Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjoner: OK Moss / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 15 mars 2016

D 17-

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering53.0211.31
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.09.59+16.5715.12

H 17-

5 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK50.288.33
2Håvard HagaNydalens SK53.10+2.429.00
3Anders VisterNydalens SK1.01.42+11.1410.27
4Henrik EijsinkNydalens SK1.02.05+11.3710.31
5Svein NygårdLillomarka OL1.11.01+20.3312.02
6Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.17.06+26.3813.04
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet

H 17-A kort

4 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simo MartomaaKalevan rasti42.529.19
2Martin HosetNydalens SK47.10+4.1810.15
3Stein Arne BlomsethLillomarka OL51.19+8.2711.09
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering52.26+9.3411.23
5Henning Bratland CarlsenOK Moss53.41+10.4911.40
6Kjetil KarlsenOK Moss54.58+12.0611.56
7Karl Aasmund ErøyOK Moss57.50+14.5812.34
8Audun BjerknesMåren OK59.16+16.2412.53
9Ove MartinsenHauketo IF59.42+16.5012.58
10Markus GladNydalens SK1.01.07+18.1513.17
11Andreas StenstadOppsal Orientering1.03.13+20.2113.44
12Thomas TubbehaugenOK Moss1.05.51+22.5914.18
13Christopher SchiveOK Moss1.06.44+23.5214.30
14Donatas KontautasOK Moss1.13.08+30.1615.53
Jan BjerketvedtOK Mossdiskvalifisert
Morten TangenMåren OKdiskvalifisert
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert
Tore BjørnerødOK Mossikke startet
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet

H/D 13-16B

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss32.4811.18
2Linn Mei WaalerMåren OK39.18+6.3013.33
3Tor Erling GjølsjøOK Moss41.22+8.3414.15
4Sondre LadimOK Moss41.23+8.3514.16
5Selma KristiansenOK Moss1.00.00+27.1220.41
6Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.28.38+55.5030.33
6Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.28.38+55.5030.33
Julie WoldOK Mossdiskvalifisert
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

Åpen B

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag HauglandØstmarka OK46.4216.06
2Lars LandmarkElitebloggen47.04+0.2216.13
3Tuva BjerketvedtOK Moss48.36+1.5416.45
4Egil HusethKamp/Vestheim IF49.05+2.2316.55
5Rein JørgensenØstmarka OK49.20+2.3817.00
6Per Anders FlesjøOK Moss1.04.18+17.3622.10
7Daniel HoltElitebloggen1.06.56+20.1423.04
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.15.45+29.0326.07
Martin Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anders Hovgaard EisvangOK Moss16.58
Abdirahman HassanOK Moss14.19
Emma Aune JakobsenOK Moss19.28
Brage KristiansenOK Moss16.58
Selmer LøkenOK Moss16.29
Fredrikke Wahus SolbakkenOK Moss19.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor