Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Asker Skiklubb

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenH 13-16 (61)14.545.43
5Steinar LågH 40- (43)16.21+1.036.17
9Toril Fougner WisløffD 40- (29)22.51+4.228.47
9Trygve MyhrH 13-16 (61)16.42+1.486.25
10Øyvind GylverH 60- (14)25.38+4.459.29
10Jonas MyhrH 13-16 (61)16.45+1.516.26
11Henrik Fredriksen AasH 13-16 (61)17.08+2.146.35
12Lotte Jauhojärvi MarkussenD 13-16 (56)21.57+1.418.07
12Martha WisløffD 11-12 (17)41.15+18.2515.51
13Synne StrandD 17- (69)19.27+2.037.12
13Bjørn MartiniH 40- (43)17.49+2.316.51
14Sara MartiniD 11-12 (17)43.24+20.3416.41
15Gunhild MyhrD 40- (29)27.46+9.1710.40
17Anna Øfsthus GravirD 13-16 (56)23.03+2.478.32
19Randi NicolaisenD 50- (36)27.37+6.0710.13
20Margrete EngzeliusD 50- (36)27.45+6.1510.16
21Vegard GulbrandsenH 17- (86)16.49+2.226.13
22Kaja Bråten LøvaldD 17- (69)20.09+2.457.27
25Nora Synnøve WoxholthD 17- (69)20.38+3.147.38
25Per Clemet WisløffH 13-16 (61)19.01+4.077.18
28Marianne ArnesenD 50- (36)31.22+9.5211.37
28Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-16 (61)20.11+5.177.45
28Dag Otter JohansenH 40- (43)20.12+4.547.46
31Ina MartiniD 13-16 (56)26.27+6.119.47
33Margrethe WisløffD 17- (69)21.32+4.087.58
33Per Anders YtterbøH 50- (44)28.05+9.4110.24
33Simen VågeH 13-16 (61)21.02+6.088.05
35Sverre WisløffH 40- (43)21.51+6.338.24
38Kristian AasH 13-16 (61)21.51+6.578.24
38Axel HoveidH 17- (86)18.35+4.086.52
46Eivind Øfsthus GravirH 17- (86)19.33+5.067.14
48Brede Tolo HauglandH 13-16 (61)26.21+11.2710.08
57Johan Teodor WestlyH 17- (86)21.12+6.457.51
0Sondre YtterbøH 13-16 (61)diskvalifisert
0Reidar FossumH 60- (14)diskvalifisert
0Felix FinsrudH 13-16 (61)diskvalifisert

Bækkelagets SK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lone BrochmannD 17- (69)18.12+0.486.44
5Ingeborg ØderudD 40- (29)21.25+2.568.14
5Kine GulliksenD 17- (69)18.58+1.347.01
9Marthe GløersenD 17- (69)19.14+1.507.07
10Aksel EideH Rekrutt (21)14.48+4.279.15
11Jonas Fenne IngierdH Rekrutt (21)15.14+4.539.31
13Juni Espolin JohnsonD 11-12 (17)42.32+19.4216.21
14Markus HirschH Rekrutt (21)15.55+5.349.56
16Pål Christian IngierdH 40- (43)18.25+3.077.05
17Oskar HoltvedtH Rekrutt (21)19.46+9.2512.21
19Louise OramD 17- (69)19.52+2.287.21
29Jan Erik AalbergH 40- (43)20.18+5.007.48
30Marlon RustadH 13-16 (61)20.39+5.457.56
31Henrik VaageH 40- (43)20.28+5.107.52
31Maria TorgersenD 50- (36)35.20+13.5013.05
37Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (69)21.44+4.208.02
40Dag Espolin JohnsonH 40- (43)30.40+15.2211.47
43Raphael FerrandH 17- (86)19.25+4.587.11
46Mina Espolin JohnsonD 13-16 (56)34.05+13.4912.37
50Martin SchälliH 17- (86)20.01+5.347.24
51Lars Øderud VatneH 13-16 (61)29.07+14.1311.11
56Johanne Øderud VatneD 17- (69)25.50+8.269.34
61Ronja HellerD 17- (69)44.07+26.4316.20
63Simen SmestadH 17- (86)21.56+7.298.07
70Martin Adelsten RøsholmH 17- (86)24.37+10.109.07
0Anna Tysse NakkimD 11-12 (17)diskvalifisert
0Arne TorgersenH 50- (44)diskvalifisert
0Andreas VaageH 17- (86)diskvalifisert
0Thomas SchiveH 17- (86)diskvalifisert
0Ludvik Tinius HøgvardH 13-16 (61)diskvalifisert
Diane Ninauve-JutulstadD 13-16 (56)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
65Steinar KvaaleH 17- (86)22.16+7.498.14

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nils-Petter WiikH 60- (14)diskvalifisert

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Vidar ElvekrokH 60- (14)24.17+3.248.59

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Per Magnus DahlH 17- (86)20.47+6.207.41

Fet OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Kyrre GranH 40- (43)18.25+3.077.05
28Åshild Faller RåheimD 17- (69)21.06+3.427.48
30Øyvind HelmersenH 50- (44)25.30+7.069.26
37Ragnhild Mathea HelmersenD 13-16 (56)28.31+8.1510.33
48Marthe RamstadD 17- (69)23.39+6.158.45
49Sander Hildebrand RogndokkenH 17- (86)19.46+5.197.19
52Jørgen Kjos BarkenæsH 17- (86)20.21+5.547.32
0John Eivind PresterudH 17- (86)diskvalifisert

Fossum IF

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonH 17- (86)14.275.21
1Ingrid G. KvålsgardD 13-16 (56)20.167.30
2Emil AhlbäckH 17- (86)15.02+0.355.34
5Pernille KatlaD 13-16 (56)20.58+0.427.45
6Ragne NorrudD 13-16 (56)21.03+0.477.47
6Tonje VassendD 17- (69)18.59+1.357.01
6Sven Arne GylterudH 40- (43)16.50+1.326.28
7Olai Stensland LillevoldH 17- (86)15.51+1.245.52
8Erik Hæstad BjørnstadH 13-16 (61)15.57+1.036.08
8Åse Ulltveit-Moe NorrudD 40- (29)22.40+4.118.43
9Sindre RønningH 17- (86)15.58+1.315.54
10Karen Hoel JomaasD 13-16 (56)21.31+1.157.58
10Ingrid Landmark TandrevoldD 17- (69)19.19+1.557.09
10Marianne HjermstadD 50- (36)25.56+4.269.36
12Kjell H. EriksenH 70- (14)36.50+14.2014.10
20Styrk Hundseid KamsvågH 17- (86)16.48+2.216.13
22Mari BrendeD 13-16 (56)24.25+4.099.02
24Richard Zeiner-GundersenH 50- (44)23.54+5.308.51
25Eirik TandrevoldH 50- (44)23.59+5.358.52
27Ragnhild HjermstadD 17- (69)21.01+3.377.47
32Tarjei HoloH 17- (86)18.19+3.526.47
53Øyvind HjermstadH 17- (86)20.33+6.067.36
64Einar GisholtH 17- (86)21.57+7.308.07
69Audun Rognerud BøeH 17- (86)23.06+8.398.33
0Erling HjermstadH 17- (86)diskvalifisert
0Christian JomaasH 40- (43)diskvalifisert
0Peter GisholtH 13-16 (61)diskvalifisert
0Einar MelsomH 17- (86)diskvalifisert

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rikke Blakkestad IngesenD 17- (69)diskvalifisert

GE Healtcare

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
67Henrik Kvikne HansenH 17- (86)22.52+8.258.28

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristine KravdalD 13-16 (56)20.50+0.347.42
20Lone MalmgrenD 17- (69)19.59+2.357.24

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Ingeborg RognstadD 13-16 (56)24.53+4.379.12
26Ove SætraH 17- (86)17.16+2.496.23
45Astrid RognstadD 13-16 (56)33.52+13.3612.32
0Geir Sverre SvingheimH 50- (44)diskvalifisert

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Alex CarcasH 17- (86)15.25+0.585.42
10Karl FremstadH 17- (86)16.06+1.395.57
11Håkon Raadal BjørloH 17- (86)16.07+1.405.58
27Håkon Østraat SævareidH 17- (86)17.21+2.546.25

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anine LomeD 17- (69)19.45+2.217.18

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Unni DrageD 70- (3)34.52+4.4713.24
10Tor DrageH 70- (14)34.32+12.0213.16

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ove MartinsenH 50- (44)23.05+4.418.32

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Tor RingstadH 40- (43)19.27+4.097.28

Heming Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Petter Astrup ArnesenH 13-16 (61)15.20+0.265.53
3Kasper FosserH 17- (86)15.16+0.495.39
5Bjørn SandelienH 70- (14)25.21+2.519.45
5Dagrun MelkildD 50- (36)24.19+2.499.00
6Einar ØstvoldH 11-12 (7)47.48+23.5917.42
7Astrid ReuschD Rekrutt (16)21.50+9.5313.38
7Knut Erling ØenH 50- (44)20.31+2.077.35
7Bjørn EgnerH 70- (14)29.01+6.3111.09
8Leif BråtenH 70- (14)31.20+8.5012.03
8Hannah Syrdal ØenD 11-12 (17)32.20+9.3012.26
9Runa SkyttersæterD 50- (36)25.45+4.159.32
9Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (17)32.41+9.5112.34
9Jon C. FougnerH 70- (14)32.32+10.0212.30
10Anne ØstvoldD 11-12 (17)35.39+12.4913.42
11Ann Elin FlågenD 40- (29)25.01+6.329.37
14Christian ReuschH 40- (43)17.58+2.406.54
14Ulrik Astrup ArnesenH 17- (86)16.19+1.526.02
19Janne MoeD 40- (29)1.11.18+52.4927.25
19Magnus Eide-FredriksenH 13-16 (61)18.30+3.367.06
20Kristian ØstermannH 13-16 (61)18.42+3.487.11
20Ferdinand FremmingH 13-16 (61)18.42+3.487.11
21Maya Jones ArnesenD 13-16 (56)24.11+3.558.57
22Lasse ArnesenH 50- (44)23.46+5.228.48
25Harald Eide-FredriksenH 40- (43)19.30+4.127.30
27August Syrdal ØenH 13-16 (61)19.55+5.017.39
30Anders FlågenH 40- (43)20.19+5.017.48
31Thor VollsetH 50- (44)25.46+7.229.32
32Henrik ReuschH 13-16 (61)20.52+5.588.01
34Ella BerstadD 13-16 (56)27.47+7.3110.17
35Ida Marie FlågenD 13-16 (56)28.20+8.0410.29
35Sofie Skyttersæter IversenD 17- (69)21.42+4.188.02
36Christian Nordahl RolfsenH 50- (44)32.27+14.0312.01
38Ola Peter Krohn GjessingH 40- (43)24.52+9.349.33
39Alexander RødstenH 40- (43)24.53+9.359.34
42Bjørn Anders FlågenH 17- (86)19.06+4.397.04
46Kåre Peter Krohn GjessingH 13-16 (61)25.20+10.269.44
47Sølve Nordahl RolfsenH 13-16 (61)25.24+10.309.46
51Tia JansenD 13-16 (56)35.34+15.1813.10
57Hedvig VollsetD 17- (69)26.13+8.499.42
0Harald Astrup ArnesenH 17- (86)diskvalifisert
0Jonas Rolfsen HaugmoH 13-16 (61)diskvalifisert
0Helene Margarethe KristensenD 11-12 (17)diskvalifisert
0Bjørn WilladssenH 50- (44)diskvalifisert
0Nils Petter FremmingH 50- (44)diskvalifisert
0Marianne ReuschD 40- (29)diskvalifisert

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Guro JordheimD 17- (69)23.53+6.298.50

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Per Olav NærestadH 50- (44)19.55+1.317.22

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Rasmus Palmqvist AslaksenH 17- (86)16.33+2.066.07

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Sturle HånesH 70- (14)36.01+13.3113.51
13Knut Kristen HangeraasH 70- (14)41.07+18.3715.48

IL Tyrving

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard BroxH 40- (43)15.185.53
1Are KristiansenH 50- (44)18.246.48
1Per Kristian EkebergH 60- (14)20.537.44
2Christian GrotnesH 50- (44)18.41+0.176.55
2Linnea HolstD 11-12 (17)24.01+1.119.14
3jørgen HolmboeH 70- (14)24.21+1.519.21
3Inge GunnesH 40- (43)15.51+0.336.05
4Martin JohanssonH 17- (86)15.22+0.555.41
4Torgeir NørbechH 17- (86)15.22+0.555.41
6Hasse BergstrømH 70- (14)25.59+3.299.59
7Maren NorderudD 13-16 (56)21.08+0.527.49
8Ingunn WeltzienD 17- (69)19.11+1.477.06
8Kjersti SkantzeD 50- (36)25.39+4.099.30
12Torjus UllernH 13-16 (61)17.10+2.166.36
12Mari Jevne ArnesenD 17- (69)19.23+1.597.10
12Trond LundH 40- (43)17.40+2.226.47
12Berit BergeD 50- (36)26.06+4.369.40
13Marianne NjåsteinD 50- (36)26.08+4.389.40
13Ådne SkjærsteinH 13-16 (61)17.21+2.276.40
16Ida Margrethe UllernD 40- (29)27.48+9.1910.41
17Frode KamsvågH 50- (44)22.41+4.178.24
17Ida TiltnesD 17- (69)19.48+2.247.20
17Anne Kristine NorderudD 50- (36)27.26+5.5610.09
22Kiesti Grundnes BergD 50- (36)28.35+7.0510.35
23Helene Lund-JohansenD 17- (69)20.28+3.047.34
23Egil EideH 50- (44)23.50+5.268.49
26Are NjåsteinH 50- (44)24.08+5.448.56
26Anna GöhlmanD 50- (36)30.32+9.0211.18
28Solveig Eline BergD 13-16 (56)25.35+5.199.28
29Hallvard BergH 50- (44)25.25+7.019.24
29Åshild FlatebakkenD 50- (36)31.43+10.1311.44
30Camilla StridsklevD 17- (69)21.11+3.477.50
32Åsa FranzenD 17- (69)21.24+4.007.55
32Thor NorderudH 50- (44)27.38+9.1410.14
33Morten Nilstad PettersenH 17- (86)18.24+3.576.48
33Magnus WølnebergH 17- (86)18.24+3.576.48
41Ingrid Lund HovdenD 13-16 (56)31.44+11.2811.45
42Astrid FiskumD 17- (69)22.30+5.068.20
46Ida Feiring HaltiaD 17- (69)23.33+6.098.43
46Elin EkebergD 17- (69)23.33+6.098.43
49Elise UllernD 17- (69)23.43+6.198.47
0Iris HolstD 13-16 (56)diskvalifisert
0Nora SkauenD 40- (29)diskvalifisert
0Hege FeiringD 40- (29)diskvalifisert
0Wenche HultgreenD 60- (3)diskvalifisert
0Mathias NipenH 17- (86)diskvalifisert
0Berit DanielsenD 50- (36)diskvalifisert
Kristin Helland-HansenD 17- (69)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Fredrik LarsenH 40- (43)20.40+5.227.56

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Gunn-Torill HokholtD 50- (36)26.55+5.259.58
27Bjørn Sverre GulheimH 50- (44)24.12+5.488.57
39Audun HokholtH 17- (86)18.43+4.166.55

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Aksel Nissen HellerudD Rekrutt (16)30.57+19.0019.20

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Trine Marit Justad RaaenD 50- (36)28.35+7.0510.35

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Dag BlandkjennH 17- (86)diskvalifisert

KS Spójnia Warszawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
73Przemek PatejkoH 17- (86)32.32+18.0512.02

Kvillebyns SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Christian Faruga KarldénH 17- (86)17.25+2.586.27
61Marcus  Faruga KarldenH 17- (86)21.51+7.248.05

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Julie HjortlandD 17- (69)20.37+3.137.38
0Mathias OlsenH 17- (86)diskvalifisert

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Bjørn-Willy ArntzenH 40- (43)18.52+3.347.15

Lillomarka OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hege WangD 40- (29)19.11+0.427.22
3Nov Bar-NathanH Rekrutt (21)12.35+2.147.51
5Eskil BrændenH 11-12 (7)30.23+6.3411.15
7Elias Skjolden SørensenH 13-16 (61)15.47+0.536.04
10Line Bar-NathanD 40- (29)24.12+5.439.18
15Maria Rørvik HaverD 13-16 (56)22.28+2.128.19
18Aase MestadD 40- (29)33.24+14.5512.50
21Karoline SønsterudbråtenD 17- (69)20.07+2.437.27
24Netta Bar-NathanD 13-16 (56)24.44+4.289.09
25Frøy GrøndahlD 50- (36)30.21+8.5111.14
27Ingrid BlindheimD 13-16 (56)25.26+5.109.25
34Assaf Bar-NathanH 40- (43)21.35+6.178.18
40Ingrid Nytun NergårdD 17- (69)22.15+4.518.14
41Joar OldernesH 17- (86)18.49+4.226.58
47Oda Marie ColquhounD 13-16 (56)35.00+14.4412.57
49Torill OldernesD 13-16 (56)35.23+15.0713.06
51Emma Eithun PaulsenD 17- (69)24.04+6.408.54
53Ingvild C. FleisjeD 17- (69)25.16+7.529.21
72Stian LillegårdH 17- (86)31.46+17.1911.45
0Eirik Høst FossgardH 13-16 (61)diskvalifisert
0Tone Aamli SundtjønnD 17- (69)diskvalifisert
0krista KristaD 11-12 (17)utenfor konkurranse
0Andrine BenjaminsenD 17- (69)utenfor konkurranse
0Rudi RudiH Rekrutt (21)utenfor konkurranse
Vebjørn Emil BlindheimH 11-12 (7)ikke startet
Ingrid BedalenD 17- (69)ikke startet
Ingrid BredalenD 17- (69)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Emilie Westli AndersenD 17- (69)18.44+1.206.56
38Evine Westli AndersenD 17- (69)21.53+4.298.06

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Erik TrøenH 17- (86)19.25+4.587.11
45Maren KoplandD 17- (69)23.01+5.378.31

Måren OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Linda FredhD 40- (29)29.39+11.1011.24
18Morten KarlsenH 50- (44)22.53+4.298.28
26Linn Mei WaalerD 13-16 (56)24.56+4.409.14
60Morten TangenH 17- (86)21.47+7.208.04

Nittedal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenH 70- (14)22.308.39
2Simen Gløgård StensrudH 11-12 (7)24.38+0.499.07
4Marit B. EithunD 40- (29)21.11+2.428.08
9Bård NatvigH 60- (14)24.51+3.589.12
18Kari Elisabeth NatvigD 50- (36)27.35+6.0510.12
21Tore BredalenH 40- (43)19.21+4.037.26
23Herman BrunborgH 13-16 (61)18.44+3.507.12
32Åse Marit HansenD 50- (36)36.29+14.5913.30
39Simen FritznerH 13-16 (61)22.25+7.318.37
42Arthur BrunborgH 13-16 (61)23.39+8.459.05

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lars Edvard BergdalH 17- (86)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Mats Olav BergH 17- (86)21.54+7.278.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Hege RustadD 40- (29)26.20+7.5110.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Silje WithD Bedrift (1)28.0510.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Agnes ErikstadD Rekrutt (16)13.05+1.088.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Harumi  FujitaD Rekrutt (16)22.03+10.0613.46

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Linn HokholtD 17- (69)19.51+2.277.21
35Hedvig ÅstebølD 17- (69)21.42+4.188.02

Nydalens SK

114 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (17)22.508.46
1Anne Johanne LindD 17- (69)17.246.26
1Kari MadslienD 50- (36)21.307.57
2Einar JensenH 60- (14)21.09+0.167.50
2Karianne Olsvik DengerudD 13-16 (56)20.28+0.127.34
2Maria JonssonD 50- (36)22.59+1.298.30
3Inga Skaarer WiklundD 11-12 (17)26.34+3.4410.13
3Eirik Næss-UlsethH 60- (14)21.14+0.217.51
3Oda ScheeleD 13-16 (56)20.34+0.187.37
3Siri UlvestadD 17- (69)18.13+0.496.44
3Håkon SturødH 13-16 (61)15.26+0.325.56
4Hanne Wærp HaugeD Rekrutt (16)13.41+1.448.33
4Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (7)27.30+3.4110.11
4Anne MadslienD 50- (36)23.54+2.248.51
4Jon Iver BakkenH 50- (44)19.12+0.487.06
4Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-16 (61)15.43+0.496.02
4Christian VogelsangH 40- (43)16.10+0.526.13
4Isak JonssonH 13-16 (61)15.43+0.496.02
5Marie ScheeleD 11-12 (17)28.50+6.0011.05
6Lars Young VikH 13-16 (61)15.46+0.526.03
6Ina WesterlundD 17- (69)18.59+1.357.01
6Cecilie Wærp HaugeD 40- (29)21.53+3.248.25
7Anne Borgen SturødD 40- (29)21.56+3.278.26
7Marie SaugestadD 11-12 (17)30.16+7.2611.38
8Bojan BlumensteinH 17- (86)15.56+1.295.54
8Marie LilandD 13-16 (56)21.28+1.127.57
8Kjetil EspedalH 50- (44)20.37+2.137.38
9Vetle Frydenlund NorlingH Rekrutt (21)14.42+4.219.11
10Børge PedersenH 50- (44)20.51+2.277.43
10Bjørn HaugeH 40- (43)17.28+2.106.43
11Torstein HoleH 40- (43)17.35+2.176.45
11Anne DahlD 50- (36)26.03+4.339.38
11Tiril Ebon EspedalD 11-12 (17)36.26+13.3614.00
11Johanne LægranD 17- (69)19.20+1.567.09
12Sverre Waaler KaasH 17- (86)16.12+1.456.00
13Ottar WiklundH 50- (44)21.34+3.107.59
13Audun Uglenes BerganH 13-16 (61)17.21+2.276.40
13Håvard HagaH 17- (86)16.15+1.486.01
14Tuva Wilkens JernbergD Rekrutt (16)32.42+20.4520.26
14Marion HuberD 17- (69)19.39+2.157.16
14Solveig BerganD 40- (29)27.07+8.3810.25
14Frida Bakken UlsethD 13-16 (56)22.17+2.018.15
15Eskil HafskjoldH Rekrutt (21)17.11+6.5010.44
15Ole Jakob FrankrigH 13-16 (61)18.01+3.076.55
15Henrik EijsinkH 17- (86)16.32+2.056.07
16Pia Young VikD 13-16 (56)22.45+2.298.25
16Alfred Axelsen DanielsH Rekrutt (21)18.57+8.3611.50
16Line Telje HøydalD 50- (36)27.03+5.3310.01
16Tobias Mikael EspedalH 13-16 (61)18.09+3.156.58
18Sondre HafskjoldH Rekrutt (21)23.34+13.1314.43
18Johannes HalvorsenH 13-16 (61)18.25+3.317.05
18Ingvild HøydalD 13-16 (56)23.04+2.488.32
18Eirik Langedal BreivikH 17- (86)16.39+2.126.09
19Andreas AspelundH Rekrutt (21)23.48+13.2714.52
19Thomas NipenH 17- (86)16.41+2.146.10
20Helge StubberudH 50- (44)23.21+4.578.38
21Lars-Ivar AarsethH 50- (44)23.32+5.088.42
21Anne MyhrD 50- (36)28.00+6.3010.22
22Lukas LilandH 17- (86)16.53+2.266.15
22Joakim Wilkens JernbergH 13-16 (61)18.43+3.497.11
22Espen JernbergH 40- (43)19.25+4.077.28
23Ea LunøeD 13-16 (56)24.29+4.139.04
23Gjermund Tørnqvist HaldenH 17- (86)16.56+2.296.16
24Helena StubberudD 50- (36)28.55+7.2510.42
24Jostein TandbergH 17- (86)17.01+2.346.18
24Anders Håvard LarsenH 13-16 (61)18.55+4.017.16
29Ingrid MadslienD 13-16 (56)25.36+5.209.28
29Gaute BerganH 13-16 (61)20.28+5.347.52
30Mette HallénD 50- (36)33.12+11.4212.17
30Lars Eid NielsenH 17- (86)18.01+3.346.40
31Sofie AarnesD 17- (69)21.14+3.507.51
31Kasper Bakken UlsethH 13-16 (61)20.46+5.527.59
33Frida SolsrudD 13-16 (56)27.43+7.2710.15
33Jon SolsrudH 40- (43)20.41+5.237.57
34Lisbeth VollD 17- (69)21.38+4.148.00
35Jørgen WulfsbergH 17- (86)18.25+3.586.49
36Åsmund Aamodt ResellH 17- (86)18.29+4.026.50
36Martha Nesheim KøberD 13-16 (56)28.22+8.0610.30
37Storm KleivaH 13-16 (61)21.40+6.468.20
38Hannah MansD 13-16 (56)28.36+8.2010.35
39Synne Eikeland RøstadsandD 17- (69)22.03+4.398.10
39Anna Trindade EriksenD 13-16 (56)28.41+8.2510.37
40Elise Wærp HaugeD 13-16 (56)29.46+9.3011.01
41Kristian Norum MeløysundH 13-16 (61)22.45+7.518.45
42Ingunn HofgaardD 13-16 (56)32.16+12.0011.57
43Oda SørlieD 13-16 (56)32.32+12.1612.02
44Jonas AarsethH 13-16 (61)24.06+9.129.16
44Toril NesD 17- (69)22.50+5.268.27
45Vebjørn TandbergH 17- (86)19.30+5.037.13
45Rolf Andreas BergH 13-16 (61)24.09+9.159.17
48Kyongsa RiH 17- (86)19.45+5.187.18
49Elias StubberudH 13-16 (61)26.42+11.4810.16
54Marie UllevålseterD 17- (69)25.37+8.139.29
55Elena GrandD 17- (69)25.41+8.179.30
55Aksel MadslienH 17- (86)20.51+6.247.43
56Sverre GullordH 17- (86)21.02+6.357.47
58Ida TangenD 17- (69)28.07+10.4310.24
59Vilde Frydenlund NorlingD 17- (69)28.09+10.4510.25
74Eirik Jansson HaverstadH 17- (86)18.11.45+17.57.186.44.21
0Helene ScheeleD Rekrutt (16)diskvalifisert
0Elise HafskjoldD 40- (29)diskvalifisert
0Ellen Marie TurterD 50- (36)diskvalifisert
0Arianna TauferD 17- (69)diskvalifisert
0Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (29)diskvalifisert
0Ingrid SkaarerD 40- (29)diskvalifisert
0Simen A BjøringsøyH 17- (86)diskvalifisert
0Alix Young VikD 50- (36)diskvalifisert
0Jan Tore HenriksenH 50- (44)diskvalifisert
0Hanne NøvikD 17- (69)diskvalifisert
0Johan Toverud JensenH 60- (14)diskvalifisert
0Anders VisterH 17- (86)diskvalifisert
0Gyda Drage KleivaD 40- (29)diskvalifisert
0Kathrine LunøeD 40- (29)diskvalifisert
0Yngve RøeH 40- (43)diskvalifisert
Sondre Ruud BråtenH 17- (86)ikke startet
Ada WulfsbergD 13-16 (56)ikke startet
Yngvild Langedal BreivikD 13-16 (56)ikke startet

Odal OL - Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Kristian SteinbekkenH 70- (14)24.49+2.199.32
7Petter Kristoffer HusåsH Rekrutt (21)13.36+3.158.30
37Martin SkytterenH 40- (43)24.49+9.319.32
43Torstein NordgaardH 13-16 (61)23.57+9.039.12
51Øyvind SteinbekkenH 17- (86)20.14+5.477.29
53Oda Lohne AarstadD 13-16 (56)45.50+25.3416.58
0Emil SkytterenH Rekrutt (21)diskvalifisert

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stein KlyveH 60- (14)23.38+2.458.45
11Kjetil KarlsenH 50- (44)21.11+2.477.50
15Hallvard KorenH 50- (44)22.20+3.568.16

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ola PermanH 40- (43)18.27+3.097.05

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Erlend RåheimH 50- (44)22.35+4.118.21

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marita HernandezD 50- (36)24.57+3.279.14

Open iT

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Terje Wiig MathisenH Bedrift (2)21.39+0.298.01
0Stein MellaH 50- (44)diskvalifisert

Oppsal Orientering

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jonas KroghH 11-12 (7)23.498.49
1Kari-Ann ÅnensenD 40- (29)18.297.06
1Ingeborg Roll MoslandD Rekrutt (16)11.577.28
1Margaret RoseveareD 60- (3)33.5812.34
1Inger SkaugD 70- (3)30.0511.34
2Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeH Rekrutt (21)11.52+1.317.25
2Ane HustvedtD Rekrutt (16)11.59+0.027.29
3Thor MellaH 50- (44)18.43+0.196.55
3Inger Lise BjordalD 70- (3)44.26+14.2117.05
3Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (7)25.53+2.049.35
4Jakob A. GjedeboH Rekrutt (21)12.38+2.177.53
4Katrine Bjordal VegganD 11-12 (17)27.12+4.2210.27
4Stig Hultgreen KarlsenH 60- (14)23.01+2.088.31
5Leon KnudsenH Rekrutt (21)12.51+2.308.01
6Tobias HaglundH Rekrutt (21)13.17+2.568.18
6Synne Utseth BøhlerengenD Rekrutt (16)20.53+8.5613.03
7Bent Erik SkaugH 40- (43)16.51+1.336.28
8Linus VingeH Rekrutt (21)13.39+3.188.31
9Åse LuråsD Rekrutt (16)23.50+11.5314.53
10Marie Bjordal VegganD Rekrutt (16)25.38+13.4116.01
11Tuva Berger GjelstadD Rekrutt (16)26.05+14.0816.18
11Ane Sofie KroghD 13-16 (56)21.56+1.408.07
12Birk Eidelbrekt WoldH Rekrutt (21)15.19+4.589.34
13Line Hetle WasbergD Rekrutt (16)31.38+19.4119.46
13Christoffer ÅnensenH Rekrutt (21)15.20+4.599.35
13Amélie AamodtD 13-16 (56)22.14+1.588.14
15Martin ReichenbachH 40- (43)18.02+2.446.56
17Knut AasheimH 17- (86)16.37+2.106.09
20Eilert AamodtH 40- (43)19.08+3.507.21
23Robert HafsrødH 40- (43)19.27+4.097.28
26Runar ThorstensenH 40- (43)19.52+4.347.38
29Kristoffer Fiane PedersenH 17- (86)17.46+3.196.34
34William Resvoll SkaugH 13-16 (61)21.23+6.298.13
36Anselm ReichenbachH 13-16 (61)21.31+6.378.16
36Haakon KnudsenH 40- (43)24.48+9.309.32
37Ludvig RødnesH 17- (86)18.33+4.066.52
47Lavran ThorstensenH 17- (86)19.44+5.177.18
48Wilmine Resvoll SkaugD 13-16 (56)35.11+14.5513.01
52Birk ThorstensenH 13-16 (61)29.28+14.3411.20
52Ingrid Solheim UndebergetD 13-16 (56)39.53+19.3714.46
53Bo Utseth BøhlerengenH 13-16 (61)31.04+16.1011.56
58Ole Martin EdstrømH 17- (86)21.29+7.027.57
66Per-Ivar NikolaisenH 17- (86)22.36+8.098.22
71Magnus ZachariasenH 17- (86)26.43+12.169.53
0Sofie Solheim UndebergetD Rekrutt (16)diskvalifisert
0Olav Solheim UndebergetH Rekrutt (21)diskvalifisert
0Vidar GjelstadH 40- (43)diskvalifisert
0Henrik KnudsenH 13-16 (61)diskvalifisert
0Martin LangaasH 17- (86)diskvalifisert
0Dagrun Brox RayamajhiD 17- (69)diskvalifisert
0Roar BjordalH 70- (14)diskvalifisert
0Ingrid LuråsD 11-12 (17)diskvalifisert
0Anne Karin ThorstensenD 40- (29)diskvalifisert
0Mari FlatekvalD 17- (69)diskvalifisert
0Anne-Elise EdstrømD 50- (36)diskvalifisert
0Andreas MoldskredH 13-16 (61)diskvalifisert

Oslo Universitetssykehus BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marianne ErvikD 17- (69)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Are EriksenH 60- (14)24.10+3.178.57
8Bjørn GrindeH 60- (14)24.35+3.429.06
9Guttorm L EggeH 50- (44)20.48+2.247.42
40Mikael OlaussonH 17- (86)18.47+4.206.57
41Hanne Maria VisterD 17- (69)22.20+4.568.16

Raumar Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (36)25.03+3.339.16
8Ståle SønsterudbråtenH 40- (43)16.53+1.356.29
12Heidi ØstliD 40- (29)25.13+6.449.41
12Bent SkatvedtH 50- (44)21.15+2.517.52
14Anders KronbergH 50- (44)21.35+3.117.59
15Ingvild TømtaD 17- (69)19.43+2.197.18
17Øistein Fagerli NæssH 13-16 (61)18.11+3.176.59
19Pernille SønsterudbråtenD 13-16 (56)23.55+3.398.51
20Hanne Eide RappD 13-16 (56)24.10+3.548.57
25Anders HagaH 17- (86)17.08+2.416.20
26Anders HorveiH 13-16 (61)19.13+4.197.23
27Tommy SkårbøH 40- (43)20.02+4.447.42
29Anikken Gjerde AlnæsD 17- (69)21.08+3.447.49
31Trygve TømtaH 17- (86)18.15+3.486.45
34Pål Kogstad NæssH 50- (44)28.11+9.4710.26
35Gaute FosstveitH 13-16 (61)21.24+6.308.13
37Morten EngebretsenH 50- (44)34.42+16.1812.51
52Mathilde SønsterudbråtenD 17- (69)24.30+7.069.04
62Ester KronbergD 17- (69)49.44+32.2018.25
0Ingrid Eide RappD 40- (29)diskvalifisert
0Hedda SkatvedtD 13-16 (56)diskvalifisert

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helge RevhaugH 70- (14)22.47+0.178.45
0Torbjørn NørbechH 60- (14)diskvalifisert
0Live Joronn YtrehusD 60- (3)diskvalifisert

Sentrum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Knut Harald HyllesethH 40- (43)17.05+1.476.34
59Tobias R. HyllesethH 17- (86)21.36+7.098.00
0Felix R. HyllesethH 11-12 (7)diskvalifisert

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Ingrid TronshaugD 17- (69)22.49+5.258.27
68Håkon Nergaard BergH 17- (86)22.59+8.328.30

VBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Odin GramstadH Bedrift (2)21.107.50

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
60Ingrid UrsethD 17- (69)31.28+14.0411.39

Østmarka OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor Magnus GrøstadH Rekrutt (21)10.216.28
2Odin TellesbøH 40- (43)15.44+0.266.03
3Christine GjermoD 50- (36)23.37+2.078.44
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD Rekrutt (16)15.57+4.009.58
6Sigrid NermoenD 11-12 (17)29.05+6.1511.11
8Anna Cecilie LinløkkenD 13-16 (56)21.28+1.127.57
27Ingrid NermoenD 50- (36)30.55+9.2511.27
28Per StedjeH 50- (44)24.51+6.279.12
30Janna Sofie TellesbøD 13-16 (56)25.52+5.369.34
32Ingrid Marie Stubban HygenD 13-16 (56)27.35+7.1910.12
35Bjørn ChristensenH 50- (44)29.12+10.4810.48
40John OtterleiH 13-16 (61)22.39+7.458.42
44Eira Wessel LineD 13-16 (56)32.47+12.3112.08
50Henrik GudimH 13-16 (61)27.06+12.1210.25
50Inga Cathrin WinsvoldD 13-16 (56)35.29+15.1313.08
0Terje LinløkkenH 50- (44)diskvalifisert
0Monica BrevikD 13-16 (56)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Wendy FjellstadD 40- (29)20.08+1.397.44
6Ivar MaalenH 50- (44)20.14+1.507.29
14May Bente BrurbergD 50- (36)26.45+5.159.54
25Kaja Winsnes NordhagenD 17- (69)20.38+3.147.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor