Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

D 13-16

2 840 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.25
2Pia Young VikNydalens SK18.45+0.20
3Karianne Olsvik DengerudNydalens SK18.57+0.32
4Marte Madslien BakkenNydalens SK19.22+0.57
5Oda ScheeleNydalens SK19.32+1.07
6Marie LilandNydalens SK19.45+1.20
7Kristine KravdalGjø-Vard OL19.48+1.23
8Ragne NorrudFossum IF19.51+1.26
9Hedda SkatvedtRaumar Orientering20.06+1.41
10Maren NorderudIL Tyrving20.18+1.53
11Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb20.24+1.59
12Pernille KatlaFossum IF20.35+2.10
13Maya Jones ArnesenHeming Orientering20.37+2.12
14Frida Bakken UlsethNydalens SK20.49+2.24
15Karen Hoel JomaasFossum IF20.59+2.34
16Ane Sofie KroghOppsal Orientering21.01+2.36
17Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving21.10+2.45
18Solveig Eline BergIL Tyrving21.25+3.00
19Inger Marie RødnesOppsal Orientering21.34+3.09
20Maria Rørvik HaverLillomarka OL21.36+3.11
21Amélie AamodtOppsal Orientering22.29+4.04
22Ingvild HøydalNydalens SK22.58+4.33
23Ada WulfsbergNydalens SK23.11+4.46
24Ina MartiniAsker Skiklubb23.26+5.01
25Ingeborg RognstadHadeland OL23.48+5.23
26Yngvild Langedal BreivikNydalens SK23.50+5.25
27Linn Mei WaalerMåren OK24.24+5.59
28Anna Trindade EriksenNydalens SK24.46+6.21
29Tina KallesonOppsal Orientering24.47+6.22
30Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering24.53+6.28
31Ida Marie FlågenHeming Orientering25.47+7.22
32Janna Sofie TellesbøØstmarka OK27.50+9.25
33Ingrid Lund HovdenIL Tyrving28.25+10.00
34Astrid RognstadHadeland OL28.42+10.17
35Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK28.45+10.20
36Tia JansenHeming Orientering29.23+10.58
37Ragnhild Mathea HelmersenFet OL29.41+11.16
38Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering31.14+12.49
39Live ØstvoldHeming Orientering31.23+12.58
40Frida SolsrudNydalens SK31.50+13.25
41Martha Nesheim KøberNydalens SK32.08+13.43
42Hannah MansNydalens SK32.35+14.10
43Anna Austad SveenRaumar Orientering33.14+14.49
44Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK33.17+14.52
45Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK35.09+16.44
46Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering36.25+18.00
0Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
0Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
0Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert
0Netta Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
0Ingrid MadslienNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor