Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Nydalens SK

114 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (17)22.508.46
1Anne Johanne LindD 17- (69)17.246.26
1Kari MadslienD 50- (36)21.307.57
2Einar JensenH 60- (14)21.09+0.167.50
2Karianne Olsvik DengerudD 13-16 (56)20.28+0.127.34
2Maria JonssonD 50- (36)22.59+1.298.30
3Inga Skaarer WiklundD 11-12 (17)26.34+3.4410.13
3Eirik Næss-UlsethH 60- (14)21.14+0.217.51
3Oda ScheeleD 13-16 (56)20.34+0.187.37
3Siri UlvestadD 17- (69)18.13+0.496.44
3Håkon SturødH 13-16 (61)15.26+0.325.56
4Hanne Wærp HaugeD Rekrutt (16)13.41+1.448.33
4Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (7)27.30+3.4110.11
4Anne MadslienD 50- (36)23.54+2.248.51
4Jon Iver BakkenH 50- (44)19.12+0.487.06
4Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (61)15.43+0.496.02
4Christian VogelsangH 40- (43)16.10+0.526.13
4Isak JonssonH 13-16 (61)15.43+0.496.02
5Marie ScheeleD 11-12 (17)28.50+6.0011.05
6Lars Young VikH 13-16 (61)15.46+0.526.03
6Ina WesterlundD 17- (69)18.59+1.357.01
6Cecilie Wærp HaugeD 40- (29)21.53+3.248.25
7Anne Borgen SturødD 40- (29)21.56+3.278.26
7Marie SaugestadD 11-12 (17)30.16+7.2611.38
8Bojan BlumensteinH 17- (86)15.56+1.295.54
8Marie LilandD 13-16 (56)21.28+1.127.57
8Kjetil EspedalH 50- (44)20.37+2.137.38
9Vetle Frydenlund NorlingH Rekrutt (21)14.42+4.219.11
10Børge PedersenH 50- (44)20.51+2.277.43
10Bjørn HaugeH 40- (43)17.28+2.106.43
11Torstein HoleH 40- (43)17.35+2.176.45
11Anne DahlD 50- (36)26.03+4.339.38
11Tiril Ebon EspedalD 11-12 (17)36.26+13.3614.00
11Johanne LægranD 17- (69)19.20+1.567.09
12Sverre Waaler KaasH 17- (86)16.12+1.456.00
13Ottar WiklundH 50- (44)21.34+3.107.59
13Audun Uglenes BerganH 13-16 (61)17.21+2.276.40
13Håvard HagaH 17- (86)16.15+1.486.01
14Tuva Wilkens JernbergD Rekrutt (16)32.42+20.4520.26
14Marion HuberD 17- (69)19.39+2.157.16
14Solveig BerganD 40- (29)27.07+8.3810.25
14Frida Bakken UlsethD 13-16 (56)22.17+2.018.15
15Eskil HafskjoldH Rekrutt (21)17.11+6.5010.44
15Ole Jakob FrankrigH 13-16 (61)18.01+3.076.55
15Henrik EijsinkH 17- (86)16.32+2.056.07
16Pia Young VikD 13-16 (56)22.45+2.298.25
16Alfred Axelsen DanielsH Rekrutt (21)18.57+8.3611.50
16Line Telje HøydalD 50- (36)27.03+5.3310.01
16Tobias Mikael EspedalH 13-16 (61)18.09+3.156.58
18Sondre HafskjoldH Rekrutt (21)23.34+13.1314.43
18Johannes HalvorsenH 13-16 (61)18.25+3.317.05
18Ingvild HøydalD 13-16 (56)23.04+2.488.32
18Eirik Langedal BreivikH 17- (86)16.39+2.126.09
19Andreas AspelundH Rekrutt (21)23.48+13.2714.52
19Thomas NipenH 17- (86)16.41+2.146.10
20Helge StubberudH 50- (44)23.21+4.578.38
21Lars-Ivar AarsethH 50- (44)23.32+5.088.42
21Anne MyhrD 50- (36)28.00+6.3010.22
22Lukas LilandH 17- (86)16.53+2.266.15
22Joakim Wilkens JernbergH 13-16 (61)18.43+3.497.11
22Espen JernbergH 40- (43)19.25+4.077.28
23Ea LunøeD 13-16 (56)24.29+4.139.04
23Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (86)16.56+2.296.16
24Helena StubberudD 50- (36)28.55+7.2510.42
24Jostein TandbergH 17- (86)17.01+2.346.18
24Anders Håvard LarsenH 13-16 (61)18.55+4.017.16
29Ingrid MadslienD 13-16 (56)25.36+5.209.28
29Gaute BerganH 13-16 (61)20.28+5.347.52
30Mette HallénD 50- (36)33.12+11.4212.17
30Lars Eid NielsenH 17- (86)18.01+3.346.40
31Sofie AarnesD 17- (69)21.14+3.507.51
31Kasper Bakken UlsethH 13-16 (61)20.46+5.527.59
33Frida SolsrudD 13-16 (56)27.43+7.2710.15
33Jon SolsrudH 40- (43)20.41+5.237.57
34Lisbeth VollD 17- (69)21.38+4.148.00
35Jørgen WulfsbergH 17- (86)18.25+3.586.49
36Åsmund Aamodt ResellH 17- (86)18.29+4.026.50
36Martha Nesheim KøberD 13-16 (56)28.22+8.0610.30
37Storm KleivaH 13-16 (61)21.40+6.468.20
38Hannah MansD 13-16 (56)28.36+8.2010.35
39Synne Eikeland RøstadsandD 17- (69)22.03+4.398.10
39Anna Trindade EriksenD 13-16 (56)28.41+8.2510.37
40Elise Wærp HaugeD 13-16 (56)29.46+9.3011.01
41Kristian Norum MeløysundH 13-16 (61)22.45+7.518.45
42Ingunn HofgaardD 13-16 (56)32.16+12.0011.57
43Oda SørlieD 13-16 (56)32.32+12.1612.02
44Jonas AarsethH 13-16 (61)24.06+9.129.16
44Toril NesD 17- (69)22.50+5.268.27
45Vebjørn TandbergH 17- (86)19.30+5.037.13
45Rolf Andreas BergH 13-16 (61)24.09+9.159.17
48Kyongsa RiH 17- (86)19.45+5.187.18
49Elias StubberudH 13-16 (61)26.42+11.4810.16
54Marie UllevålseterD 17- (69)25.37+8.139.29
55Elena GrandD 17- (69)25.41+8.179.30
55Aksel MadslienH 17- (86)20.51+6.247.43
56Sverre GullordH 17- (86)21.02+6.357.47
58Ida TangenD 17- (69)28.07+10.4310.24
59Vilde Frydenlund NorlingD 17- (69)28.09+10.4510.25
74Eirik Jansson HaverstadH 17- (86)18.11.45+17.57.186.44.21
0Helene ScheeleD Rekrutt (16)diskvalifisert
0Elise HafskjoldD 40- (29)diskvalifisert
0Ellen Marie TurterD 50- (36)diskvalifisert
0Arianna TauferD 17- (69)diskvalifisert
0Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (29)diskvalifisert
0Ingrid SkaarerD 40- (29)diskvalifisert
0Simen A BjøringsøyH 17- (86)diskvalifisert
0Alix Young VikD 50- (36)diskvalifisert
0Jan Tore HenriksenH 50- (44)diskvalifisert
0Hanne NøvikD 17- (69)diskvalifisert
0Johan Toverud JensenH 60- (14)diskvalifisert
0Anders VisterH 17- (86)diskvalifisert
0Gyda Drage KleivaD 40- (29)diskvalifisert
0Kathrine LunøeD 40- (29)diskvalifisert
0Yngve RøeH 40- (43)diskvalifisert
Sondre Ruud BråtenH 17- (86)ikke startet
Ada WulfsbergD 13-16 (56)ikke startet
Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (56)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor