Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC

H 11-12

2 140 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor LøkenKongsberg OL16.48
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb17.31+0.43
3Theodor BjørkSandefjord OK18.02+1.14
4Sindre Vie StrislandFossum IF18.16+1.28
5Benjamin GjoneSandefjord OK18.45+1.57
6Mikael BirkelundAsker Skiklubb20.47+3.59
7Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.52+4.04
8Børge Nilsen BergFossum IF20.53+4.05
9Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20.55+4.07
10Endre SandKongsberg OL21.07+4.19
11Jakob RastadAsker Skiklubb21.10+4.22
12Liam Viggo WingstedtHalden SK21.31+4.43
13Gabriel GjoneSandefjord OK22.07+5.19
14Borgar SkjelbredKongsberg OL22.10+5.22
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb22.17+5.29
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL22.23+5.35
17Eskil BrændenLillomarka OL22.31+5.43
18Arne BerganKongsberg OL22.59+6.11
19Eirik Vie StrislandFossum IF23.29+6.41
20Brage EikåsSandefjord OK24.06+7.18
21Mathias NyhaugAsker Skiklubb24.15+7.27
22Anders KlavenesSandefjord OK24.23+7.35
23Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK26.16+9.28
24Martin DybvikStokke IL26.26+9.38
25Mats Olsen ByeModum OL26.34+9.46
26Hallvard TjentlandLardal OL27.10+10.22
27Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn27.47+10.59
28Kristoffer ØhlckersIL Tyrving35.21+18.33
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
0Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Odin FismenFossum IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor