Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

Asker Skiklubb

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Celia T. DaviesN-åpen (67)33.1518.16
0Jakob EidN-åpen (67)30.0016.29
0Mathias EidN-åpen (67)29.0015.56
0Silje Ruud FossheimN-åpen (67)33.1518.16
0Una NastadN-åpen (67)25.4014.06
0Brage Fuglseth OlsenN-åpen (67)18.1810.03
0Mikkel RastadN-åpen (67)20.4711.25
0Mathias BirkelundH -10 (9)21.0911.37
1Jorun RuudD 45- (14)37.469.44
1Anne Lise ØfsthusD 75- (4)39.0015.36
1Torleif GaltelandDirekte C (8)36.0912.07
2Ann Katrin OlsenD 50- (12)38.09+2.2410.22
2Martin Johannessen LinneboH 11-12 (30)17.31+0.438.11
2Øystein RastadDirekte A-Kort (30)31.16+0.078.59
3Ane Kristine EidD 11-12N (7)32.41+11.4915.12
3Hanna LinneboDirekte C (8)43.51+7.4214.42
3Haakon DolvenDirekte B (10)43.44+11.5313.34
3Ellen Aure SkogedalD 45- (14)44.11+6.2511.23
3Martin BirkelundH 13-14 (15)28.56+6.228.50
4Arild NyhaugH 17-B (7)40.51+5.3012.41
4Hilda ØfsthusD 45- (14)44.24+6.3811.26
4Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (13)24.52+4.4111.37
5Maren Aure SkogedalD 11-12 (13)27.21+7.1012.46
6Anton PlaianH 55- (15)47.33+5.048.54
6Mikael BirkelundH 11-12 (30)20.47+3.599.42
6Martha WisløffD 11-12 (13)29.17+9.0613.41
7Øyvind Johannessen LinneboH 50- (13)51.12+10.389.35
7Arne FossheimH 55- (15)50.22+7.539.25
7Gjermund GravirH 45- (17)1.09.11+10.039.58
7Thomas OlsenDirekte A-Kort (30)35.22+4.1310.09
8Pål Martin EidH 40- (8)1.25.33+24.5211.55
10Randi NicolaisenD 50- (12)54.01+18.1614.40
10Jan Richard EriksenH 21- (23)1.09.47+7.588.23
10Kjersti Fuglseth OlsenDirekte A-Kort (30)36.45+5.3610.33
11Marianne ArnesenD 50- (12)56.07+20.2215.14
11Jakob RastadH 11-12 (30)21.10+4.229.53
11Øyvind HoveidH 65- (18)46.10+10.5713.15
12Enikø BertalanD 55- (12)1.05.06+27.2817.41
12Maria PerssonD 50- (12)1.08.46+33.0118.41
13Karin Halsaa DolvenD 11-12 (13)1.03.27+43.1629.38
14Bjørn GunnerødH 75- (14)1.00.44+24.1918.34
14Olaf Halsaa DolvenH 13-14 (15)47.55+25.2114.39
15Emil Ruud FossheimH 11-12 (30)22.17+5.2910.24
17Sverre WisløffDirekte A-Kort (30)42.23+11.1412.10
19Tore VaajeH 70- (21)57.15+18.2415.33
21Mathias NyhaugH 11-12 (30)24.15+7.2711.19
26Nina BirkelundDirekte A-Kort (30)59.03+27.5416.58
0Maria LinneboDirekte C (8)diskvalifisert
0Vera HalsaaDirekte C (8)diskvalifisert
0Bjørn GulbrandsenH 21- (23)diskvalifisert
0Anne Kathrine LinneboDirekte A-Kort (30)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor