Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

IL Tyrving

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergH 60- (15)18.487.02
1Jørgen HolmboeH 70- (17)22.278.24
2Mille Baastad BergD 11-12 (19)25.52+0.119.18
2Inge GunnesH 40- (45)17.27+0.356.16
2Wenche HultgreenD 60- (4)25.33+1.178.59
2Torgeir NørbechH 17- (70)14.09+0.034.58
2Are KristiansenH 50- (46)17.04+0.046.23
4Vegard BroxH 40- (45)17.40+0.486.21
5Hege FeiringD 40- (26)22.19+2.238.01
7Linnea HolstD 11-12 (19)32.44+7.0311.46
7Kjell Gorm RøkkeH 70- (17)27.23+4.5610.15
7Nora SkauenD 40- (26)22.55+2.598.14
8Hasse BergstrømH 70- (17)27.24+4.5710.15
9Marianne NjåsteinD 50- (36)23.20+5.238.44
10Maren NorderudD 13-16 (51)20.18+1.537.08
10Kjersti SkantzeD 50- (36)23.28+5.318.47
10Trond LundH 40- (45)18.34+1.426.40
12Egil EideH 50- (46)19.18+2.187.13
13Mathias NipenH 17- (70)15.20+1.145.23
15Helge LyeH 60- (15)27.17+8.2910.13
16Kristin Helland-HansenD 17- (72)18.01+2.586.44
17Mari Jevne ArnesenD 17- (72)18.06+3.036.46
17Tuva Nesheim FlatebakkenD 13-16 (51)21.10+2.457.27
18Marie EgnerD Rekrutt (19)38.14+25.3126.00
18Solveig Eline BergD 13-16 (51)21.25+3.007.32
18Berit BergeD 50- (36)24.42+6.459.15
20Ida TiltnesD 17- (72)18.23+3.206.53
21Berit DanielsenD 50- (36)25.04+7.079.23
22Ådne SkjærsteinH 13-16 (53)20.54+4.237.31
24Ida Margrethe UllernD 40- (26)32.57+13.0111.51
24Anne Kristine NorderudD 50- (36)25.19+7.229.28
25Hallvard BergH 50- (46)21.09+4.097.55
26Åshild FlatebakkenD 50- (36)25.35+7.389.34
27Ane Næsset RamtvedtD 17- (72)19.13+4.107.11
28Torjus UllernH 13-16 (53)22.06+5.357.56
31Magnus WølnebergH 17- (70)16.55+2.495.57
32Anna GöhlmanD 50- (36)27.10+9.1310.10
33Ingrid Lund HovdenD 13-16 (51)28.25+10.0010.00
35Morten Nilstad PettersenH 17- (70)17.10+3.046.02
35Anniken Helland-HansenD 17- (72)19.37+4.347.20
36Jens Christian HolstH 40- (45)23.58+7.068.37
36Camilla StridsklevD 17- (72)19.39+4.367.21
39Are NjåsteinH 50- (46)24.04+7.049.00
41Donald SkantzeH 50- (46)25.52+8.529.41
47Synne Nesheim FlatebakkenD 17- (72)21.03+6.007.53
49Ida Feiring HaltiaD 17- (72)21.14+6.117.57
51Stine NjåsteinD 17- (72)21.30+6.278.03
56Elin EkebergD 17- (72)22.42+7.398.30
57Elise UllernD 17- (72)22.59+7.568.36
0Iris HolstD 13-16 (51)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor