Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

H 40-

2 780 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK16.52
2Inge GunnesIL Tyrving17.27+0.35
3Knut Harald HyllesethSentrum OK17.28+0.36
4Steinar LågAsker Skiklubb17.40+0.48
4Vegard BroxIL Tyrving17.40+0.48
6Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering17.45+0.53
7Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18.11+1.19
8Svein NygårdLillomarka OL18.22+1.30
9Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.23+1.31
10Trond LundIL Tyrving18.34+1.42
11Morten MoslandOppsal Orientering18.35+1.43
12Christian ReuschHeming Orientering19.08+2.16
13Kimme ArnesenHeming Orientering19.11+2.19
14Tommy SkårbøRaumar Orientering19.32+2.40
15Tore BredalenNittedal OL19.37+2.45
16Bjørn HaugeNydalens SK19.43+2.51
17Kyrre GranFet OL19.58+3.06
18Torstein HoleNydalens SK20.00+3.08
19Ola PermanOK Tyr20.10+3.18
20Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20.12+3.20
21Knut AaldeNydalens SK20.22+3.30
22Pål Christian IngierdBækkelagets SK20.25+3.33
23Vidar GjelstadOppsal Orientering20.33+3.41
24Jan Erik AalbergBækkelagets SK20.38+3.46
25Ola LestebergKongsberg OL20.52+4.00
26Espen JernbergNydalens SK21.00+4.08
27Martin ReichenbachOppsal Orientering21.09+4.17
28Jon SolsrudNydalens SK21.19+4.27
29Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK21.41+4.49
30Robert HafsrødOppsal Orientering22.17+5.25
31Anders FlågenHeming Orientering22.19+5.27
32Eilert AamodtOppsal Orientering22.35+5.43
33Runar ThorstensenOppsal Orientering22.50+5.58
34Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.59+6.07
35Sverre WisløffAsker Skiklubb23.21+6.29
36Jens Christian HolstIL Tyrving23.58+7.06
37Yngve RøeNydalens SK24.07+7.15
38Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering25.09+8.17
39Haakon KnudsenOppsal Orientering27.00+10.08
40Ove HildrumLillomarka OL27.14+10.22
41Magne AasAsker Skiklubb27.38+10.46
42Martin SkytterenOdal OL - Orientering27.53+11.01
43Alexander RødstenHeming Orientering29.54+13.02
44Knut Johan WinsvoldØstmarka OK30.07+13.15
45Svein MobergBækkelagets SK1.10.15+53.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor