Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-sjuer nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-sjuer nr. 1
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: onsdag 13 april 2016

N1/C2

70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Noah Sebastian AlmestadFrol ILfullført
Daniel AlstadFrol ILfullført
Kristian AlstadFrol ILfullført
Thea Hamstad Amdahl Frol ILfullført
Andreas AmundalFrol ILfullført
Jan Arve AmundalFrol ILfullført
Olav AmundalFrol ILfullført
Hege BergFrol ILfullført
Andreas Myrslo EngenFrol ILfullført
Mathias EriksenFrol ILfullført
Nora ForsethFrol ILfullført
Ane HallsetFrol ILfullført
Thea HenrikøFrol ILfullført
Sølvi HermansenFrol ILfullført
Anne Kathrine HundalFrol ILfullført
Live Johanne HundalFrol ILfullført
Ole A HustadFrol ILfullført
Erik ImslandFrol ILfullført
Astrid JackobsenFrol ILfullført
Jan JacobsenFrol ILfullført
Jan Inge JacobsenFrol ILfullført
Lene JacobsenFrol ILfullført
Mathias JacobsenFrol ILfullført
Randi JensenFrol ILfullført
Anja Helene Kvitvang TaraldsenFrol ILfullført
Selma LangøygarFrol ILfullført
Ludvig LangøygardFrol ILfullført
Marianne LangøygardFrol ILfullført
Solveig Skoglund LeitheFrol ILfullført
Sondre Skoglund LeitheFrol ILfullført
Ingrid lerstadFrol ILfullført
Else Karin LianFrol ILfullført
Erlend LianFrol ILfullført
Tore LianFrol ILfullført
Torunn LianFrol ILfullført
Johanes MatbergFrol ILfullført
Kristian MatbergFrol ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Freddy Roger MoenFrol ILfullført
Mona Falch MoenFrol ILfullført
Mathilde MunkebyFrol ILfullført
Nikoline MunkebyFrol ILfullført
Inger MyrenFrol ILfullført
Markus OkkenhaugFrol ILfullført
Espen RammbergFrol ILfullført
Brage ReinåsFrol ILfullført
Hågen Østraat RøkkeFrol ILfullført
Marit Hæreid SandstadFrol ILfullført
Jens ScherjonFrol ILfullført
Ragnhild SkjerveFrol ILfullført
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Amalie SkjetnemarkFrol ILfullført
Ingeborg SkjetnemarkFrol ILfullført
Ola Venås SkogåsFrol ILfullført
Grethe SmestadFrol ILfullført
Hallvard SteffenreimFrol ILfullført
Elias Morgan Sulen JackobsenFrol ILfullført
Bernard Heimro SundeFrol ILfullført
Kirsten ToubroFrol ILfullført
Emma TrøiteFrol ILfullført
Randi UlsethFrol ILfullført
Ane Marte VatnFrol ILfullført
Sigurd VatnFrol ILfullført
Julie Malene VestheimFrol ILfullført
Petter VikenFrol ILfullført
Kristin ØstraatFrol ILfullført
Heine ØyanFrol ILfullført
Uregistrert diskvalifisert
Johan AmundalFrol ILdiskvalifisert

B3/C5

48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SolvinFrol IL12.42
2Petter LynumFrol IL14.41+1.59
3Martin Wold StavrumFrol IL15.09+2.27
4Torbjørn SirumFrol IL16.01+3.19
5Vidar VenåsFrol IL16.22+3.40
6Iselina Myhr ImslandFrol IL16.45+4.03
7Olav Martin IndgaardFrol IL17.03+4.21
8Magnhild ForsethFrol IL17.20+4.38
9Bjørn Olav NygårdFrol IL17.22+4.40
10Magnus AlstadFrol IL17.43+5.01
11June MunkebyFrol IL17.46+5.04
12Jon-Kristian MunkebyFrol IL18.01+5.19
13Harald BakkenFrol IL18.26+5.44
14Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL18.41+5.59
15Trygve SkavhaugFrol IL18.54+6.12
16Gudlaug ReinåsFrol IL20.08+7.26
17Linnea SandvikFrol IL20.26+7.44
18Marianne LangøygardFrol IL20.31+7.49
19Lena AlstadFrol IL20.33+7.51
19Jonas AlstadFrol IL20.33+7.51
21Tore HeggemFrol IL20.52+8.10
22Odd Anders AlstadFrol IL21.00+8.18
23Linnea MunkebyFrol IL21.55+9.13
24Magne OkkenhaugFrol IL22.01+9.19
25Mats OkkenhaugFrol IL22.04+9.22
26Victoria KulstadFrol IL22.24+9.42
27Veronica LeitheFrol IL22.31+9.49
27Helga Sirum SkavhaugFrol IL22.31+9.49
29Else SirumFrol IL22.34+9.52
30Randi HaugskottFrol IL23.39+10.57
31Atle BakkenFrol IL23.51+11.09
32Andreas SandbergFrol IL24.20+11.38
33Sverre MatbergFrol IL24.29+11.47
34Terje RennanFrol IL24.50+12.08
35Mariann Brekke RennanFrol IL24.58+12.16
36Marte SkoglundFrol IL25.26+12.44
37Marit Berg NessFrol IL31.49+19.07
38Gunn Mary AndersenFrol IL37.02+24.20
39Sigbjørn AndersenFrol IL37.06+24.24
40Joar MunkebyFrol IL40.17+27.35
41Peder MunkebyFrol IL40.39+27.57
42Johanne MunekbyFrol IL45.20+32.38
43Cesilie JakobsenFrol IL45.44+33.02
44Laila MunkebyFrol IL45.46+33.04
45Iben Gran JacobsenFrol IL46.00+33.18
46Selma SkjulsvikFrol IL46.22+33.40
47Anne Lise GranFrol IL48.57+36.15
48Imre Gran JacobsenFrol IL49.17+36.35

A4/A6

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL14.56
2Espen SundsvikFrol IL15.53+0.57
3Tobias AlstadFrol IL16.33+1.37
4Jo Severin MatbergFrol IL19.02+4.06
5Gunnar VatnFrol IL19.51+4.55
6Herman LeitheFrol IL21.14+6.18
7Arne GrevskottFrol IL22.22+7.26
8Bente Hovdal SundsvikFrol IL22.40+7.44
9Astrid VassendenFrol IL24.42+9.46
10Per Bjørn MunkebyFrol IL24.43+9.47
11Asmund BjørsholFrol IL24.56+10.00
12Ragne MunkebyFrol IL24.57+10.01
13Jørgen HalsetFrol IL26.36+11.40
14Randi Johanne SkjerveFrol IL29.39+14.43
15Maren GrandeFrol IL29.59+15.03
16Jostein NordvollFrol IL30.31+15.35
17Leah BerglundFrol IL36.28+21.32
18Katchrine BerglundFrol IL36.31+21.35
Ole Petter StavrumFrol ILdiskvalifisert

Vert

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne KvamFrol ILfullført
2Ragnhild LynumFrol ILfullført
3Hågen LynumFrol ILfullført
4Rolf AlstadFrol ILfullført
5Jo Forseth IndgaardFrol ILfullført
6Ivar ReinåsFrol ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor