Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marcel NiederhauserH17 (16)diskvalifisert

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Erling StrandH50 (19)24.46+9.107.54

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Torkel IrgensÅpen (14)diskvalifisert

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Turid ArnesenD50 (12)18.23+1.006.32
0Haakon ArnesenH50 (19)diskvalifisert

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Torun DyrkornD50 (12)19.27+2.046.55
5Lotte MyklemyrD13-16 (14)16.18+2.356.03
7Heidi MyklemyrD17 (17)24.27+4.598.42
0Ole MyklemyrH17 (16)diskvalifisert

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Bjørn BataldenH50 (19)28.22+12.469.03
9Marie Roll-TørnqvistD13-16 (14)20.15+6.327.31
9Knut UtneH17 (16)21.24+4.456.03
16Sondre BataldenH13-16 (18)31.24+17.3910.17
0Ingrid RollD50 (12)diskvalifisert
0Magne RaadalH50 (19)diskvalifisert

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Gustav Andresen SkotteH13-16 (18)26.38+12.538.43
0Arild AndresenH50 (19)diskvalifisert

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Frank LøwengreenH17 (16)diskvalifisert

Gneist, IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid SandvollD50 (12)18.26+1.036.33
3Sturle NordeideH17 (16)19.22+2.435.29
4Tom JohannessenH17 (16)19.23+2.445.29
0Ingunn Torød BusetD13-16 (14)diskvalifisert

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloD13-16 (14)13.435.05
0Hanne Lerche RaadalD17 (17)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hilde Tvedt RyenD50 (12)diskvalifisert
0Helge RyenH50 (19)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigurd Paulsen VieH13-16 (18)15.17+1.325.00
0Ingrid EggenD17 (17)diskvalifisert

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Roger LysnesH50 (19)18.08+2.325.47
9Tone Sølie LysnesD17 (17)29.08+9.4010.22

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håkon GimseH17 (16)19.33+2.545.32
11Ida Marie FlågenD13-16 (14)26.37+12.549.53
0Anders FlågenH17 (16)diskvalifisert

IL Gular

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune StadsnesÅpen (14)22.027.47
2Emil Øye KragsethÅpen (14)35.24+13.2212.30
5Vibeke ØyeD17 (17)22.08+2.407.52
6Hege FjellbirkelandD50 (12)22.05+4.427.51
6Mari StadsnesÅpen (14)43.13+21.1115.16
7Mari Fjellbirkeland JohannesenD13-16 (14)18.26+4.436.51
7Idun HeklandÅpen (14)43.15+21.1315.16
8Odin LingaH17 (16)21.02+4.235.57
8Johannes Berge StadsnesÅpen (14)45.34+23.3216.06
9Johan EikangerH13-16 (18)19.14+5.296.18
9Olve HeklandÅpen (14)45.39+23.3716.07
10Sverre Johan NærheimH17 (16)21.27+4.486.04
0Scott JuvikH13-16 (18)diskvalifisert
0Ross JuvikH17 (16)diskvalifisert
0Svein LingaH50 (19)diskvalifisert
0Mai Helen LingaD50 (12)diskvalifisert
0Tom Eirik EikangerH50 (19)diskvalifisert
0Eli Fjellbirkeland JohannesenD13-16 (14)diskvalifisert
0Eli VerstoD50 (12)diskvalifisert
0Marian KjellevoldD17 (17)diskvalifisert
0Bård HeklandÅpen (14)diskvalifisert

Konnerud

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Isa HeggedalD17 (17)diskvalifisert

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bruno NazárioH17 (16)18.42+2.035.17
2Marius AurebekkH13-16 (18)14.29+0.444.44

Köping-Kolsva OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Karin ProforsD50 (12)21.47+4.247.45

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars FremstadH50 (19)16.35+0.595.17
7Per Olav GulbrandsenH17 (16)20.04+3.255.41
8Antonette HesselbergD17 (17)24.30+5.028.43
0Anne Gro StyrvoldD50 (12)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BenjaminsenH50 (19)15.364.59

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius ØieH17 (16)16.394.43

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lauritz BrunborgÅpen (14)36.48+14.4613.00
5Herman BrunborgH13-16 (18)17.13+3.285.38
0Arthur BrunborgH13-16 (18)diskvalifisert

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne MadslienD50 (12)17.236.11
3Marte Madslien BakkenD13-16 (14)15.23+1.405.43
6Jon Iver BakkenH17 (16)19.46+3.075.35
8Ingrid MadslienD13-16 (14)19.20+5.377.11
0Monica Tørnqvist HaldenD17 (17)diskvalifisert
0Ole Petter HaugenH50 (19)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jon Terje EkelandH50 (19)diskvalifisert

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Erlend RåheimH50 (19)19.54+4.186.21

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Birk ThorstensenH13-16 (18)24.33+10.488.02

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marlene BergerD17 (17)19.36+0.086.58
7Tommy SævareidH50 (19)20.25+4.496.31

OTO Tønsberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Frode RobertsenH50 (19)17.53+2.175.42

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hanne VassendD13-16 (14)14.52+1.095.31
3Hilde VassendD17 (17)20.17+0.497.13

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Pernille SønsterudbråtenD13-16 (14)15.45+2.025.51
6Heidi ØstliD17 (17)22.47+3.198.06

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rune ErdalH50 (19)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid OmdalD13-16 (14)17.15+3.326.24
0Morten AamodtH17 (16)diskvalifisert
0Marit HaavardsholmD17 (17)diskvalifisert

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ole IngesenH50 (19)19.32+3.566.14
0Tone Karina IngesenD17 (17)diskvalifisert

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin Sæthre SørensenD17 (17)19.286.55
0Kari Jussie LønningD17 (17)diskvalifisert
0Nils Inge BrurbergH50 (19)diskvalifisert

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tora Aasheim NymarkD17 (17)20.22+0.547.14
8Ulrik HellenH13-16 (18)18.54+5.096.11
0Lise ChristensenD50 (12)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeH13-16 (18)13.454.30
4Terje AmundsenÅpen (14)36.53+14.5113.01
4Mathias RosenlundH13-16 (18)16.16+2.315.20
5Ella Sofie AmundsenÅpen (14)37.00+14.5813.04
6Erik BohneH13-16 (18)17.36+3.515.46
7Aune DørmænenH13-16 (18)18.36+4.516.05
10Ragnhild BohneD13-16 (14)21.34+7.518.01
10Tage RosenlundH13-16 (18)19.15+5.306.18
10Finn de HoogÅpen (14)51.35+29.3318.13
11Kristoffer Kjenes HauglandH13-16 (18)19.30+5.456.23
11Judith van der LaanÅpen (14)51.38+29.3618.14
12Oskar Madslien SteinhaugH13-16 (18)21.17+7.326.58
15Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-16 (18)29.26+15.419.39
0Isak AmundsenÅpen (14)diskvalifisert
0Svanhild BåtnesD13-16 (14)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor