Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

H 50-

4 330 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.50.52
2Hannu LauriOunasvaaran hiihtoseura1.52.22+1.30
3Magnus KarlssonOK Landehof1.59.04+8.12
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.59.11+8.19
5Lars LundkvistSeskarö IF2.02.18+11.26
6Morten KildeboHalden SK2.02.28+11.36
7Hans-Martin VaengSørreisa OL2.04.23+13.31
8Axel Juell TheisenMellembygd OL2.07.35+16.43
9Jens LindströmTibro OK2.08.56+18.04
10Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering2.13.50+22.58
11Fred Arne JacobsenBardu IL2.14.10+23.18
12Pål AuglandBergens TF2.17.16+26.24
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.18.03+27.11
14Petri KeskitaloOunasvaaran hiihtoseura2.22.11+31.19
15Roar PedersenOppsal Orientering2.23.05+32.13
16Ole Morten WieMo OK2.26.44+35.52
17Jørn K RemloIL Siso2.31.33+40.41
18Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell2.31.45+40.53
19Torkjel NesheimIL Tyrving2.34.45+43.53
20Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK2.43.59+53.07
21Helge GrafferRingerike OL2.45.14+54.22
23Are NjåsteinIL Tyrving2.55.59+1.05.07
25Fritz RothacherOlg Pfäffikon3.04.07+1.13.15
26Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell3.04.43+1.13.51
27Martin FrischknechtAlta OL3.09.58+1.19.06
Jussi BorgenströmHyvinkään Rastibrutt
Fred Inge EilertsenKirkenes IFbrutt
Ingemar EriksenMålselv ILbrutt
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Jim OlaussenHalden SKbrutt
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKbrutt
Lasse SkalleHarstad OLbrutt
Jon Helge VaengSørreisa OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor