Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 14 april 2016

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL30.31
2Dea EikedalenPorsgrunn OL40.16+9.45

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.59

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL22.33
2Anna MeenPorsgrunn OL30.10+7.37

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL36.28
2Emilie WestinPorsgrunn OL39.14+2.46

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne LarsenPorsgrunn OL21.48
2Randi Grytdal KlevenOK Skeidi24.19+2.31
3Lene MeenPorsgrunn OL24.33+2.45
4Kristil KristensenOK Skeidi46.58+25.10

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL25.14
2Ida Vår DirdalLarvik OK29.32+4.18
3Lenka WestinPorsgrunn OL33.28+8.14
4Celine Vik OlsenLarvik OK35.21+10.07
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK28.30
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL29.12+0.42
3Anniken AusenPorsgrunn OL30.53+2.23
4Hanne HerumOK Skeidi31.32+3.02
5Gro PedersenOK Skeidi32.49+4.19
6Turid VongravenSkien OK35.08+6.38
7Rita RaastadSkien OK35.26+6.56

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Gun JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL40.53
2Magnhild Tilly BagåsIL Hauken55.39+14.46
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL1.07.27

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torben EikedalenPorsgrunn OL40.31

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL24.59
2Halvard KornmoPorsgrunn OL31.55+6.56

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel Wergeland AasSkien OK25.16

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin AusenPorsgrunn OL18.19

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrIL Hauken28.54
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL33.23+4.29

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK24.40
2Håkon KornmoPorsgrunn OL25.57+1.17
3Tobias KristensenLarvik OK26.30+1.50
4Ole FlaattenOK Skeidi27.22+2.42
5Fredrik RaastadSkien OK27.47+3.07
6Åsmund HasaasOK Skeidi32.11+7.31
7Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL32.49+8.09
8Børge NordliPorsgrunn OL34.21+9.41
Thore KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen SelboskarPorsgrunn OL19.50
2Jens Petter W AasSkien OK20.16+0.26
3Jørn LangerudPorsgrunn OL21.36+1.46
4Morten AndresenOK Skeidi22.54+3.04
5Per KristensenOK Skeidi47.00+27.10

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL28.14
2Pål WinbergOK Skeidi29.05+0.51
3Hans Christian MeenPorsgrunn OL31.19+3.05
4Morten HamreIL Hauken32.33+4.19
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL32.47+4.33
6Tom KristensenLarvik OK34.25+6.11
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL38.32+10.18
Øyvind FlaattenOK Skeididiskvalifisert
Per Olav GulbrandsenLarvik OKdiskvalifisert
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL31.31
2Espen RaastadSkien OK33.21+1.50
3Jan GlittumOK Skeidi35.34+4.03
4Tron SolbergOK Skeidi46.51+15.20
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert
Bjørn Richard KirsteSkien OKdiskvalifisert

H 60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn TorpePorsgrunn OL26.20
2Kay JørgensenPorsgrunn OL28.56+2.36
3Ole JohanssonPorsgrunn OL29.19+2.59
4Atle RemmePorsgrunn OL32.58+6.38
5Dag KristensenOK Skeidi33.06+6.46
6Eilef LandsverkSkien OK35.04+8.44
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL35.12+8.52
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL36.08+9.48
9Øystein KlevenOK Skeidi56.34+30.14
Rune LaurantsenSkien OKdiskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL30.46
2Carl Ove BergOK Skeidi33.22+2.36
3Per Øystein AndersenLarvik OK35.35+4.49
4Lars Magne KlovningPorsgrunn OL42.55+12.09
5Rolf LyePorsgrunn OL47.18+16.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor