Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup-løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup-løp 3
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 april 2016

Freidig

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeD 70- (2)42.0616.50
1Malin SandstadD 17-20 (8)19.387.51
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (6)9.406.54
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (9)22.188.55
1Jens Even StorhovH 50- (13)17.186.55
1Torunn Spets StorhovD 40- (7)21.188.31
1Mats EidsmoH 15-16 (18)17.136.53
1Reidun Fallan SmaavikD 60- (1)40.3616.14
1Tomas EidsmoH 40- (24)15.276.10
1Kjetil MølnvikH 17-20 (9)15.156.06
1Sverre HellevikH 11-12 (6)fullført
2Margot Bolstad LynumD 40- (7)21.25+0.078.34
2Vegard Lereim StorliH 11-12 (6)14.5610.40
2Marita AskeD 11-12 (6)13.45+4.059.49
2Jostein Mauseth RøH 13-14 (16)20.13+8.488.05
2Kristian Fredrik LynumH 15-16 (18)18.12+0.597.16
3Mikkel HoltH 13-14 (16)22.26+11.018.58
3Ole Wanvik HaugenH 17-20 (9)17.48+2.337.07
3Kari UlsethD 40- (7)22.16+0.588.54
3Ane Malene KolstadD 13-14 (9)25.10+2.5210.04
3Dina ReitanD 15-16 (8)21.07+1.228.26
3Mona J. MølnvikD 50- (7)26.10+2.0310.28
3Solveig Louise NissenD 11-12 (6)13.52+4.129.54
3Pål KittilsenH 40- (24)17.01+1.346.48
3Simen Spets StorhovH 15-16 (18)18.15+1.027.18
3Øyvind SchjelderupH 50- (13)21.30+4.128.36
4Magnus LandstadH 70- (5)35.45+6.0114.18
4Tale Tannvik SkeiD 13-14 (9)26.37+4.1910.38
4Tora KittilsenD 11-12 (6)15.01+5.2110.43
4Helge RustadH 60- (5)27.17+4.4110.54
5Kjersti TannvikD 40- (7)28.53+7.3511.33
5Grete Berge OwrenD 50- (7)27.48+3.4111.07
5Una KittilsenD 11-12 (6)15.29+5.4911.03
5Vemund MølnvikH 13-14 (16)26.22+14.5710.32
5Vegard KittilsenH 15-16 (18)20.58+3.458.23
6Vetle Grønvik EkraH 13-14 (16)27.31+16.0611.00
6Geir OwrenH 50- (13)23.08+5.509.15
6Aleksander SkoglundH 17-20 (9)18.00+2.457.12
6Jonas GrønliH 15-16 (18)21.42+4.298.40
7Bernt RognesH 50- (13)23.20+6.029.20
7Silje Marie NissenD 13-14 (9)40.15+17.5716.06
8Jo Even KolstadH 15-16 (18)22.30+5.179.00
9Brage AsplemH 13-14 (16)30.53+19.2812.21
9Nils Ola KvamH 17-20 (9)20.43+5.288.17
10Håvard SingsaasH 13-14 (16)31.01+19.3612.24
11Vegard Ulseth SylteH 13-14 (16)32.43+21.1813.05
11Per Erik KvamH 50- (13)25.15+7.5710.06
12Arild H ClausenH 40- (24)22.04+6.378.49
12Håkon HolstadH 15-16 (18)25.49+8.3610.19
13Mathias Enebak IversenH 13-14 (16)35.28+24.0314.11
15Tomas EllefsenH 13-14 (16)46.53+35.2818.45
18Olle MalmringH 40- (24)24.29+9.029.47
20Arild HeggesetH 40- (24)26.13+10.4610.29
Sivert Sæther LevinH -10 (3)19.1713.46
Alf Petter LynumH -10 (3)15.3811.10
Knut LillealternH 65- (4)diskvalifisert
Eskil EllefsenH 13-14 (16)diskvalifisert
Matias NissenH 15-16 (18)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor