Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM sprint stafett (Fellesstart ind.)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint stafett (Fellesstart ind.)
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 8 mai 2016

D-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild V LøvåsVaregg Fleridrett23.00
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular27.32+4.32
0Svanhild BåtnesVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-15

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman BrunborgNittedal OL17.06
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.49+1.43
3Arthur BrunborgNittedal OL19.14+2.08
4Erik BohneVaregg Fleridrett19.38+2.32
5Tage RosenlundVaregg Fleridrett19.40+2.34
6Ulrik HellenTIF Viking20.56+3.50
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22.55+5.49
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett33.23+16.17

D16-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Raadal BjørloHalden SK17.02
2Ida Johanne AadlandSamnanger IL19.25+2.23
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.49+2.47
4Johanne B TjernshaugenOK Moss21.07+4.05
5Ingunn Torød BusetGneist, IL23.46+6.44
6Hege FjellbirkelandIL Gular27.49+10.47
7Ragnhild BohneVaregg Fleridrett34.40+17.38
8Ingrid RollFana IL56.33+39.31

H16-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg18.44
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett19.19+0.35
3Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF20.17+1.33
4Anders HaugskottOL Trollelg20.39+1.55
5Skjalg NysæterSkien OK20.52+2.08
6Gisle NysæterSkien OK20.53+2.09
7Thomas ÅsheimStorsteinnes IL20.54+2.10
8Morten Bjerga SundliGanddal IL20.59+2.15
9Vidar BenjaminsenLillomarka21.03+2.19
10Frank LøwengreenFredrikstad SK21.52+3.08
11Aune DørmænenVaregg Fleridrett22.29+3.45
12Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett24.31+5.47
13Gernot DobbelhoferVaregg Fleridrett24.45+6.01
14Ole TørnqvistFana IL26.26+7.42
15Knut UtneFana IL27.07+8.23
16Torgeir StrandFana IL28.31+9.47
17Erling StrandBergens TF35.48+17.04
18Rune BrunborgNittedal OL55.31+36.47
0Tarjei HoloFossum IFdiskvalifisert
0Vyachealav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
0Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor