Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Oppsal Orientering

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jonas KroghH 11-12 (7)23.498.49
1Kari-Ann ÅnensenD 40- (29)18.297.06
1Ingeborg Roll MoslandD Rekrutt (16)11.577.28
1Margaret RoseveareD 60- (3)33.5812.34
1Inger SkaugD 70- (3)30.0511.34
2Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeH Rekrutt (21)11.52+1.317.25
2Ane HustvedtD Rekrutt (16)11.59+0.027.29
3Thor MellaH 50- (44)18.43+0.196.55
3Inger Lise BjordalD 70- (3)44.26+14.2117.05
3Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (7)25.53+2.049.35
4Jakob A. GjedeboH Rekrutt (21)12.38+2.177.53
4Katrine Bjordal VegganD 11-12 (17)27.12+4.2210.27
4Stig Hultgreen KarlsenH 60- (14)23.01+2.088.31
5Leon KnudsenH Rekrutt (21)12.51+2.308.01
6Tobias HaglundH Rekrutt (21)13.17+2.568.18
6Synne Utseth BøhlerengenD Rekrutt (16)20.53+8.5613.03
7Bent Erik SkaugH 40- (43)16.51+1.336.28
8Linus VingeH Rekrutt (21)13.39+3.188.31
9Åse LuråsD Rekrutt (16)23.50+11.5314.53
10Marie Bjordal VegganD Rekrutt (16)25.38+13.4116.01
11Tuva Berger GjelstadD Rekrutt (16)26.05+14.0816.18
11Ane Sofie KroghD 13-16 (56)21.56+1.408.07
12Birk Eidelbrekt WoldH Rekrutt (21)15.19+4.589.34
13Line Hetle WasbergD Rekrutt (16)31.38+19.4119.46
13Christoffer ÅnensenH Rekrutt (21)15.20+4.599.35
13Amélie AamodtD 13-16 (56)22.14+1.588.14
15Martin ReichenbachH 40- (43)18.02+2.446.56
17Knut AasheimH 17- (86)16.37+2.106.09
20Eilert AamodtH 40- (43)19.08+3.507.21
23Robert HafsrødH 40- (43)19.27+4.097.28
26Runar ThorstensenH 40- (43)19.52+4.347.38
29Kristoffer Fiane PedersenH 17- (86)17.46+3.196.34
34William Resvoll SkaugH 13-16 (61)21.23+6.298.13
36Anselm ReichenbachH 13-16 (61)21.31+6.378.16
36Haakon KnudsenH 40- (43)24.48+9.309.32
37Ludvig RødnesH 17- (86)18.33+4.066.52
47Lavran ThorstensenH 17- (86)19.44+5.177.18
48Wilmine Resvoll SkaugD 13-16 (56)35.11+14.5513.01
52Birk ThorstensenH 13-16 (61)29.28+14.3411.20
52Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (56)39.53+19.3714.46
53Bo Utseth BøhlerengenH 13-16 (61)31.04+16.1011.56
58Ole Martin EdstrømH 17- (86)21.29+7.027.57
66Per-Ivar NikolaisenH 17- (86)22.36+8.098.22
71Magnus ZachariasenH 17- (86)26.43+12.169.53
0Sofie Solheim UndebergetD Rekrutt (16)diskvalifisert
0Olav Solheim UndebergetH Rekrutt (21)diskvalifisert
0Vidar GjelstadH 40- (43)diskvalifisert
0Henrik KnudsenH 13-16 (61)diskvalifisert
0Martin LangaasH 17- (86)diskvalifisert
0Dagrun Brox RayamajhiD 17- (69)diskvalifisert
0Roar BjordalH 70- (14)diskvalifisert
0Ingrid LuråsD 11-12 (17)diskvalifisert
0Anne Karin ThorstensenD 40- (29)diskvalifisert
0Mari FlatekvalD 17- (69)diskvalifisert
0Anne-Elise EdstrømD 50- (36)diskvalifisert
0Andreas MoldskredH 13-16 (61)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor