Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup-løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup-løp 3
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 april 2016

D 11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig9.406.54
2Marita AskeFreidig13.45+4.059.49
3Solveig Louise NissenFreidig13.52+4.129.54
4Tora KittilsenFreidig15.01+5.2110.43
5Una KittilsenFreidig15.29+5.4911.03
6Astrid Berge MjølhusOL Trollelg16.53+7.1312.03

D 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig22.188.55
2Frida HaugskottOL Trollelg23.23+1.059.21
3Ane Malene KolstadFreidig25.10+2.5210.04
4Tale Tannvik SkeiFreidig26.37+4.1910.38
5Maren VikenByåsen IL29.45+7.2711.54
6Tuva GrøtteWing OK31.31+9.1312.36
7Silje Marie NissenFreidig40.15+17.5716.06
8Stine Myhr AmundsenWing OK41.56+19.3816.46
9Elise Ye LundeMalvik IL50.24+28.0620.09

D 15-16

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL19.457.54
2Hedda Hoff HagenByåsen IL20.56+1.118.22
3Dina ReitanFreidig21.07+1.228.26
4Synne KvammeWing OK23.24+3.399.21
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK23.51+4.069.32
6Mona Eggen KongsbakWing OK37.41+17.5615.04
7Thea WalsethMalvik IL46.23+26.3818.33
Anna RenolenWing OKdiskvalifisert

D 17-20

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig19.387.51
2Marte Hoff HagenNTNUI19.53+0.157.57
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL20.39+1.018.15
4Line SølbergOL Trollelg22.37+2.599.02
5Ella Eriksen KongsvikWing OK25.32+5.5410.12
6Andrine VikenByåsen IL27.41+8.0311.04
7Marte Myhr AmundsenWing OK32.46+13.0813.06
8Martine Klock FletenWing OK33.29+13.5113.23

D 21-

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro TorpeFrol IL19.427.52
2Mai Elin WatsonNTNUI20.20+0.388.08
3Ingvild Maalen-JohansenNTNUI21.12+1.308.28
4Hedvig ÅstebølNTNUI21.14+1.328.29
5Sara ProforsFrol IL21.18+1.368.31
6Rannveig JørgensenNTNUI22.15+2.338.54
7Aurora FossøyNTNUI22.41+2.599.04
8Kajsa Stina SandstadNTNUI23.00+3.189.12
9Gunhild Rogne HallandNTNUI23.15+3.339.18
10Sunniva Morgan Malvik IL23.31+3.499.24
11Pauline Røstum BellingmoOL Gaula24.09+4.279.39
12Jenny PerssonByåsen IL24.33+4.519.49
13Kristine FjellangerNTNUI24.36+4.549.50
14Silje MordalIngen26.01+6.1910.24
15Andrea VindalWing OK26.06+6.2410.26
16Heidi JensenNTNUI26.26+6.4410.34
17Johanne de PresnoNTNUI28.23+8.4111.21
18Anette KleppestøNTNUI28.24+8.4211.21
Ane SandstadFrol ILdiskvalifisert

D 40-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig21.188.31
2Margot Bolstad LynumFreidig21.25+0.078.34
3Kari UlsethFreidig22.16+0.588.54
4Gøril EideByåsen IL23.20+2.029.20
5Kjersti TannvikFreidig28.53+7.3511.33
6Liv TennesWing OK29.00+7.4211.36
7Mari HoffByåsen IL30.23+9.0512.09

D 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde ForbordMalvik IL24.079.38
2Rine HanssenByåsen IL25.29+1.2210.11
3Mona J. MølnvikFreidig26.10+2.0310.28
4Guri BjørndalByåsen IL27.06+2.5910.50
5Grete Berge OwrenFreidig27.48+3.4111.07
6Anne-Lise BratsbergWing OK46.34+22.2718.37
7Borgunn YtterhusByåsen IL55.01+30.5422.00

D 60-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig40.3616.14

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig42.0616.50
Randi HellandWing OKdiskvalifisert

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sivert Sæther LevinFreidig19.1713.46
Kristoffer LodgaardByåsen IL22.4516.15
Alf Petter LynumFreidig15.3811.10

H 11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre HellevikFreidigfullført
2Vegard Lereim StorliFreidig14.5610.40
3Magne GuttvikWing OK17.2612.27
4Kasper LodgaardByåsen IL22.3816.10
5Mads Andre AuranMalvik IL26.2318.50
6Sigurd BraathenWing OK29.5721.23

H 13-14

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik BraathenWing OKfullført
2Jostein Mauseth RøFreidig20.13+8.488.05
3Mikkel HoltFreidig22.26+11.018.58
4Einar EideByåsen IL24.05+12.409.38
5Vemund MølnvikFreidig26.22+14.5710.32
6Vetle Grønvik EkraFreidig27.31+16.0611.00
7Petter Andreas LonaWing OK28.21+16.5611.20
8Nikolai RenolenWing OK28.53+17.2811.33
9Brage AsplemFreidig30.53+19.2812.21
10Håvard SingsaasFreidig31.01+19.3612.24
11Vegard Ulseth SylteFreidig32.43+21.1813.05
12William P WalsethMalvik IL32.52+21.2713.08
13Mathias Enebak IversenFreidig35.28+24.0314.11
14Jens HusbyMalvik IL36.32+25.0714.36
15Tomas EllefsenFreidig46.53+35.2818.45
Eskil EllefsenFreidigdiskvalifisert

H 15-16

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig17.136.53
2Kristian Fredrik LynumFreidig18.12+0.597.16
3Simen Spets StorhovFreidig18.15+1.027.18
4Jonas VindalWing OK19.17+2.047.42
5Vegard KittilsenFreidig20.58+3.458.23
6Jonas GrønliFreidig21.42+4.298.40
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.58+4.458.47
8Jo Even KolstadFreidig22.30+5.179.00
9Are LodgaardByåsen IL24.48+7.359.55
10Kenneth KjelaasMalvik IL25.34+8.2110.13
11Martin Grøntvedt PedersenWing OK25.46+8.3310.18
12Håkon HolstadFreidig25.49+8.3610.19
13Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL26.25+9.1210.34
14Trygve TegnanderWing OK31.09+13.5612.27
15Øystein MoltumyrMalvik IL32.57+15.4413.10
16Sondre HuseWing OK43.06+25.5317.14
Erik Hagen BergWing OKdiskvalifisert
Matias NissenFreidigdiskvalifisert

H 17-20

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil MølnvikFreidig15.156.06
2Jonas UndsgårdIL Leik16.44+1.296.41
3Ole Wanvik HaugenFreidig17.48+2.337.07
4Øyvind BergNTNUI17.55+2.407.10
5Sivert BellingmoOL Gaula17.57+2.427.10
6Aleksander SkoglundFreidig18.00+2.457.12
7Anders HaugskottOL Trollelg18.01+2.467.12
8Johannes K. MidtbøWing OK19.48+4.337.55
9Nils Ola KvamFreidig20.43+5.288.17

H 21-

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI15.256.10
2Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL16.28+1.036.35
3Øystein HaugFrol IL16.29+1.046.35
4Ove BaardsgaardOL Trollelg16.33+1.086.37
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.41+1.166.40
6Ola BergerByåsen IL16.51+1.266.44
7Olav VestølNTNUI17.08+1.436.51
8Roar SkulbørstadOL Trollelg17.28+2.036.59
9Ole Hartvik SkogstadOL Gaula18.12+2.477.16
10Sigurd StenvikByåsen IL18.49+3.247.31
11Ola KeiseråsIL Leik19.56+4.317.58
12Pierre Husebø ChambenoitNTNUI20.07+4.428.02
13Eirik MarthinsenNTNUI23.14+7.499.17
14Bjørn Johannessen FieldNTNUI23.59+8.349.35
15Miguel CastroviejoNTNUI30.07+14.4212.02
16Hugo SmetsNTNUI30.15+14.5012.06
17Eric chambenoitNTNUI31.15+15.5012.30
18Espen StornesNTNUI32.40+17.1513.04
19Vidar TronsauneOK Fjell36.41+21.1614.40
Per Harald SkogstadOL Gauladiskvalifisert
Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Kristoffer NeslandNTNUIdiskvalifisert

H 40-

2 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig15.276.10
2Bård NonstadOL Trollelg16.17+0.506.30
3Pål KittilsenFreidig17.01+1.346.48
4Jørgen TegdanOL Trollelg17.10+1.436.52
5Jon RøstumOL Gaula18.39+3.127.27
6Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19.34+4.077.49
7Petter Andreas BerghMalvik IL19.36+4.097.50
8Vegard HansenOL Trollelg20.00+4.338.00
9Øystein BraathenWing OK20.20+4.538.08
10Ingebrigt FuglemMalvik IL20.55+5.288.22
11Jørgen LongvaByåsen IL21.03+5.368.25
12Arild H ClausenFreidig22.04+6.378.49
13Eivind LonaWing OK22.48+7.219.07
14Jens Kjetil MehammerWing OK22.56+7.299.10
15Jon Olaf OlaussenMalvik IL23.28+8.019.23
16Jan HageIL Leik23.52+8.259.32
17Lars Erik StrømsnesMalvik IL24.18+8.519.43
18Olle MalmringFreidig24.29+9.029.47
19Arne Inge KolstadWing OK25.05+9.3810.02
20Arild HeggesetFreidig26.13+10.4610.29
21Øystein HusbyMalvik IL27.32+12.0511.00
22Are RogstadNidarøst OK30.44+15.1712.17
23Marius WalsethMalvik IL35.34+20.0714.13
Stein-Erik FletenWing OKdiskvalifisert

H 50-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig17.186.55
2Svein Erik BratsbergWing OK19.00+1.427.36
3Øyvind SchjelderupFreidig21.30+4.128.36
4Hans Boye SkogstadOL Gaula22.48+5.309.07
5Terje MidtbøWing OK23.01+5.439.12
6Geir OwrenFreidig23.08+5.509.15
7Bernt RognesFreidig23.20+6.029.20
8Svein Olav ÅmotIL Leik23.32+6.149.24
9Øystein WiggenByåsen IL24.01+6.439.36
10Haakon ArnesenByåsen IL24.30+7.129.48
11Per Erik KvamFreidig25.15+7.5710.06
12Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL29.25+12.0711.46
13Rune StræteWing OK33.15+15.5713.18

H 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge NørstebøOL Trollelg22.369.02
2Kjell MaroniByåsen IL25.25+2.4910.10
3Eirik VefsnmoByåsen IL25.44+3.0810.17
4Helge RustadFreidig27.17+4.4110.54
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL32.21+9.4512.56

H 65-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL24.249.45
2Tom BuggeByåsen IL28.03+3.3911.13
3Svein Endre HoveByåsen IL30.58+6.3412.23
Knut LillealternFreidigdiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode StensrudOL Trollelg29.4411.53
2Tore KisteNidarøst OK31.14+1.3012.29
3Torleif StephansenNidarøst OK31.40+1.5612.40
4Magnus LandstadFreidig35.45+6.0114.18
5Rolf KarsetSteinkjer OK36.45+7.0114.42

H 75-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eigil SørliMalvik IL28.4311.29
2Leif EngenNidarøst OK33.46+5.0313.30
3Arne SæterhaugByåsen IL34.48+6.0513.55
4Tore BrurokNidarøst OK37.24+8.4114.57
5Anders LaugloOL Trollelg37.28+8.4514.59
6Finn BjørgumNidarøst OK42.32+13.4917.00

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn LangelandByåsen IL38.4315.29

Åpen kort

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva Nergaard BergStokke IL11.258.09

Åpen lang

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joakim Iversen RønningIngendiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor