Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

AIRE GB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Victoria StevensD 21- (117)1.06.20+6.117.33
11Sue StevensD 60- (46)54.41+23.0513.54

Alatornion Pirkat

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marja TonderD 50- (95)31.257.09
3Arttu TaulavuoriH 19-20 (27)1.01.13+10.296.58
5Anni TaulavuoriD 13-14 (41)34.34+6.228.34
5Tero TaulavuoriH 45- (64)59.17+15.538.14
6Tarja TaulavuoriD 45- (62)35.30+4.488.05

Alta OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas FrostH 45- (64)43.246.02
2Eskil FrischknechtH 15-16 (31)34.12+1.446.47
2Andreas Foss WestgaardH 17-A kort (16)54.02+1.118.43
3Gard FrostH 15-16 (31)35.00+2.326.56
3Eirik FrostH 13-14 (32)37.59+11.199.25
8Bjørnar ØdegårdstuenH 45- (64)1.09.33+26.099.40
24Martin FrischknechtH 50- (113)1.17.06+30.5512.27

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tuomas FjällströmH 21- (168)1.08.05+9.026.09

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard GulbrandsenH 19-20 (27)50.445.47
2Anne Kathrine KalagerD 17-C (12)49.00+12.0816.13
4Ann Katrin OlsenD 50- (95)34.13+2.487.47
13Kristian KalagerH 55- (98)50.52+11.148.48

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Egil KarlsenH 60- (127)59.02+18.4110.12
19Britt KarlsenD 50- (95)56.43+25.1812.55

Bardu IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna Jacobsen-GaskiD 15-16 (19)30.04+0.196.50
3Knut Øyvind JohansenH 35- (18)1.13.35+17.358.23
5Fred Arne JacobsenH 50- (113)47.56+1.457.44
6Isak Jacobsen-GaskiH 13-14 (32)49.33+22.5312.17
7Margrete GaskiD 50- (95)36.34+5.098.19
33Torgeir SkjeldnesH 21- (168)1.38.42+39.398.55

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kaspar AuglandH 17-B (20)37.289.17
3Hallvard AuglandH 17-B (20)39.41+2.139.50
15Idun Magdalene Bøyum AuglandD 45- (62)46.17+15.3510.32
15Pål AuglandH 50- (113)58.05+11.549.23

Bjerkvik IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik Elverum FredriksenFH 17-N (4)33.3723.50
1Bendik MyrvangH 17-A kort (16)52.518.32
3Anne-Marie PedersenD 70- (28)41.48+4.3813.45
3Mailiss MyrvangD 17-C (12)50.54+14.0216.51
4Henrik JohannessenH 17-B (20)46.22+8.5411.30
5Oskar JohannessenH 13-14 (32)42.17+15.3710.29
Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (127)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard SolbakkenH 17-18 (15)48.56+0.576.45
3Carl B. BjørsethH 75- (51)30.40+4.5610.05
3Per RekkedalH 65- (61)28.11+1.407.11
6Espen Samuelsen SkiriH 19-20 (27)1.03.18+12.347.13
8Wenche RekkedalD 60- (46)48.46+17.1012.24
8Marit BjørnevikD 17-B (26)1.20.54+40.2120.04
22Dag SkoganH 60- (127)1.03.15+22.5410.56

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magnar ØvreåsH 75- (51)32.11+6.2710.35
5Hjørdis ØvreåsD 70- (28)51.11+14.0116.50

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn BergerH 65- (61)31.31+5.008.02

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marthe GløersenD 21- (117)1.03.12+3.037.12

Cork O

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elizabeth DeaneD 55- (57)52.15+16.4313.19
21Niamh CorbettD 21- (117)1.20.29+20.209.10
26Cillin CorbettH 21- (168)1.25.51+26.487.45

Dauphiné Orientation

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jean DermineH 65- (61)29.46+3.157.35
6Isabelle DermineD 55- (57)39.07+3.359.58

Eds SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Arvid GalborgenH 65- (61)33.05+6.348.26
10Carl-Göran StrutzH 60- (127)48.53+8.328.27
15Yvonne GalborgenD 65- (71)1.13.26+32.0318.41

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Leif Kåre BessebergH 55- (98)47.29+7.518.12
18Even Woldstad HanssenH 55- (98)56.57+17.199.51
19Pål Woldstad HanssenH 55- (98)58.19+18.4110.05

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Arne KlintbergH 55- (98)56.32+16.549.46

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar ReitenH 45- (64)57.37+14.138.00
5Martha Skogeng ReitenD 17-18 (30)46.11+13.259.09
9Janita SkogengD 45- (62)37.15+6.338.29

Etelä-Kymen Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tarja LiikanenD 60- (46)59.13+27.3715.04

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Trond DøskelandH 40- (64)57.17+13.537.54
18Ørjan Eirik ValestrandH 60- (127)58.36+18.1510.08
30Anders Tønnessen RødH 21- (168)1.35.02+35.598.35

Farum-Tisvilde OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jesper David JensenH 45- (64)50.30+7.067.01

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britt-Mari BengtssonD 55- (57)36.31+0.599.18

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Atle PedersenH 40- (64)54.08+10.447.28
8Ingrid Opsahl BredesenD 55- (57)47.16+11.4412.03
9Richard Zeiner-GundersenH 55- (98)45.35+5.577.53
25Rolf Gunnar BredesenH 60- (127)1.12.07+31.4612.28

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans Petter MathisenH 21- (168)59.14+0.115.21

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kari LillealternD 65- (71)48.44+7.2112.24
7Ingerid Angell-PetersenD 65- (71)53.58+12.3513.43
8Knut LillealternH 65- (61)32.26+5.558.16
8Tore Angell-PetersenH 70- (86)36.15+5.019.14
14Nils Olav VennevikH 65- (61)42.28+15.5710.50

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brita Eilertsen GrønliD 75- (25)38.3612.41
5Kurt GrønliH 70- (86)34.19+3.058.45

Gamlakarleby IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Sven ErikssonH 60- (127)1.43.30+1.03.0917.54

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Stig-Tore PedersenH 17-B (20)59.55+22.2714.52

Göteborg Majorna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elisabeth StrandhagenD 55- (57)35.329.03
13Annika KuhlinD 50- (95)43.30+12.059.54
21Mats StrandhagenH 60- (127)1.01.26+21.0510.37

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor TrøanH 65- (61)26.316.45
7Eivind HagenH 75- (51)36.27+10.4311.59
8Anne Marie TimenesD 65- (71)56.07+14.4414.16

Hagaby GoIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amélie WallenhammarD 17-A kort (14)42.198.23
3Josefine WallenhammarD 21- (117)1.02.38+2.297.08
8Jakob WallenhammarH 21- (168)1.05.19+6.165.54

Halden SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (30)32.466.30
2Anne Julsrud HaugenD 55- (57)35.44+0.129.06
3Jim OlaussenH 50- (113)47.13+1.027.37
6Fredrik EliassonH 21- (168)1.04.56+5.535.52
9Eirik NordbrødenH 60- (127)48.37+8.168.24
12Irene Felde OlaussenD 45- (62)42.09+11.279.36
13Tor Ragnar AndersenH 60- (127)51.39+11.188.56
13Morten KildeboH 50- (113)54.36+8.258.49

Harstad OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon MarcussenH 15-16 (31)37.42+5.147.28
4Ingvild OsdalD 40- (46)40.26+5.278.01
7Jørgen Eliseussen-SkalleH 13-14 (32)50.35+23.5512.33
7Hanne MarcussenD 13-14 (41)39.08+10.569.42
7Hege NornesD 40- (46)46.00+11.019.07
9Dag MarcussenH 45- (64)1.16.35+33.1110.39
11Bodil Brun MarcussenD 45- (62)41.31+10.499.27
Lars Eliseussen-SkalleH 19-20 (27)diskvalifisert
Lasse SkalleH 50- (113)diskvalifisert
Øyvind Eliseussen-SkalleH 17-18 (15)diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor DrageH 80- (12)37.19+5.0112.16
2Unni DrageD 75- (25)39.11+0.3512.53

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per Dag NordkveldeH 60- (127)diskvalifisert

Helsingin Suunistajat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Maija KivimäkiD 65- (71)1.06.18+24.5516.52
14Tiina HaarlaaD 21- (117)1.15.01+14.528.33
23Tapio HaarlaaH 21- (168)1.21.46+22.437.23

Hiidenkiertäjät

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sami LevijokiH 40- (64)51.17+7.537.05
16Jukka-Pekka SeppänenH 21- (168)1.11.40+12.376.28

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Roope RuuhialaH 17-18 (15)49.19+1.206.48
14Mika RuuhialaH 55- (98)51.07+11.298.50

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gerd YttervikD 70- (28)54.41+17.3117.59
9Widar Taxth LølandH 70- (86)36.43+5.299.21

Hyvinkään Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jussi BorgenströmH 50- (113)51.48+5.378.22

IF Femman

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bodil FredD 65- (71)45.51+4.2811.40
7Berit TunisD 60- (46)48.09+16.3312.15
18Pernilla TunisD 21- (117)1.17.48+17.398.52
Bengt TunisH 60- (127)diskvalifisert

IFK Kiruna

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mats DahlbergH 70- (86)33.43+2.298.36
Mats LuspaH 45- (64)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helena KarlssonD 21- (117)1.00.12+0.036.51
17Jere SipponenH 21- (168)1.12.34+13.316.33

IK Uven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Gustav BoquistH 21- (168)1.34.07+35.048.30

IL BUL-Tromsø

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans UrsetH 13-14 (32)28.25+1.457.03
2Elisa Götsch IversenD 13-14 (41)32.07+3.557.58
2Tora IndregardD 17-18 (30)36.39+3.537.16
2Ingunn YtrehusD 65- (71)42.19+0.5610.46
3Klara GraversenD 13-14 (41)32.58+4.468.10
4Henning StrandH 13-14 (32)41.10+14.3010.12
4Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 (30)41.17+8.318.11
4Juha VierinenH 35- (18)1.16.11+20.118.41
5Idunn StrandD 15-16 (19)38.00+8.158.39
7Jesper LundinH 15-16 (31)56.31+24.0311.12
7Ida Gjermundsdotter UrsetD 17-B (26)1.13.22+32.4918.12
Ellen ForsgrenD 21- (117)diskvalifisert

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Birgitte TorbjørnsenD 45- (62)45.53+15.1110.27
22Rune NygaardH 21- (168)1.21.07+22.047.20
23Helen MartinsenD 21- (117)1.22.33+22.249.24

IL Siso

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erling PedersenH 70- (86)31.147.58
11Asbjørn PedersenH 70- (86)37.29+6.159.33
12Jørn K RemloH 50- (113)54.30+8.198.48
23Beate Lill PedersenD 50- (95)1.11.00+39.3516.10

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Norvald OspehaugH 60- (127)51.05+10.448.50

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Zsuzsa FeyD 40- (46)36.30+1.317.14
3Hege FeiringD 45- (62)32.33+1.517.24
4Kirsti Grundnes BergD 55- (57)37.37+2.059.35
5Marianne NjåsteinD 50- (95)36.01+4.368.12
6Lars-Erik FiskumH 55- (98)43.04+3.267.27
9Åshild FlatebakkenD 50- (95)38.13+6.488.42
10Hallvard BergH 55- (98)45.49+6.117.55
10Hasse BergstrømH 70- (86)36.48+5.349.23
11Henning SpjelkavikH 40- (64)57.52+14.287.59
15Torkil Eide SolstadH 21- (168)1.09.01+9.586.14
22Are NjåsteinH 50- (113)1.07.16+21.0510.52
24Anna GöhlmanD 50- (95)1.12.43+41.1816.33
24Tom RådahlH 55- (98)1.15.35+35.5713.04
26Torkjel NesheimH 50- (113)1.29.16+43.0514.25
Aud I SpjelkavikD 65- (71)diskvalifisert
Bjørn SpjelkavikH 70- (86)diskvalifisert

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Anthony Covey-CrumpH 40- (64)1.32.58+49.3412.50

Kalevan rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mari VäänänenD 21- (117)1.05.09+5.007.25
9Miika HernelahtiH 21- (168)1.07.44+8.416.07

Kangasala SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Terhi MykkänenD 21- (117)1.16.20+16.118.42
31Panu TeittinenH 21- (168)1.35.50+36.478.39

Kirkenes IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Fred Inge EilertsenH 50- (113)54.54+8.438.52
14Sigrid RennaD 50- (95)45.16+13.5110.18

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Geir TrøanH 70- (86)39.41+8.2710.07

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tine Hjelseth LarsenD 17-A kort (14)54.17+11.5810.46
6Kristiane RogstadD 17-18 (30)55.33+22.4711.01
7Kathinka RogstadD 17-18 (30)1.06.46+34.0013.14
12Kirsti RogstadD 55- (57)1.28.43+53.1122.37
17Trine Marit Justad RaaenD 50- (95)50.24+18.5911.28

Koovee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Topi AnjalaH 21- (168)59.035.20Last ned GPS-spor i gpx-format
8Anna-Kaisa AsikainenD 21- (117)1.07.37+7.287.42

Korgen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Inger Lise PettersenD 60- (46)34.49+3.138.51
4Jan Gaute BuvikH 65- (61)29.14+2.437.27
15Arnulf VillmoH 60- (127)54.30+14.099.25

Kristiansand OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fred-Arne SivertsenH 50- (113)46.117.27
2Finn Terje UbergH 40- (64)47.21+3.576.32
4Synne StrayD 17-B (26)1.02.31+21.5815.30
7Jan BlandkjennH 55- (98)43.26+3.487.30
7Anne Karin RibeD 55- (57)43.39+8.0711.08
8Siri Thortveit MyhreD 45- (62)35.57+5.158.11
11Kristen RibeH 55- (98)46.21+6.438.01
12Roar MyhreH 45- (64)1.39.14+55.5013.48
21Ingvild MulenD 50- (95)59.32+28.0713.33
Per FersnesH 75- (51)diskvalifisert

Kungälvs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aron Laurell HåkanssonH 21- (168)diskvalifisert

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Raimo AntikainenH 65- (61)36.52+10.219.24

Lahden Taimi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Sanna AndelinD 21- (117)1.16.30+16.218.43
34Kari KokkinenH 21- (168)1.40.58+41.559.07

Lapin Veikot

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Taina ItkonenD 60- (46)33.39+2.038.33
11Juha KultimaH 45- (64)1.18.45+35.2110.57
19Maria ItkonenD 21- (117)1.18.09+18.008.54

Lappeen Riento

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mia SaarilaaksoD 45- (62)30.55+0.137.02
10Miko SaarilaaksoH 40- (64)57.40+14.167.57

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Gro StyrvoldD 17-B (26)40.3310.03
4Lars FremstadH 55- (98)41.30+1.527.10

LEI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ethan TebbuttH 15-16 (31)37.46+5.187.29

Lunds OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Johnny NimvikH 21- (168)diskvalifisert

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eli StensliD 17-B (26)1.04.13+23.4015.56
20Kristian StorsveenH 55- (98)1.01.25+21.4710.37
20Evine Westli AndersenD 21- (117)1.18.23+18.148.56

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Carl Johan HögstrandH 60- (127)50.40+10.198.45
Marie HögstrandD 55- (57)diskvalifisert

Mellembygd OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mats Jørgen Nordmo IngdalH 19-20 (27)57.44+7.006.34
2Axel Juell TheisenH 50- (113)46.53+0.427.34
15Arild IngdalH 55- (98)52.59+13.219.10
18Eli Charlotte NordmoD 50- (95)54.20+22.5512.22

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilde Sofie HansenD 50- (95)32.08+0.437.19
3Eli KolstadD 17-18 (30)41.14+8.288.10
14Gunnar BrattliH 60- (127)52.32+12.119.05

MS Parma

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liisa PeltolaD 65- (71)41.2310.31
11Antti VainioH 21- (168)1.08.04+9.016.09
16Tuomo PeltolaH 70- (86)45.11+13.5711.31
18Eero-Matti VainioH 21- (168)1.12.59+13.566.35

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjersti Holt HanssenD 50- (95)33.35+2.107.38
5Morten DueH 60- (127)43.09+2.487.27
6Tove StrandD 50- (95)36.11+4.468.14
9Grete BerntsenD 55- (57)50.05+14.3312.46
11Anne Margit BrattenD 55- (57)1.06.25+30.5316.56
16Morten KarlsenH 55- (98)56.18+16.409.44
23Gisle Nordahl DueH 60- (127)1.05.02+24.4111.15

Navi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Juho-Matti TaivainenH 21- (168)1.08.51+9.486.13

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (51)25.448.27

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John Thomas PetersenH 70- (86)32.33+1.198.18

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan LøvlundH 70- (86)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Johan Arnt JohansenH 75- (51)38.06+12.2212.31

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rasmus Rørholt TheisenH 21- (168)1.01.10+2.075.31
4Ingrid GulbrandsenD 21- (117)1.02.52+2.437.10
9Audhild Bakken RognstadD 21- (117)1.07.42+7.337.43
10Anders Felde OlaussenH 21- (168)1.07.49+8.466.07
13Sverre Turter SandvoldH 21- (168)1.08.35+9.326.12
20Harald KalagerH 21- (168)1.18.54+19.517.08
21Jakob Kalvig SkoganH 21- (168)1.20.06+21.037.14
24Trine Disch KihleD 21- (117)1.46.42+46.3312.09
28Jacob Berg LofthusH 21- (168)1.32.54+33.518.23
Marianne Opsahl BredesenD 21- (117)diskvalifisert
Daniel Høyer IversenH 17-A kort (16)diskvalifisert

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anders VisterH 21- (168)1.03.13+4.105.42
5Even Angell-PetersenH 40- (64)51.55+8.317.10
6Kari Schjølberg-HenriksenD 17-B (26)1.11.39+31.0617.46
25Markus GladH 21- (168)1.22.30+23.277.27
35Torstein MellemH 21- (168)2.19.24+1.20.2112.36

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Frank Glad BalchenH 65- (61)36.33+10.029.19
11Elin Glad BalchenD 65- (71)59.16+17.5315.04

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Amund BeitnesH 40- (64)51.25+8.017.06

OK Alehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Rasmus LarssonH 21- (168)1.22.12+23.097.25
Martin AnkelH 21- (168)diskvalifisert

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rasa IvanauskaiteD 35- (16)1.00.53+10.089.50
32Evaldas JadenkusH 21- (168)1.36.17+37.148.42

OK Botnia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Thomas ÅmanH 45- (64)1.17.32+34.0810.47
17Veronica ÅmanD 45- (62)58.25+27.4313.18

OK Landehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnus KarlssonH 50- (113)50.06+3.558.05
10Anna ErikssonD 45- (62)37.35+6.538.33

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stefan LundH 55- (98)39.386.51
15Hillevi ErikssonD 50- (95)49.13+17.4811.12

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Reidun BraathenD 60- (46)43.48+12.1211.08

OK Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nick BarrableH 40- (64)43.245.59
13Josefine KlintbergD 21- (117)1.14.47+14.388.31

OK Renen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Daina DagisD 65- (71)57.38+16.1514.39

OK Sarven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Anders DahlinH 21- (168)1.27.05+28.027.52

OK Silsand

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard StangnesH 15-16 (31)32.286.26
1Svein Harald HansenH 60- (127)40.216.58
10Håkon BrynjulfsenH 50- (113)51.52+5.418.22
19Håvard Krey HansenH 21- (168)1.13.06+14.036.36

OK Trian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Topi PenttinenH 21- (168)1.02.24+3.215.38

Ok Vargen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Johanna LundkvistD 19-20 (16)1.54.40+52.4915.56
20Birgit LundkvistD 50- (95)57.27+26.0213.05

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (61)27.38+1.077.02

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åse Eng MusumD 70- (28)37.1012.13
5Odd MusumH 75- (51)34.49+9.0511.27
7Jon Arne KlemetsauneH 65- (61)31.38+5.078.04

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kåre ØstgårdH 75- (51)53.53+28.0917.43

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alfred SteinerH 75- (51)37.08+11.2412.12
19Chris HirtH 70- (86)1.10.58+39.4418.06

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ingar SolbergH 60- (127)1.01.15+20.5410.35

Olg Pfäffikon

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Hansjoerg RutzH 55- (98)1.11.36+31.5812.23
22Susi RutzD 50- (95)1.10.47+39.2216.07
23Fritz RothacherH 50- (113)1.13.50+27.3911.55

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Damian TannerH 50- (113)1.01.19+15.089.54
25Heinz WeberH 50- (113)1.20.05+33.5412.56

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ane Sofie KroghD 15-16 (19)34.13+4.287.47
5Arnhild KroghD 45- (62)34.39+3.577.53
10Marit ValaD 21- (117)1.08.21+8.127.47
19Roar PedersenH 50- (113)1.01.11+15.009.53
Olav Johannes DeelstraH 21- (168)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Siri EidnesD 21- (117)1.10.31+10.228.02

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ragnhild BalsvikD 45- (62)35.35+4.538.06

Ounasvaaran hiihtoseura

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jussi RantalaH 13-14 (32)26.406.37
1Emma-Leena PortimojärviD 13-14 (41)28.126.59
3Eero HaapasalmiH 55- (98)41.13+1.357.07
3Katri MäenpääD 40- (46)40.01+5.027.56
4Hannu LauriH 50- (113)47.40+1.297.42
4Aino RantalaD 15-16 (19)37.02+7.178.26
6Seppo KorhonenH 70- (86)34.29+3.158.47
8Elina LauriD 13-14 (41)39.09+10.579.42
8Laura LauriD 40- (46)48.22+13.239.35
8Juha RantalaH 40- (64)56.14+12.507.46
9Kii KorhonenD 60- (46)53.16+21.4013.33
9Silja LauriD 13-14 (41)44.52+16.4011.07
10Tuija HaapasalmiD 50- (95)41.24+9.599.25
18Petri KeskitaloH 50- (113)59.24+13.139.35
Teemu NiskanenH 21- (168)diskvalifisert

Paimion Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Matti SipponenH 55- (98)41.49+2.117.14
11Eija SipponenD 50- (95)42.10+10.459.36

Porrassalmen Nuorisoseura

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Teemu LaasanenH 35- (18)56.006.23
2Petri KuvaH 35- (18)1.12.18+16.188.14

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Knut Wiig MathisenH 55- (98)43.56+4.187.36

Post SV Dresden

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anke MüllerD 50- (95)37.44+6.198.35
12Annette LeonhardtD 50- (95)43.20+11.559.52

Punkalaitumen Kunto

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tuuli RinneD 40- (46)1.00.56+25.5712.05
15Tomi RinneH 40- (64)1.21.26+38.0211.14

Rasti-Jyry

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Miia HoviD 40- (46)44.53+9.548.54

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine Eide RappD 15-16 (19)29.456.46
1Camilla FosstveitD 17-C (12)36.5212.12
2Gunnar FosstveitH 17-C (8)32.28+2.3010.45
6Gaute FosstveitH 15-16 (31)50.25+17.5710.00
6Hanne Eide RappD 15-16 (19)56.59+27.1412.58
6Øystein RappH 45- (64)1.01.24+18.008.32
13Ingrid Eide RappD 45- (62)43.07+12.259.49

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sverre GrafferH 17-A kort (16)1.23.26+30.3513.28
4Kari StrandeD 65- (71)43.25+2.0211.02
6Morten DåsnesH 60- (127)44.31+4.107.42
17Helge GrafferH 50- (113)58.51+12.409.30

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg SvanbergD 60- (46)31.368.02
2Birgitte BekkelundD 70- (28)40.30+3.2013.19
3Torgeir StrandhagenH 60- (127)41.55+1.347.15
17Kjell SvanbergH 60- (127)57.13+16.529.53

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hallvard Arntzen FossH 19-20 (27)1.01.21+10.376.59
16Stine ArntzenD 45- (62)48.26+17.4411.01

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Espen SvaeH 45- (64)1.03.00+19.368.45

Seskarö IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars LundkvistH 50- (113)50.00+3.498.04

SK Saue Tammed

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Viivi-Anne SootsD 40- (46)34.596.56
1Kirti RebaneD 35- (16)50.458.11

SK Vuoksi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Aapo TonderH 19-20 (27)1.01.24+10.407.00

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Frode ØdegårdstuenH 50- (113)58.45+12.349.29

Sogndal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingar HalsH 55- (98)40.12+0.346.57
2Mari BasbergD 17-A kort (14)44.22+2.038.48

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bjørn AlsakerH 60- (127)42.46+2.257.23
20Pål BårdsenH 50- (113)1.01.13+15.029.53

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ove Gunnar JacobsenH 65- (61)39.43+13.1210.07

Stokmarknes OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jens Olav HessenH 17-B (20)39.06+1.389.42

Storsteinnes IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eivind HemmingsenH 17-C (8)29.589.55
7Ottar K KvaalH 40- (64)54.48+11.247.34
8Martin Biribakken StrandH 13-14 (32)1.54.14+1.27.3428.20
14Gunnar KvaalH 70- (86)40.02+8.4810.12
16Ranveig EfraimsenD 65- (71)1.14.20+32.5718.54

Suunta 2000

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Oili HolopainenD 13-14 (41)34.06+5.548.27

Sävedalens AIK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria MagnussonD 21- (117)1.00.096.51
11Emma AnderssonD 21- (117)1.09.55+9.467.58

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johan Ek-LarssonH 21- (168)1.05.16+6.135.54

Søgne og Songdalen OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD 45- (62)30.426.59
2Lene Næss BirkelandD 17-B (26)56.15+15.4213.57
2Leiv-Terje ArnevikH 45- (64)45.55+2.316.23
4Else-Margrethe BredlandD 70- (28)42.52+5.4214.06
6Astrid WhiteD 13-14 (41)34.54+6.428.39
7Torhild Nesmann HalvorsenD 70- (28)1.02.43+25.3320.37
8Reidar HeivollH 60- (127)46.42+6.218.04
9Signe HeivollD 65- (71)57.01+15.3814.30
15Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (117)1.16.15+16.068.41
15Floke BredlandH 70- (86)41.53+10.3910.41
17Tore BerntsenH 70- (86)55.06+23.5214.03
21Øystein DybeslandH 55- (98)1.01.39+22.0110.39
Jesse WhiteH 45- (64)diskvalifisert
Roy BirkelandH 50- (113)diskvalifisert

Sørreisa OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ivar HelgesenH 70- (86)31.22+0.088.00
3Guri LøkseD 65- (71)42.27+1.0410.48
3Hilde HanssenD 17-B (26)57.24+16.5114.14
5Eli Blomseth HelgesenD 60- (46)47.01+15.2511.57
6Jan Asbjørn EriksenH 75- (51)35.24+9.4011.38
8Hans-Martin VaengH 50- (113)51.08+4.578.15
Vidar WenselH 21- (168)diskvalifisert

Tampereen Pyrintö

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Heini RintanenD 19-20 (16)1.01.518.36
4Mari RintanenD 45- (62)34.00+3.187.44

thurgorienta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ueli HebeisenH 60- (127)56.41+16.209.48

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Angelica BrandqvistD 40- (46)45.19+10.208.59
11Jens LindströmH 50- (113)53.50+7.398.41

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Geir HusdalH 70- (86)38.11+6.579.44

Umeå OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Clas FriesH 60- (127)41.51+1.307.14
7Anders FriesH 60- (127)44.42+4.217.44
22Elisabeth FriesD 21- (117)1.21.26+21.179.17

UZAO-Team

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Elena BogopolskayaD 40- (46)55.04+20.0510.55
13Gennady BogopolskiyH 40- (64)1.08.43+25.199.29

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars MauritzsenH 80- (12)32.1810.37
4Aina Romsdal MauritzsenD 75- (25)1.05.20+26.4421.29

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus GjerstadH 17-18 (15)47.596.37
10Torild HageD 60- (46)54.30+22.5413.52
24Bjørn L. BasbergH 60- (127)1.06.44+26.2311.32

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Veslemøy TyssøD 65- (71)1.05.45+24.2216.43
Arne TyssøH 70- (86)brutt

Verdal OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johannes SollidH 80- (12)1.01.47+29.2920.19
5Kari SollidD 75- (25)1.08.31+29.5522.32
14Eli KristoffersenD 65- (71)1.09.52+28.2917.46
18Sverre KristoffersenH 70- (86)1.04.30+33.1616.27
Edvin SivertsenH 60- (127)diskvalifisert

Vetelin Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jyri MyllymäkiH 40- (64)1.07.55+24.319.22

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jon Magne SvendsbøeH 45- (64)diskvalifisert

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grete UrsetD 75- (25)50.44+12.0816.41

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anders KristofferssonH 40- (64)1.10.40+27.169.45

Voss IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut SkipleH 75- (51)30.31+4.4710.02

Växjö OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lisel ArvidssonD 55- (57)37.38+2.069.36
11Lars G SkoogH 65- (61)36.40+10.099.21
Görel SkoogD 55- (57)diskvalifisert

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trine BarstadD 60- (46)47.39+16.0312.07
7Knut SkjesolH 70- (86)35.47+4.339.07

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gunnar J. AlsakerH 75- (51)38.24+12.4012.37

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16May Bente BrurbergD 50- (95)50.14+18.4911.26
23Vincent EijsinkH 55- (98)1.12.54+33.1612.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor