Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

N-åpen

1 820 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Randi Fugleneb AamandIL Dyrevaa36.57
0Sigrid Fugleneb AamandIL Dyrevaa22.33
0Mathea Land AnthonsenKongsberg OL42.09+5.12
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL18.04
0Amanda AxelsonEiker OL20.58
0Mathias AxelsonEiker OL20.16
0Ludvik BalchenIL Koll34.36
0Erik BerganKongsberg OL53.57+17.00
0Jan Olav BerganKongsberg OL22.46
0Arne BisethKongsberg OL20.54
0Tuva BredholtKongsberg OL25.42
0Guro BrændenLillomarka OL27.08
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL36.46
0Celia T. DaviesAsker Skiklubb33.15
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett37.25+0.28
0Marte EgerKongsberg OL21.17
0Jakob EidAsker Skiklubb30.00
0Mathias EidAsker Skiklubb29.00
0Marie FinkenhavnNittedal OL26.09
0Jonas FismenFossum IF33.09
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb33.15
0Daniella GjoneSandefjord OK18.08
0Fredrik GrønsethFossum IF33.46
0Hildegunn GrønsethFossum IF33.45
0Aurora Ness GundersveenRøyken OL28.13
0Jarand GustafssonKongsberg OL14.23
0Rebecca Grace HommeSturla, IF30.30
0Frida HopeModum OL29.43
0Oskar HopeModum OL21.57
0Charlotte HopsnesFossum IF28.45
0Hans Matias HågardKonnerud IL22.11
0Synne KjernsmoRøyken OL27.43
0Eirik LestebergKongsberg OL27.48
0Marte LienSandefjord TIF30.26
0Pernille LienSandefjord TIF31.51
0Siri LienSandefjord TIF25.14
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn26.17
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.40
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL32.31
0Una NastadAsker Skiklubb25.40
0Elise NelsonBerger og Svelvik OL42.49+5.52
0Inez NelsonLardal OL43.30+6.33
0Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.18
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL32.58
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL24.47
0Mikkel RastadAsker Skiklubb20.47
0Matis RenardKongsberg OL31.11
0Henrik RingheimOL Trollo45.44+8.47
0Ingvild RingheimLarvik OK18.43
0Kristine RingheimOL Trollo21.26
0Mia RoaasNOTEAM32.14
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.13
0Hilde SalvesenIL Koll33.37
0Johannes Salvesen-LundeIL Koll14.31
0Alise Lindløv SandFossum IF32.14
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK23.08
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.38
0Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.20
0Odin Vie StrislandFossum IF33.44
0Marie ThomassenVaregg Fleridrett37.12+0.15
0Selma WeslienKongsberg OL39.20+2.23
0Ville Emil WingstedtHalden SK21.52
0Håkon ØverbyKongsberg OL34.04
0Eimund Øverli BergKongsberg OL38.15+1.18
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering23.44
0Vanessa Seed MelbyeRaumardiskvalifisert
Mariann JahrsengeneNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor