Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol og Craftcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Craftcup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 september 2011

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | H 17-18 | H 19-20 | O-idol-Utf-D16 | O-idol-Utf-H16 | O-idol-Finale-D16 | O-idol-Finale-H16

D 17-18

2 640 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor Hov HøydalFossum IF23.048.44
2Runa FremstadLarvik OK23.09+0.058.46
3Mathilde RundhaugMo OK - Orientering23.34+0.308.55
4Marie Nordbye NybøKonnerud IL25.58+2.549.50
5Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK26.44+3.4010.07
6Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn26.45+3.4110.07
7Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn26.46+3.4210.08
8Siri KollerudLillomarka OL27.21+4.1710.21
9Gry GranstedtHalden SK27.56+4.5210.34
10Live Bredholt JørgensenSandefjord OK27.57+4.5310.35
11Solveig BlindheimLillomarka OL28.10+5.0610.40
12Kristine BergliaEiker OL28.29+5.2510.47
13Tonje Kvamme DahlRingerike OL28.55+5.5110.57
13Julie StørmerFossum IF28.55+5.5110.57
15Guro VassendPorsgrunn OL29.30+6.2611.10
16Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering29.48+6.4411.17
17Marte Fallbakken BergeLøten OL29.59+6.5511.21
18Malin EijsinkÅs-UMB Orientering30.20+7.1611.29
19Jorunn KvaklandSPK Freidig31.49+8.4512.03
20Eli Marita ForsethOL Trollelg31.51+8.4712.03
21Emilie Westli AndersenLøten OL32.49+9.4512.25
22Johanne RaknerVaregg Fleridrett33.41+10.3712.45
23Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn37.13+14.0914.05
24Marie StyrvoldPorsgrunn OL38.04+15.0014.25
25Camilla HengebølFossum IF39.18+16.1414.53
26Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering41.56+18.5215.53
27Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL42.25+19.2116.04
28Kristin Faye EriksenFossum IF43.44+20.4016.33
29Tine Elisa KjemperudRingerike OL59.52+36.4822.40

D 19-20

3 090 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd MyhreKongsberg OL25.458.20
2Anette BaklidKonnerud IL26.17+0.328.30
3Synne BaklidKonnerud IL27.12+1.278.48
4Marte NarumOL Vallset/Stange27.24+1.398.52
5Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering27.55+2.109.02
6Maren Jansson HaverstadKonnerud IL28.07+2.229.05
7Therese HaareKonnerud IL29.14+3.299.27
8Anneke Hald BjørgumKristiansand OK29.22+3.379.30
9Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK29.34+3.499.34
10Oda WennemoRaumar Orientering30.03+4.189.43
11Trine BreenRaumar Orientering30.35+4.509.53
12Guro AlexandersenFredrikstad SK31.19+5.3410.08
13Elena RoosHalden SK32.03+6.1810.22
14Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett32.33+6.4810.32
15Marie Hammer HåversenRaumar Orientering33.53+8.0810.57
16Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL34.12+8.2711.04
17Kristine FjellangerVaregg Fleridrett35.40+9.5511.32
18Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett36.06+10.2111.40
19Anne-Tine MarksetNydalens SK36.18+10.3311.44
20Kristiina LampinenHelsingin Suunnistajat37.06+11.2112.00
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL37.26+11.4112.06
22Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett37.45+12.0012.13
23Sanna MinkkinenRajamäen Rykmentti37.58+12.1312.17
24Heidi BjørndalVaregg Fleridrett38.20+12.3512.24
25Maren Mohagen HansenKonnerud IL39.09+13.2412.40
26Marit Rønning SkoglundByåsen IL39.15+13.3012.42
27Ragnhild Lund-JohansenVaregg Fleridrett40.50+15.0513.12
28Sina SandholtRaumar Orientering44.24+18.3914.22
29Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL45.15+19.3014.38
30Ingrid EggenHaugesund IL46.51+21.0615.09

H 17-18

3 370 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne HagaRaumar Orientering23.276.57
2Borger MelsomFossum IF24.15+0.487.11
3Dag LofthusHamar OK24.27+1.007.15
4Sindre RønningFrol IL24.31+1.047.16
5Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering25.21+1.547.31
6Anders VisterIndre Østfold OK25.35+2.087.35
7Ove BaardsgaardOL Trollelg26.21+2.547.49
8Håvard HagaRaumar Orientering26.32+3.057.52
9Oskar RøenVaregg Fleridrett26.50+3.237.57
10Thomas SchiveOK Moss26.57+3.307.59
11Morten BujordetKristiansand OK27.06+3.398.02
12Sjur HoviSkien O-klubb27.13+3.468.04
13Paul SirumFrol IL27.16+3.498.05
14Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering27.19+3.528.06
15Thorstein WangLillomarka OL27.21+3.548.06
16Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg27.38+4.118.11
17Nikolai Korvald SkaareNydalens SK27.39+4.128.12
18Emil AhlbäckFossum IF27.43+4.168.13
19Mathias DrageKongsberg OL28.04+4.378.19
20Sindre BækLøten OL28.13+4.468.22
21Øystein StorsveenLøten OL28.30+5.038.27
22Johan HoelRaumar Orientering28.33+5.068.28
23Sindre SandvenKongsberg OL29.02+5.358.36
24Johannes NarumHamar OK29.06+5.398.38
25Erik TrøenLierbygda OL29.11+5.448.39
26Sigurd StenvikByåsen IL29.30+6.038.45
27Simen Eid NielsenNydalens SK29.34+6.078.46
28Øyvind StrandeRingerike OL29.36+6.098.47
29Anders BjergaardNydalens SK29.51+6.248.51
30Åsmund WennemoRaumar Orientering30.27+7.009.02
31Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering30.35+7.089.04
32Halvard KværnaØstmarka OK30.42+7.159.06
33Lars Maukon MurenAsker Skiklubb30.44+7.179.07
34Petter ReistadIL Tyrving31.29+8.029.20
35Olav VestølVegårshei IL31.39+8.129.23
36Harald KalagerAsker Skiklubb31.41+8.149.24
37Per Øyvind ValenHaugesund IL32.01+8.349.30
38Torjus RaaVaregg Fleridrett32.06+8.399.31
39Sebastian TorgersenBækkelagets SK32.13+8.469.33
39Johannes SvendsenOL Trollelg32.13+8.469.33
41Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL32.32+9.059.39
42Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg32.35+9.089.40
43Håkon NjåsteinIL Tyrving32.37+9.109.40
44Brage SætherSPK Freidig32.46+9.199.43
45Ørjan RykkjeFana IL32.49+9.229.44
46Kristian ØienOL Trollelg33.05+9.389.49
47Gustav FiskumIL Tyrving33.18+9.519.52
48Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving33.30+10.039.56
49Håkon SelmerSPK Freidig33.52+10.2510.02
50Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering33.55+10.2810.03
51Anders EmilssonOppsal IF Orientering35.12+11.4510.26
52Erlend IsachsenAsker Skiklubb35.21+11.5410.29
53Geir Inge KeiseråsIL Leik35.32+12.0510.32
54Terje Dalen SørgårdByåsen IL36.40+13.1310.52
55Sander KirkebøenHalden SK36.42+13.1510.53
56Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn37.35+14.0811.09
57Mattis HoltSPK Freidig37.36+14.0911.09
58Hallvard HaugenFossum IF38.03+14.3611.17
59Tord BjørnsenIL Express38.52+15.2511.31
60Asbjørn OlsenLøten OL39.32+16.0511.43
61Lars SkantzeIL Tyrving39.51+16.2411.49
62Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering40.10+16.4311.55
63Giordano SlanziRøyken OL41.10+17.4312.12
64Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering47.42+24.1514.09
65Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb50.09+26.4214.52
66Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb51.31+28.0415.17
67Håkon GodagerLøten OL53.06+29.3915.45
Adrian OpheimMåren OKdiskvalifisert
Jørgen MadslienNydalens SKdiskvalifisert

H 19-20

3 640 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL22.546.17
2Eskil KinnebergIFK Göteborg24.56+2.026.50
3Ivar LundanesFrol IL25.39+2.457.02
4Martin VisterJärla Orientering25.40+2.467.03
5Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett26.03+3.097.09
6Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK26.04+3.107.09
7Petter Næss BjørgulHalden SK27.20+4.267.30
8Mathias Stensland LillevoldNTNUI28.30+5.367.49
9Mats NordbrødenJärla Orientering28.35+5.417.51
10Hans Petter MathisenNTNUI28.43+5.497.53
11Simen AamodtNTNUI28.47+5.537.54
12Carl Petter LyngenFrol IL29.39+6.458.08
13Eskil Sande GullordGjø-Vard OL29.45+6.518.10
14Nicholas OskarssonLillomarka OL29.48+6.548.11
15Torkil Eide SolstadIL Tyrving30.10+7.168.17
16Sindre GodgerGjø-Vard OL30.24+7.308.21
17Sverre Turter SandvoldNydalens SK30.56+8.028.29
18Lars OwrenSPK Freidig31.03+8.098.31
19Sindre SætherSPK Freidig31.05+8.118.32
20Lasse SolheimVaregg Fleridrett32.09+9.158.49
21Gjermund SteinslandØvrebø/Vindbjart Orientering32.19+9.258.52
22Per Melander OftenNTNUI32.46+9.529.00
23Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK32.57+10.039.03
24Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL33.03+10.099.04
25Erlend NydalAsker Skiklubb33.48+10.549.17
26Andreas VangstadKristiansand OK34.40+11.469.31
27Fredrik DanielsenIL Tyrving34.49+11.559.33
28Kristian StenerudNTNUI36.32+13.3810.02
29Finn-Eivind EskøyFossum IF37.19+14.2510.15
30Magnus Beyer BrattliMo OK - Orientering37.42+14.4810.21
31Håkon SandvenFana IL38.28+15.3410.34
32Peder RauanLarvik OK49.33+26.3913.36
33Henrik BergmanKonnerud IL49.49+26.5513.41
34Vemund RønnebergKonnerud IL51.28+28.3414.08
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
Simen OlafsenSPK Freidigdiskvalifisert

O-idol-Utf-D16

4 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.05.1913.08
2Mette Evjen RøsetByåsen IL1.08.03+2.4413.41
3Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.14.04+8.4514.54
4Marie Wold StavrumFrol IL1.19.52+14.3316.04
5Tora Green MatbergFrol IL1.26.18+20.5917.21
6Astrid LægranSteinkjer OK1.28.14+22.5517.45

O-idol-Utf-H16

6 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes OkkenhaugFrol IL1.00.059.28
2Håkon KindemGimle IF1.00.57+0.529.36
3Morten JørgensenKristiansand OK1.05.53+5.4810.23
4Martin Susort KvaleHaugesund IL1.09.16+9.1110.55
5Lars TreekremÅs-UMB Orientering1.14.19+14.1411.43
6Andreas DjupeslandHaugesund IL1.20.42+20.3712.43
Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert

O-idol-Finale-D16

4 970 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL46.539.25
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL47.02+0.099.27
3Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb48.32+1.399.45
4Solveig Hegstad KrügerNydalens SK49.31+2.389.57
5Karen Oline KolstadSPK Freidig50.45+3.5210.12
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering50.45+3.5210.12
7Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK54.08+7.1510.53
8Eirin Mari FossøyNotodden OL58.01+11.0811.40
9Vilde KinnebergRaumar Orientering58.38+11.4511.47
10Ragnhild FemsteinevikIL Strand-Ulv1.03.50+16.5712.50
11Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.03.56+17.0312.51
12Sunniva StorrønningByåsen IL1.04.36+17.4312.59
13Torill BrekkenGanddal IL1.05.33+18.4013.11
14Kajsa Stina SandstadFrol IL1.06.20+19.2713.20
15Synnøve HatlandVoss IL1.06.30+19.3713.22
16Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.07.50+20.5713.38
17Norunn DengerudSteinkjer OK1.07.59+21.0613.40
18Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL1.08.30+21.3713.46
19Trine D. KihleRingerike OL1.10.03+23.1014.05
20Ingvild Oxaas WieMo OK - Orientering1.14.19+27.2614.57
21Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.14.41+27.4815.01
22Alvilde KarlsenHedrum OL1.20.43+33.5016.14
Sigrid AlexandersenFredrikstad SKdiskvalifisert

O-idol-Finale-H16

6 340 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergIL Leik47.057.25
2Vetle ChristiansenRaumar Orientering47.15+0.107.27
3Jonas Madslien BakkenNydalens SK49.49+2.447.51
4Sigur HeggedalKongsberg OL50.03+2.587.53
5Jonas RessemFrol IL52.00+4.558.12
6Erik Olsvik DengerudNydalens SK52.32+5.278.17
7Markus HolterSkaukameratene OL52.41+5.368.18
8Tord HaflanNydalens SK53.09+6.048.22
9Paul Martin RemmePorsgrunn OL53.10+6.058.23
10Harald Astrup ArnesenHeming/Njård OL53.29+6.248.26
11Vegard RessemFrol IL53.57+6.528.30
12Jon NilsenVegårshei IL54.58+7.538.40
13Magne JutulstadBækkelagets SK55.13+8.088.42
14Anders Felde OlaussenHalden SK55.26+8.218.44
15Eivind HøydalNydalens SK55.29+8.248.45
16Simen BordalRingsaker OK56.10+9.058.51
17Mads ClaussenFana IL58.08+11.039.10
18Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering59.26+12.219.22
19Theodor Glemming ThorsenVegårshei IL1.00.18+13.139.30
20Ola KeiseråsIL Leik1.01.00+13.559.37
21Håvard MyhreKongsberg OL1.02.26+15.219.50
22Anders BergumGjø-Vard OL1.04.14+17.0910.07
23Gaute FriestadKristiansand OK1.04.34+17.2910.11
24Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL1.05.24+18.1910.18
25Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.11.36+24.3111.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor