Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 11-12

2 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora Wilkens JernbergNydalens SK22.508.46
2Linnea HolstIL Tyrving24.01+1.119.14
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK26.34+3.4410.13
4Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering27.12+4.2210.27
5Marie ScheeleNydalens SK28.50+6.0011.05
6Sigrid NermoenØstmarka OK29.05+6.1511.11
7Marie SaugestadNydalens SK30.16+7.2611.38
8Hannah Syrdal ØenHeming Orientering32.20+9.3012.26
9Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering32.41+9.5112.34
10Anne ØstvoldHeming Orientering35.39+12.4913.42
11Tiril Ebon EspedalNydalens SK36.26+13.3614.00
12Martha WisløffAsker Skiklubb41.15+18.2515.51
13Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK42.32+19.4216.21
14Sara MartiniAsker Skiklubb43.24+20.3416.41
0Anna Tysse NakkimBækkelagets SKdiskvalifisert
0Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
0krista KristaLillomarka OLutenfor konkurranse

H 11-12

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas KroghOppsal Orientering23.498.49
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL24.38+0.499.07
3Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering25.53+2.049.35
4Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK27.30+3.4110.11
5Eskil BrændenLillomarka OL30.23+6.3411.15
6Einar ØstvoldHeming Orientering47.48+23.5917.42
0Felix R. HyllesethSentrum OKdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLikke startet

D 13-16

2 700 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF20.167.30
2Karianne Olsvik DengerudNydalens SK20.28+0.127.34
3Oda ScheeleNydalens SK20.34+0.187.37
4Kristine KravdalGjø-Vard OL20.50+0.347.42
5Pernille KatlaFossum IF20.58+0.427.45
6Ragne NorrudFossum IF21.03+0.477.47
7Maren NorderudIL Tyrving21.08+0.527.49
8Marie LilandNydalens SK21.28+1.127.57
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK21.28+1.127.57
10Karen Hoel JomaasFossum IF21.31+1.157.58
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering21.56+1.408.07
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.57+1.418.07
13Amélie AamodtOppsal Orientering22.14+1.588.14
14Frida Bakken UlsethNydalens SK22.17+2.018.15
15Maria Rørvik HaverLillomarka OL22.28+2.128.19
16Pia Young VikNydalens SK22.45+2.298.25
17Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.03+2.478.32
18Ingvild HøydalNydalens SK23.04+2.488.32
19Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering23.55+3.398.51
20Hanne Eide RappRaumar Orientering24.10+3.548.57
21Maya Jones ArnesenHeming Orientering24.11+3.558.57
22Mari BrendeFossum IF24.25+4.099.02
23Ea LunøeNydalens SK24.29+4.139.04
24Netta Bar-NathanLillomarka OL24.44+4.289.09
25Ingeborg RognstadHadeland OL24.53+4.379.12
26Linn Mei WaalerMåren OK24.56+4.409.14
27Ingrid BlindheimLillomarka OL25.26+5.109.25
28Solveig Eline BergIL Tyrving25.35+5.199.28
29Ingrid MadslienNydalens SK25.36+5.209.28
30Janna Sofie TellesbøØstmarka OK25.52+5.369.34
31Ina MartiniAsker Skiklubb26.27+6.119.47
32Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK27.35+7.1910.12
33Frida SolsrudNydalens SK27.43+7.2710.15
34Ella BerstadHeming Orientering27.47+7.3110.17
35Ida Marie FlågenHeming Orientering28.20+8.0410.29
36Martha Nesheim KøberNydalens SK28.22+8.0610.30
37Ragnhild Mathea HelmersenFet OL28.31+8.1510.33
38Hannah MansNydalens SK28.36+8.2010.35
39Anna Trindade EriksenNydalens SK28.41+8.2510.37
40Elise Wærp HaugeNydalens SK29.46+9.3011.01
41Ingrid Lund HovdenIL Tyrving31.44+11.2811.45
42Ingunn HofgaardNydalens SK32.16+12.0011.57
43Oda SørlieNydalens SK32.32+12.1612.02
44Eira Wessel LineØstmarka OK32.47+12.3112.08
45Astrid RognstadHadeland OL33.52+13.3612.32
46Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK34.05+13.4912.37
47Oda Marie ColquhounLillomarka OL35.00+14.4412.57
48Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering35.11+14.5513.01
49Torill OldernesLillomarka OL35.23+15.0713.06
50Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK35.29+15.1313.08
51Tia JansenHeming Orientering35.34+15.1813.10
52Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering39.53+19.3714.46
53Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering45.50+25.3416.58
0Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
0Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKikke startet
Ada WulfsbergNydalens SKikke startet
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKikke startet

H 13-16

2 600 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenAsker Skiklubb14.545.43
2Petter Astrup ArnesenHeming Orientering15.20+0.265.53
3Håkon SturødNydalens SK15.26+0.325.56
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15.43+0.496.02
4Isak JonssonNydalens SK15.43+0.496.02
6Lars Young VikNydalens SK15.46+0.526.03
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15.47+0.536.04
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF15.57+1.036.08
9Trygve MyhrAsker Skiklubb16.42+1.486.25
10Jonas MyhrAsker Skiklubb16.45+1.516.26
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17.08+2.146.35
12Torjus UllernIL Tyrving17.10+2.166.36
13Audun Uglenes BerganNydalens SK17.21+2.276.40
13Ådne SkjærsteinIL Tyrving17.21+2.276.40
15Ole Jakob FrankrigNydalens SK18.01+3.076.55
16Tobias Mikael EspedalNydalens SK18.09+3.156.58
17Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18.11+3.176.59
18Johannes HalvorsenNydalens SK18.25+3.317.05
19Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.30+3.367.06
20Kristian ØstermannHeming Orientering18.42+3.487.11
20Ferdinand FremmingHeming Orientering18.42+3.487.11
22Joakim Wilkens JernbergNydalens SK18.43+3.497.11
23Herman BrunborgNittedal OL18.44+3.507.12
24Anders Håvard LarsenNydalens SK18.55+4.017.16
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb19.01+4.077.18
26Anders HorveiRaumar Orientering19.13+4.197.23
27August Syrdal ØenHeming Orientering19.55+5.017.39
28Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20.11+5.177.45
29Gaute BerganNydalens SK20.28+5.347.52
30Marlon RustadBækkelagets SK20.39+5.457.56
31Kasper Bakken UlsethNydalens SK20.46+5.527.59
32Henrik ReuschHeming Orientering20.52+5.588.01
33Simen VågeAsker Skiklubb21.02+6.088.05
34William Resvoll SkaugOppsal Orientering21.23+6.298.13
35Gaute FosstveitRaumar Orientering21.24+6.308.13
36Anselm ReichenbachOppsal Orientering21.31+6.378.16
37Storm KleivaNydalens SK21.40+6.468.20
38Kristian AasAsker Skiklubb21.51+6.578.24
39Simen FritznerNittedal OL22.25+7.318.37
40John OtterleiØstmarka OK22.39+7.458.42
41Kristian Norum MeløysundNydalens SK22.45+7.518.45
42Arthur BrunborgNittedal OL23.39+8.459.05
43Torstein NordgaardOdal OL - Orientering23.57+9.039.12
44Jonas AarsethNydalens SK24.06+9.129.16
45Rolf Andreas BergNydalens SK24.09+9.159.17
46Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering25.20+10.269.44
47Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering25.24+10.309.46
48Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb26.21+11.2710.08
49Elias StubberudNydalens SK26.42+11.4810.16
50Henrik GudimØstmarka OK27.06+12.1210.25
51Lars Øderud VatneBækkelagets SK29.07+14.1311.11
52Birk ThorstensenOppsal Orientering29.28+14.3411.20
53Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering31.04+16.1011.56
0Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
0Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orienteringdiskvalifisert
0Henrik KnudsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
0Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SKdiskvalifisert
0Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Andreas MoldskredOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-

2 700 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindNydalens SK17.246.26
2Lone BrochmannBækkelagets SK18.12+0.486.44
3Siri UlvestadNydalens SK18.13+0.496.44
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.44+1.206.56
5Kine GulliksenBækkelagets SK18.58+1.347.01
6Tonje VassendFossum IF18.59+1.357.01
6Ina WesterlundNydalens SK18.59+1.357.01
8Ingunn WeltzienIL Tyrving19.11+1.477.06
9Marthe GløersenBækkelagets SK19.14+1.507.07
10Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF19.19+1.557.09
11Johanne LægranNydalens SK19.20+1.567.09
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving19.23+1.597.10
13Synne StrandAsker Skiklubb19.27+2.037.12
14Marion HuberNydalens SK19.39+2.157.16
15Ingvild TømtaRaumar Orientering19.43+2.197.18
16Anine LomeHamar OK19.45+2.217.18
17Ida TiltnesIL Tyrving19.48+2.247.20
18Linn HokholtNTNUI19.51+2.277.21
19Louise OramBækkelagets SK19.52+2.287.21
20Lone MalmgrenGjø-Vard OL19.59+2.357.24
21Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20.07+2.437.27
22Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb20.09+2.457.27
23Helene Lund-JohansenIL Tyrving20.28+3.047.34
24Julie HjortlandLarvik OK20.37+3.137.38
25Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb20.38+3.147.38
25Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.38+3.147.38
27Ragnhild HjermstadFossum IF21.01+3.377.47
28Åshild Faller RåheimFet OL21.06+3.427.48
29Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering21.08+3.447.49
30Camilla StridsklevIL Tyrving21.11+3.477.50
31Sofie AarnesNydalens SK21.14+3.507.51
32Åsa FranzenIL Tyrving21.24+4.007.55
33Margrethe WisløffAsker Skiklubb21.32+4.087.58
34Lisbeth VollNydalens SK21.38+4.148.00
35Hedvig ÅstebølNTNUI21.42+4.188.02
35Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering21.42+4.188.02
37Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK21.44+4.208.02
38Evine Westli AndersenLøten o-lag21.53+4.298.06
39Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK22.03+4.398.10
40Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL22.15+4.518.14
41Hanne Maria VisterOslostudentenes IK22.20+4.568.16
42Astrid FiskumIL Tyrving22.30+5.068.20
43Ingrid TronshaugStokke IL22.49+5.258.27
44Toril NesNydalens SK22.50+5.268.27
45Maren KoplandModum OL23.01+5.378.31
46Ida Feiring HaltiaIL Tyrving23.33+6.098.43
46Elin EkebergIL Tyrving23.33+6.098.43
48Marthe RamstadFet OL23.39+6.158.45
49Elise UllernIL Tyrving23.43+6.198.47
50Guro JordheimHemsedal IL23.53+6.298.50
51Emma Eithun PaulsenLillomarka OL24.04+6.408.54
52Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering24.30+7.069.04
53Ingvild C. FleisjeLillomarka OL25.16+7.529.21
54Marie UllevålseterNydalens SK25.37+8.139.29
55Elena GrandNydalens SK25.41+8.179.30
56Johanne Øderud VatneBækkelagets SK25.50+8.269.34
57Hedvig VollsetHeming Orientering26.13+8.499.42
58Ida TangenNydalens SK28.07+10.4310.24
59Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK28.09+10.4510.25
60Ingrid UrsethVingelen IL31.28+14.0411.39
61Ronja HellerBækkelagets SK44.07+26.4316.20
62Ester KronbergRaumar Orientering49.44+32.2018.25
0Marianne ErvikOslo Universitetssykehus BILdiskvalifisert
0Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert
0Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLdiskvalifisert
0Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Hanne NøvikNydalens SKdiskvalifisert
0Mari FlatekvalOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Andrine BenjaminsenLillomarka OLutenfor konkurranse
Ingrid BedalenLillomarka OLikke startet
Ingrid BredalenLillomarka OLikke startet
Kristin Helland-HansenIL Tyrvingikke startet

H 17-

2 700 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonFossum IF14.275.21
2Emil AhlbäckFossum IF15.02+0.355.34
3Kasper FosserHeming Orientering15.16+0.495.39
4Martin JohanssonIL Tyrving15.22+0.555.41
4Torgeir NørbechIL Tyrving15.22+0.555.41
6Alex CarcasHalden SK15.25+0.585.42
7Olai Stensland LillevoldFossum IF15.51+1.245.52
8Bojan BlumensteinNydalens SK15.56+1.295.54
9Sindre RønningFossum IF15.58+1.315.54
10Karl FremstadHalden SK16.06+1.395.57
11Håkon Raadal BjørloHalden SK16.07+1.405.58
12Sverre Waaler KaasNydalens SK16.12+1.456.00
13Håvard HagaNydalens SK16.15+1.486.01
14Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering16.19+1.526.02
15Henrik EijsinkNydalens SK16.32+2.056.07
16Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK16.33+2.066.07
17Knut AasheimOppsal Orientering16.37+2.106.09
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK16.39+2.126.09
19Thomas NipenNydalens SK16.41+2.146.10
20Styrk Hundseid KamsvågFossum IF16.48+2.216.13
21Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.49+2.226.13
22Lukas LilandNydalens SK16.53+2.266.15
23Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK16.56+2.296.16
24Jostein TandbergNydalens SK17.01+2.346.18
25Anders HagaRaumar Orientering17.08+2.416.20
26Ove SætraHadeland OL17.16+2.496.23
27Håkon Østraat SævareidHalden SK17.21+2.546.25
28Christian Faruga KarldénKvillebyns SK17.25+2.586.27
29Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering17.46+3.196.34
30Lars Eid NielsenNydalens SK18.01+3.346.40
31Trygve TømtaRaumar Orientering18.15+3.486.45
32Tarjei HoloFossum IF18.19+3.526.47
33Morten Nilstad PettersenIL Tyrving18.24+3.576.48
33Magnus WølnebergIL Tyrving18.24+3.576.48
35Jørgen WulfsbergNydalens SK18.25+3.586.49
36Åsmund Aamodt ResellNydalens SK18.29+4.026.50
37Ludvig RødnesOppsal Orientering18.33+4.066.52
38Axel HoveidAsker Skiklubb18.35+4.086.52
39Audun HokholtKolbotn og Skimt OL18.43+4.166.55
40Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.47+4.206.57
41Joar OldernesLillomarka OL18.49+4.226.58
42Bjørn Anders FlågenHeming Orientering19.06+4.397.04
43Erik TrøenModum OL19.25+4.587.11
43Raphael FerrandBækkelagets SK19.25+4.587.11
45Vebjørn TandbergNydalens SK19.30+5.037.13
46Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.33+5.067.14
47Lavran ThorstensenOppsal Orientering19.44+5.177.18
48Kyongsa RiNydalens SK19.45+5.187.18
49Sander Hildebrand RogndokkenFet OL19.46+5.197.19
50Martin SchälliBækkelagets SK20.01+5.347.24
51Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering20.14+5.477.29
52Jørgen Kjos BarkenæsFet OL20.21+5.547.32
53Øyvind HjermstadFossum IF20.33+6.067.36
54Per Magnus DahlElverum OK20.47+6.207.41
55Aksel MadslienNydalens SK20.51+6.247.43
56Sverre GullordNydalens SK21.02+6.357.47
57Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb21.12+6.457.51
58Ole Martin EdstrømOppsal Orientering21.29+7.027.57
59Tobias R. HyllesethSentrum OK21.36+7.098.00
60Morten TangenMåren OK21.47+7.208.04
61Marcus  Faruga KarldenKvillebyns SK21.51+7.248.05
62Mats Olav BergNOTEAM21.54+7.278.06
63Simen SmestadBækkelagets SK21.56+7.298.07
64Einar GisholtFossum IF21.57+7.308.07
65Steinar KvaaleBø OL22.16+7.498.14
66Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering22.36+8.098.22
67Henrik Kvikne HansenGE Healtcare22.52+8.258.28
68Håkon Nergaard BergStokke IL22.59+8.328.30
69Audun Rognerud BøeFossum IF23.06+8.398.33
70Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK24.37+10.109.07
71Magnus ZachariasenOppsal Orientering26.43+12.169.53
72Stian LillegårdLillomarka OL31.46+17.1911.45
73Przemek PatejkoKS Spójnia Warszawa32.32+18.0512.02
74Eirik Jansson HaverstadNydalens SK18.11.45+17.57.186.44.21
0Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0John Eivind PresterudFet OLdiskvalifisert
0Martin LangaasOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
0Simen A BjøringsøyNydalens SKdiskvalifisert
0Andreas VaageBækkelagets SKdiskvalifisert
0Thomas SchiveBækkelagets SKdiskvalifisert
0Mathias OlsenLarvik OKdiskvalifisert
0Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
0Mathias NipenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Lars Edvard BergdalNOTEAMikke startet
Sondre Ruud BråtenNydalens SKikke startet

D 40-

2 600 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering18.297.06
2Hege WangLillomarka OL19.11+0.427.22
3Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering20.08+1.397.44
4Marit B. EithunNittedal OL21.11+2.428.08
5Ingeborg ØderudBækkelagets SK21.25+2.568.14
6Cecilie Wærp HaugeNydalens SK21.53+3.248.25
7Anne Borgen SturødNydalens SK21.56+3.278.26
8Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF22.40+4.118.43
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb22.51+4.228.47
10Line Bar-NathanLillomarka OL24.12+5.439.18
11Ann Elin FlågenHeming Orientering25.01+6.329.37
12Heidi ØstliRaumar Orientering25.13+6.449.41
13Hege RustadNOTEAM26.20+7.5110.07
14Solveig BerganNydalens SK27.07+8.3810.25
15Gunhild MyhrAsker Skiklubb27.46+9.1710.40
16Ida Margrethe UllernIL Tyrving27.48+9.1910.41
17Linda FredhMåren OK29.39+11.1011.24
18Aase MestadLillomarka OL33.24+14.5512.50
19Janne MoeHeming Orientering1.11.18+52.4927.25
0Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
0Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
0Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
0Nora SkauenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Ingrid Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Anne Karin ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
0Gyda Drage KleivaNydalens SKdiskvalifisert
0Kathrine LunøeNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

2 600 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard BroxIL Tyrving15.185.53
2Odin TellesbøØstmarka OK15.44+0.266.03
3Inge GunnesIL Tyrving15.51+0.336.05
4Christian VogelsangNydalens SK16.10+0.526.13
5Steinar LågAsker Skiklubb16.21+1.036.17
6Sven Arne GylterudFossum IF16.50+1.326.28
7Bent Erik SkaugOppsal Orientering16.51+1.336.28
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering16.53+1.356.29
9Knut Harald HyllesethSentrum OK17.05+1.476.34
10Bjørn HaugeNydalens SK17.28+2.106.43
11Torstein HoleNydalens SK17.35+2.176.45
12Trond LundIL Tyrving17.40+2.226.47
13Bjørn MartiniAsker Skiklubb17.49+2.316.51
14Christian ReuschHeming Orientering17.58+2.406.54
15Martin ReichenbachOppsal Orientering18.02+2.446.56
16Kyrre GranFet OL18.25+3.077.05
16Pål Christian IngierdBækkelagets SK18.25+3.077.05
18Ola PermanOK Tyr18.27+3.097.05
19Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.52+3.347.15
20Eilert AamodtOppsal Orientering19.08+3.507.21
21Tore BredalenNittedal OL19.21+4.037.26
22Espen JernbergNydalens SK19.25+4.077.28
23Robert HafsrødOppsal Orientering19.27+4.097.28
23Tor RingstadHedrum OL19.27+4.097.28
25Harald Eide-FredriksenHeming Orientering19.30+4.127.30
26Runar ThorstensenOppsal Orientering19.52+4.347.38
27Tommy SkårbøRaumar Orientering20.02+4.447.42
28Dag Otter JohansenAsker Skiklubb20.12+4.547.46
29Jan Erik AalbergBækkelagets SK20.18+5.007.48
30Anders FlågenHeming Orientering20.19+5.017.48
31Henrik VaageBækkelagets SK20.28+5.107.52
32Fredrik LarsenIndre Østfold OK20.40+5.227.56
33Jon SolsrudNydalens SK20.41+5.237.57
34Assaf Bar-NathanLillomarka OL21.35+6.178.18
35Sverre WisløffAsker Skiklubb21.51+6.338.24
36Haakon KnudsenOppsal Orientering24.48+9.309.32
37Martin SkytterenOdal OL - Orientering24.49+9.319.32
38Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering24.52+9.349.33
39Alexander RødstenHeming Orientering24.53+9.359.34
40Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK30.40+15.2211.47
0Vidar GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
0Yngve RøeNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

2 700 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK21.307.57
2Maria JonssonNydalens SK22.59+1.298.30
3Christine GjermoØstmarka OK23.37+2.078.44
4Anne MadslienNydalens SK23.54+2.248.51
5Dagrun MelkildHeming Orientering24.19+2.499.00
6Marita HernandezOL Toten-Troll24.57+3.279.14
7Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering25.03+3.339.16
8Kjersti SkantzeIL Tyrving25.39+4.099.30
9Runa SkyttersæterHeming Orientering25.45+4.159.32
10Marianne HjermstadFossum IF25.56+4.269.36
11Anne DahlNydalens SK26.03+4.339.38
12Berit BergeIL Tyrving26.06+4.369.40
13Marianne NjåsteinIL Tyrving26.08+4.389.40
14May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26.45+5.159.54
15Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL26.55+5.259.58
16Line Telje HøydalNydalens SK27.03+5.3310.01
17Anne Kristine NorderudIL Tyrving27.26+5.5610.09
18Kari Elisabeth NatvigNittedal OL27.35+6.0510.12
19Randi NicolaisenAsker Skiklubb27.37+6.0710.13
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb27.45+6.1510.16
21Anne MyhrNydalens SK28.00+6.3010.22
22Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL28.35+7.0510.35
22Kiesti Grundnes BergIL Tyrving28.35+7.0510.35
24Helena StubberudNydalens SK28.55+7.2510.42
25Frøy GrøndahlLillomarka OL30.21+8.5111.14
26Anna GöhlmanIL Tyrving30.32+9.0211.18
27Ingrid NermoenØstmarka OK30.55+9.2511.27
28Marianne ArnesenAsker Skiklubb31.22+9.5211.37
29Åshild FlatebakkenIL Tyrving31.43+10.1311.44
30Mette HallénNydalens SK33.12+11.4212.17
31Maria TorgersenBækkelagets SK35.20+13.5013.05
32Åse Marit HansenNittedal OL36.29+14.5913.30
0Ellen Marie TurterNydalens SKdiskvalifisert
0Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert
0Anne-Elise EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Berit DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

2 700 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are KristiansenIL Tyrving18.246.48
2Christian GrotnesIL Tyrving18.41+0.176.55
3Thor MellaOppsal Orientering18.43+0.196.55
4Jon Iver BakkenNydalens SK19.12+0.487.06
5Per Olav NærestadIF Trauma19.55+1.317.22
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering20.14+1.507.29
7Knut Erling ØenHeming Orientering20.31+2.077.35
8Kjetil EspedalNydalens SK20.37+2.137.38
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK20.48+2.247.42
10Børge PedersenNydalens SK20.51+2.277.43
11Kjetil KarlsenOK Moss21.11+2.477.50
12Bent SkatvedtRaumar Orientering21.15+2.517.52
13Ottar WiklundNydalens SK21.34+3.107.59
14Anders KronbergRaumar Orientering21.35+3.117.59
15Hallvard KorenOK Moss22.20+3.568.16
16Erlend RåheimOK Øst22.35+4.118.21
17Frode KamsvågIL Tyrving22.41+4.178.24
18Morten KarlsenMåren OK22.53+4.298.28
19Ove MartinsenHauketo IF23.05+4.418.32
20Helge StubberudNydalens SK23.21+4.578.38
21Lars-Ivar AarsethNydalens SK23.32+5.088.42
22Lasse ArnesenHeming Orientering23.46+5.228.48
23Egil EideIL Tyrving23.50+5.268.49
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF23.54+5.308.51
25Eirik TandrevoldFossum IF23.59+5.358.52
26Are NjåsteinIL Tyrving24.08+5.448.56
27Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL24.12+5.488.57
28Per StedjeØstmarka OK24.51+6.279.12
29Hallvard BergIL Tyrving25.25+7.019.24
30Øyvind HelmersenFet OL25.30+7.069.26
31Thor VollsetHeming Orientering25.46+7.229.32
32Thor NorderudIL Tyrving27.38+9.1410.14
33Per Anders YtterbøAsker Skiklubb28.05+9.4110.24
34Pål Kogstad NæssRaumar Orientering28.11+9.4710.26
35Bjørn ChristensenØstmarka OK29.12+10.4810.48
36Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering32.27+14.0312.01
37Morten EngebretsenRaumar Orientering34.42+16.1812.51
0Geir Sverre SvingheimHadeland OLdiskvalifisert
0Arne TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
0Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
0Bjørn WilladssenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
0Stein MellaOpen iTdiskvalifisert

D 60-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margaret RoseveareOppsal Orientering33.5812.34
0Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert
0Wenche HultgreenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving20.537.44
2Einar JensenNydalens SK21.09+0.167.50
3Eirik Næss-UlsethNydalens SK21.14+0.217.51
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering23.01+2.088.31
5Stein KlyveOK Moss23.38+2.458.45
6Are EriksenOslostudentenes IK24.10+3.178.57
7Vidar ElvekrokEiker OL24.17+3.248.59
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK24.35+3.429.06
9Bård NatvigNittedal OL24.51+3.589.12
10Øyvind GylverAsker Skiklubb25.38+4.459.29
0Torbjørn NørbechRingerike OLdiskvalifisert
0Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Johan Toverud JensenNydalens SKdiskvalifisert
0Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert

D 70-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger SkaugOppsal Orientering30.0511.34
2Unni DrageHaugerud IF34.52+4.4713.24
3Inger Lise BjordalOppsal Orientering44.26+14.2117.05

H 70-

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL22.308.39
2Helge RevhaugRingerike OL22.47+0.178.45
3jørgen HolmboeIL Tyrving24.21+1.519.21
4Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering24.49+2.199.32
5Bjørn SandelienHeming Orientering25.21+2.519.45
6Hasse BergstrømIL Tyrving25.59+3.299.59
7Bjørn EgnerHeming Orientering29.01+6.3111.09
8Leif BråtenHeming Orientering31.20+8.5012.03
9Jon C. FougnerHeming Orientering32.32+10.0212.30
10Tor DrageHaugerud IF34.32+12.0213.16
11Sturle HånesIL GeoForm36.01+13.3113.51
12Kjell H. EriksenFossum IF36.50+14.2014.10
13Knut Kristen HangeraasIL GeoForm41.07+18.3715.48
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D Bedrift

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje WithNOTEAM28.0510.48

H Bedrift

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin GramstadVBIL21.107.50
2Terje Wiig MathisenOpen iT21.39+0.298.01

D Rekrutt

1 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11.577.28
2Ane HustvedtOppsal Orientering11.59+0.027.29
3Agnes ErikstadNOTEAM13.05+1.088.10
4Hanne Wærp HaugeNydalens SK13.41+1.448.33
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK15.57+4.009.58
6Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering20.53+8.5613.03
7Astrid ReuschHeming Orientering21.50+9.5313.38
8Harumi  FujitaNOTEAM22.03+10.0613.46
9Åse LuråsOppsal Orientering23.50+11.5314.53
10Marie Bjordal VegganOppsal Orientering25.38+13.4116.01
11Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering26.05+14.0816.18
12Aksel Nissen HellerudKoll IL30.57+19.0019.20
13Line Hetle WasbergOppsal Orientering31.38+19.4119.46
14Tuva Wilkens JernbergNydalens SK32.42+20.4520.26
0Helene ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
0Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert

H Rekrutt

1 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK10.216.28
2Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering11.52+1.317.25
3Nov Bar-NathanLillomarka OL12.35+2.147.51
4Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.38+2.177.53
5Leon KnudsenOppsal Orientering12.51+2.308.01
6Tobias HaglundOppsal Orientering13.17+2.568.18
7Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering13.36+3.158.30
8Linus VingeOppsal Orientering13.39+3.188.31
9Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK14.42+4.219.11
10Aksel EideBækkelagets SK14.48+4.279.15
11Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK15.14+4.539.31
12Birk Eidelbrekt WoldOppsal Orientering15.19+4.589.34
13Christoffer ÅnensenOppsal Orientering15.20+4.599.35
14Markus HirschBækkelagets SK15.55+5.349.56
15Eskil HafskjoldNydalens SK17.11+6.5010.44
16Alfred Axelsen DanielsNydalens SK18.57+8.3611.50
17Oskar HoltvedtBækkelagets SK19.46+9.2512.21
18Sondre HafskjoldNydalens SK23.34+13.1314.43
19Andreas AspelundNydalens SK23.48+13.2714.52
0Emil SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Rudi RudiLillomarka OLutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor