Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 17-

2 700 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Johanne LindNydalens SK17.24
2Lone BrochmannBækkelagets SK18.12+0.48
3Siri UlvestadNydalens SK18.13+0.49
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.44+1.20
5Kine GulliksenBækkelagets SK18.58+1.34
6Tonje VassendFossum IF18.59+1.35
6Ina WesterlundNydalens SK18.59+1.35
8Ingunn WeltzienIL Tyrving19.11+1.47
9Marthe GløersenBækkelagets SK19.14+1.50
10Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF19.19+1.55
11Johanne LægranNydalens SK19.20+1.56
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving19.23+1.59
13Synne StrandAsker Skiklubb19.27+2.03
14Marion HuberNydalens SK19.39+2.15
15Ingvild TømtaRaumar Orientering19.43+2.19
16Anine LomeHamar OK19.45+2.21
17Ida TiltnesIL Tyrving19.48+2.24
18Linn HokholtNTNUI19.51+2.27
19Louise OramBækkelagets SK19.52+2.28
20Lone MalmgrenGjø-Vard OL19.59+2.35
21Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20.07+2.43
22Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb20.09+2.45
23Helene Lund-JohansenIL Tyrving20.28+3.04
24Julie HjortlandLarvik OK20.37+3.13
25Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb20.38+3.14
25Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.38+3.14
27Ragnhild HjermstadFossum IF21.01+3.37
28Åshild Faller RåheimFet OL21.06+3.42
29Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering21.08+3.44
30Camilla StridsklevIL Tyrving21.11+3.47
31Sofie AarnesNydalens SK21.14+3.50
32Åsa FranzenIL Tyrving21.24+4.00
33Margrethe WisløffAsker Skiklubb21.32+4.08
34Lisbeth VollNydalens SK21.38+4.14
35Hedvig ÅstebølNTNUI21.42+4.18
35Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering21.42+4.18
37Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK21.44+4.20
38Evine Westli AndersenLøten o-lag21.53+4.29
39Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK22.03+4.39
40Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL22.15+4.51
41Hanne Maria VisterOslostudentenes IK22.20+4.56
42Astrid FiskumIL Tyrving22.30+5.06
43Ingrid TronshaugStokke IL22.49+5.25
44Toril NesNydalens SK22.50+5.26
45Maren KoplandModum OL23.01+5.37
46Ida Feiring HaltiaIL Tyrving23.33+6.09
46Elin EkebergIL Tyrving23.33+6.09
48Marthe RamstadFet OL23.39+6.15
49Elise UllernIL Tyrving23.43+6.19
50Guro JordheimHemsedal IL23.53+6.29
51Emma Eithun PaulsenLillomarka OL24.04+6.40
52Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering24.30+7.06
53Ingvild C. FleisjeLillomarka OL25.16+7.52
54Marie UllevålseterNydalens SK25.37+8.13
55Elena GrandNydalens SK25.41+8.17
56Johanne Øderud VatneBækkelagets SK25.50+8.26
57Hedvig VollsetHeming Orientering26.13+8.49
58Ida TangenNydalens SK28.07+10.43
59Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK28.09+10.45
60Ingrid UrsethVingelen IL31.28+14.04
61Ronja HellerBækkelagets SK44.07+26.43
62Ester KronbergRaumar Orientering49.44+32.20
0Marianne ErvikOslo Universitetssykehus BILdiskvalifisert
0Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert
0Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLdiskvalifisert
0Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Hanne NøvikNydalens SKdiskvalifisert
0Mari FlatekvalOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Andrine BenjaminsenLillomarka OLutenfor konkurranse
Ingrid BedalenLillomarka OLikke startet
Ingrid BredalenLillomarka OLikke startet
Kristin Helland-HansenIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor