Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 9 juni 2016

N-åpen

1 800 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erik Aglen AlsosWing OK41.1722.56
0Jens Anton AndresenMalvik IL40.3822.34
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg40.2122.25
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK33.5518.50
0Marie Elise S. BjørganStjørdals-Blink Orientering26.3114.43
0Elias W. BjørgmoOL Trollelg32.3818.07
0Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering41.59+0.4223.19
0Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering25.0013.53
0Kristine BraathenWing OK43.49+2.3224.20
0Amund Andreas BuhaugNidarøst OK37.2320.46
0Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK37.2920.49
0Benjamin CallananWing OK25.0613.56
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK33.2518.33
0Oliver FuruhaugByåsen IL21.1611.48
0Erlend GrønliFreidig26.3014.43
0Stina GåsøOL Trollelg27.1315.07
0Marius W. HammernOL Trollelg40.2122.25
0Karoline B. HjelmenOL Trollelg28.0515.36
0Odin HorghagenOL Trollelg26.1114.32
0Live Furmyr JohansenWing OK24.1813.30
0Ingeborg KolstadWing OK27.3015.16
0Sofus H LindWing OK21.3311.58
0Kristoffer LodgaardByåsen IL1.00.01+18.4433.20
0Martin MelhuusWing OK30.5117.08
0Eivind MjaalandNidarøst OK1.22.22+41.0545.45
0Emil Aleksander NolteFreidig20.2911.22
0Kristin PetersenOL Trollelg25.1514.01
0Gaute RomundstadNidarøst OK34.0218.54
0Mia StormoOL Trollelg42.06+0.4923.23
0Astri Myhre SvinsåsStjørdals-Blink Orientering25.0313.55
0Stine Helgetun SørensenStjørdals-Blink Orientering28.5516.03
0Marius TorsethaugenWing OK37.1620.42
0Hanne Marie TørhaugWing OK27.0515.02
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig26.2214.38
0Jakob Jøsang WithWing OK23.0012.46
Edvard Lundgren MelandWing OKbrutt

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL31.44+1.3216.42
0Marie Wollan BenumByåsen IL31.52+1.4016.46
0Agnes Vatterholm JernbergFreidig1.15.55+45.4339.57
0Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering44.50+14.3823.35
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig34.16+4.0418.02
0Tina UglemsmoSelbu OK55.06+24.5429.00
0Nora HalvorsenFreidig30.1215.53

D11-12

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig22.1910.37
2Tora KittilsenFreidig29.17+6.5813.56
3Ella Fiskum NessFreidig34.04+11.4516.13
4Maria Strømdal WikFreidig34.40+12.2116.30
5Juni Pape SkjærvoldFreidig40.55+18.3619.29
6Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering43.03+20.4420.30
7Marita AskeFreidig44.48+22.2921.20
8Solveig Louise NissenFreidig45.34+23.1521.41
9Una KittilsenFreidig46.36+24.1722.11
0Astrid Oline Rinnan GreenWing OKdiskvalifisert

D13-14

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig34.1910.43
2Tale Tannvik SkeiFreidig38.19+4.0011.58
3Frida HaugskottOL Trollelg46.01+11.4214.22
4Tuva GrøtteWing OK1.08.54+34.3521.31
0Guro Harbak MusumOL Trollelgdiskvalifisert

D13-16 N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma B. HjelmenOL Trollelg43.4423.01

D15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL43.3412.26
2Dina ReitanFreidig51.13+7.3914.38
3Anna RenolenWing OK1.20.21+36.4722.57

D15-20 B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Myhr AmundsenWing OK1.21.3425.29

D17-20

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering48.5513.58
2Maria Ulseth SylteFreidig55.27+6.3215.50
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL58.45+9.5016.47
4Andrine VikenByåsen IL1.04.32+15.3718.26
5Ella Eriksen KongsvikWing OK1.14.50+25.5521.22
6Eldrid BratsbergWing OK1.20.53+31.5823.06

H -10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sivert Sæther LevinFreidig24.3812.57
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL27.4414.35

H11-12

2 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering29.4914.11
2Leon Dahl LarsenWing OK29.57+0.0814.15
3Kristoffer LerliMelhus IL30.22+0.3314.27
4Magne GuttvikWing OK32.45+2.5615.35
5Vegard Lereim StorliFreidig35.37+5.4816.57
6Sigurd BraathenWing OK43.13+13.2420.34
7Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK46.09+16.2021.58
8Tristan HalvorsenFreidig48.13+18.2422.57
9Jørgrn AuneByåsen IL52.11+22.2224.50
10Tobias Eid-JohansenNidarøst OK52.53+23.0425.10
11Jakob Lundgren MelandWing OK53.32+23.4325.29
12Aksel VikenByåsen IL1.02.48+32.5929.54
13Kasper LodgaardByåsen IL1.04.51+35.0230.52
0Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert

H13-14

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein RøFreidig33.5110.34
2Mikkel HoltFreidig34.15+0.2410.42
3Einar EideByåsen IL37.11+3.2011.37
4Erlend AuneByåsen IL50.43+16.5215.50
5William P WalsethMalvik IL1.00.18+26.2718.50
6Vegard Ulseth SylteFreidig1.04.02+30.1120.00
7Brage AsplemFreidig1.04.57+31.0620.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Nikolai RenolenWing OK1.08.54+35.0321.31
9Oskar StorlerMelhus IL1.12.42+38.5122.43
10Peter Prytz JensenMelhus IL1.14.21+40.3023.14
11Henrik BraathenWing OK1.16.20+42.2923.51
12Jens HusbyMalvik IL1.17.30+43.3924.13
13Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK1.57.49+1.23.5836.49
0Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert

H13-16 C

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Enebak IversenFreidig40.5719.30
2Eirik SkurdalMelhus IL44.21+3.2421.07
3Erik Tofte jrMelhus IL46.19+5.2222.03
4Joakim QvenildMelhus IL1.15.40+34.4336.01
5Martin AuneMelhus IL1.16.58+36.0136.39

H13-16 N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin Skauby grønningSelbu OK27.1214.18
2Harald SørflakneMelhus IL28.17+1.0514.53
3Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering30.25+3.1316.00

H15-16

4 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig36.498.10
2Mats EidsmoFreidig41.59+5.109.19
3Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering48.54+12.0510.52
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering49.02+12.1310.53
5Kristian Fredrik LynumFreidig50.47+13.5811.17
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL51.04+14.1511.20
7Lars SandstadFreidig51.35+14.4611.27
8Jonas VindalWing OK51.46+14.5711.30
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL51.48+14.5911.30
10Håkon HolstadFreidig52.20+15.3111.37
11Tormod Kristian GevingFreidig57.27+20.3812.46
12Øystein MoltumyrMalvik IL1.04.10+27.2114.15
13Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.05.02+28.1314.27
14Hallvard DahleWing OK1.07.24+30.3514.58
15Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.11.17+34.2815.50
16Matias NissenFreidig1.16.04+39.1516.54
17Jonas GrønliFreidig1.16.49+40.0017.04
18Kenneth KjelaasMalvik IL1.35.43+58.5421.16
0Simen Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

H15-20B

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering46.0714.24
2Trygve TegnanderWing OK54.32+8.2517.02
3Sander SandmoMelhus IL1.04.35+18.2820.10

H17-20

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg41.099.08
2Arvid LyngstadWing OK42.25+1.169.25
3Ole Wanvik HaugenFreidig45.38+4.2910.08

D11-12N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK36.0719.00
0Sigrid HaugskottOL Trollelg23.1712.15
0Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK1.00.34+24.2731.52
0Leah Korsnes VinjeNidarøst OK37.49+1.4219.54

H11-12N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Birk BonsaksenWing OK52.1127.27
0Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK29.2315.27
0Trygve Johannes BuhaugNidarøst OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor