9.45
2Anna MeenD 15-16 (2)30.10+7.37
2Emilie WestinD 17- (2)39.14+2.46
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (7)29.12+0.42
2Halvard KornmoH 13-14 (2)31.55+6.56
2Rasmus MathisenH 15-16 (2)33.23+4.29
2Håkon KornmoH 17- (9)25.57+1.17
2Kay JørgensenH 60- (10)28.56+2.36
3Lene MeenD 17-C (4)24.33+2.45
3Ole JohanssonH 60- (10)29.19+2.59
3Lenka WestinD 40- (5)33.28+8.14
3Anniken AusenD 50- (7)30.53+2.23
3Jørn LangerudH 17-C (5)21.36+1.46
3Hans Christian MeenH 40- (10)31.19+3.05
4Atle RemmeH 60- (10)32.58+6.38
4Lars Magne KlovningH 70- (5)42.55+12.09
5Jon SkriubakkenH 40- (10)32.47+4.33
5Rolf LyeH 70- (5)47.18+16.32
7Arne Næss JohnsenH 60- (10)35.12+8.52
7Hans-Petter EikedalenH 17- (9)32.49+8.09
7Lars Ole ThunoldH 40- (10)38.32+10.18
8Børge NordliH 17- (9)34.21+9.41
Inger Marie JohanssonD 60- (2)diskvalifisert
Siv WiersdalenD 40- (5)diskvalifisert
Gun JørgensenD 60- (2)diskvalifisert
Thore KornmoH 17- (9)diskvalifisert
Bjørn LieH 40- (10)diskvalifisert

Skien OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Grete HoviD 50- (7)28.30
1Mikkel Wergeland AasH 13-16C (1)25.16
1Herman Aarstrand KirsteH 17- (9)24.40
2Espen RaastadH 50- (6)33.21+1.50
2Jens Petter W AasH 17-C (5)20.16+0.26
5Fredrik RaastadH 17- (9)27.47+3.07
6Eilef LandsverkH 60- (10)35.04+8.44
6Turid VongravenD 50- (7)35.08+6.38
7Rita RaastadD 50- (7)35.26+6.56
Rune LaurantsenH 60- (10)diskvalifisert
Harald HoviH 50- (6)diskvalifisert
Bjørn Richard KirsteH 50- (6)diskvalifisert

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ove Gunnar JacobsenH 60- (10)36.08+9.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor