Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

H 50-

2 670 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore HenriksenNydalens SK17.00
2Are KristiansenIL Tyrving17.04+0.04
3Jon Iver BakkenNydalens SK17.43+0.43
4Knut Erling ØenHeming Orientering17.49+0.49
5Nils Petter FremmingHeming Orientering17.56+0.56
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.10+1.10
7Kim Farnes HansenLierbygda OL18.14+1.14
8Nils HæstadFossum IF18.40+1.40
9Kjetil KarlsenOK Moss18.42+1.42
10Arne DybdahlLillomarka OL18.56+1.56
11Per Ola UlsethNydalens SK19.06+2.06
12Arne TorgersenBækkelagets SK19.18+2.18
12Egil EideIL Tyrving19.18+2.18
14Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.20+2.20
15Bent SkatvedtRaumar Orientering19.22+2.22
16Hallvard KorenOK Moss19.27+2.27
17Ove MartinsenHauketo IF19.31+2.31
18Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering19.33+2.33
19Anders KongbergRaumar Orientering19.54+2.54
19Kjetil EspedalNydalens SK19.54+2.54
21Magne BrændenLillomarka OL19.58+2.58
21Jarl ØvstedalNydalens SK19.58+2.58
23Morten KarlsenMåren OK20.45+3.45
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF21.07+4.07
25Hallvard BergIL Tyrving21.09+4.09
26Karl Aasmund ErøyOK Moss21.10+4.10
27Johan MattssonLillomarka OL21.15+4.15
28Ove Kristian JødalBækkelagets SK21.33+4.33
29Ole Petter HaugenNydalens SK21.48+4.48
30Bjørn Erik ReinsethNydalens SK22.04+5.04
31Helge StubberudNydalens SK22.15+5.15
32Terje BråtenRaumar Orientering22.25+5.25
33Bjørn WilladssenHeming Orientering22.26+5.26
34Truls AngellLillomarka OL22.43+5.43
35Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL22.51+5.51
36Øyvind HelmersenFet OL23.23+6.23
37Bjørn ChristensenØstmarka OK23.41+6.41
38Stein MellaOppsal Orientering23.46+6.46
39Are NjåsteinIL Tyrving24.04+7.04
40Per Anders YtterbøAsker Skiklubb25.12+8.12
41Donald SkantzeIL Tyrving25.52+8.52
42Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering26.35+9.35
43Geir Sverre SvingheimHadeland OL27.42+10.42
44Morten EngebretsenRaumar Orientering38.52+21.52
0Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert
0Lars-Ivar AarsethNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor