Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

AIRE GB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sue StevensD 60- (46)37.26+12.1612.26
14Victoria StevensD 21- (117)51.17+10.308.46

Alatornion Pirkat

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marja TonderD 50- (95)25.587.09
5Tero TaulavuoriH 45- (64)33.55+6.327.07
6Arttu TaulavuoriH 19-20 (27)47.01+11.348.03
9Anni TaulavuoriD 13-14 (41)37.24+10.4311.36
15Tarja TaulavuoriD 45- (62)48.09+23.2713.15

Alta OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eskil FrischknechtH 15-16 (31)27.407.15
2Eirik FrostH 13-14 (32)22.44+3.087.03
2Andreas Foss WestgaardH 17-A kort (16)35.08+2.138.06
2Thomas FrostH 45- (64)27.26+0.035.45
3Gard FrostH 15-16 (31)29.52+2.127.50
12Bjørnar ØdegårdstuenH 45- (64)42.26+15.038.54
28Martin FrischknechtH 50- (113)50.15+20.2811.36
Helle J. FrischknechtB (41)diskvalifisert

Anttolan Urheilijat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Maija HoikkanenA Kort (31)43.20+18.5011.13
33Tuomas FjällströmH 21- (168)52.25+18.328.16

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard GulbrandsenH 19-20 (27)35.276.04
3Anne Kathrine KalagerD 17-C (12)33.54+4.2414.21
5Ann Katrin OlsenD 50- (95)29.10+3.128.02
14Kristian KalagerH 55- (98)34.41+7.308.25

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Britt KarlsenD 50- (95)36.38+10.4010.05

Bardu IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna Jacobsen-GaskiD 15-16 (19)24.266.43
2Margrete GaskiD 50- (95)26.44+0.467.21
3Knut Øyvind JohansenH 35- (18)48.45+6.278.20
7Fred Arne JacobsenH 50- (113)32.45+2.587.33
11Øyvind JohannessenH 75- (51)1.10.17+51.2030.02
36Håvar ØstvikH 21- (168)1.11.35+37.4211.17
Isak Jacobsen-GaskiH 13-14 (32)diskvalifisert
Torgeir SkjeldnesH 21- (168)diskvalifisert

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kaspar AuglandH 17-B (20)24.457.41
2Hallvard AuglandH 17-B (20)28.21+3.368.48
6Pål AuglandH 50- (113)32.43+2.567.33
13Idun Magdalene Bøyum AuglandD 45- (62)38.35+13.5310.37

Bjerkvik IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik Elverum FredriksenFH 17-N (4)30.2522.12
1Bendik MyrvangH 17-A kort (16)32.557.36
2Anne-Marie PedersenD 70- (28)35.26+5.5615.08
2Mailiss MyrvangD 17-C (12)30.14+0.4412.48
6Oskar JohannessenH 13-14 (32)30.58+11.229.37
13Espen JohannessenH 40- (64)38.03+11.087.57
29Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (127)51.18+21.3112.27
Henrik JohannessenH 17-B (20)diskvalifisert

Bodens BK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Joel EngvallA Lang (30)33.45+7.086.40
4Bjørn JakobsenB (41)37.38+11.3812.40
5Matts EngvallA Kort (31)45.56+21.2611.53
6Simon EngvallA Lang (30)41.56+15.198.18
12Andreas EngvallA Lang (30)1.00.24+33.4711.57

Bodø og Omegn IF Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per RekkedalH 65- (61)21.466.32
2Martha Kalvig SkoganD 19-20 (16)40.27+1.048.29
3Espen Samuelsen SkiriH 19-20 (27)40.30+5.036.56
3Håvard SolbakkenH 17-18 (15)30.34+1.366.23
3Oda FuruholmenD 19-20 (16)49.17+9.5410.21
5Carl B. BjørsethH 75- (51)24.15+5.1810.21
9Wenche RekkedalD 60- (46)38.30+13.2012.47
25Dag SkoganH 60- (127)44.56+15.0910.54
Marit BjørnevikD 17-B (26)diskvalifisert

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hjørdis ØvreåsD 70- (28)41.58+12.2817.56
Magnar ØvreåsH 75- (51)diskvalifisert

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn BergerH 65- (61)22.47+1.016.50
5Håkon SæternesH 15-16 (31)30.24+2.447.58
6Randi HegstadB (41)39.48+13.4813.24
6Stina ElfvingD 65- (71)35.10+6.5611.40
8Solveig SæternesD 17-18 (30)56.35+29.1914.51
8Hans Helmer SæternesH 45- (64)36.31+9.087.40

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marthe GløersenD 21- (117)44.35+3.487.38

Cork O

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Colm O`HalloranA Lang (30)40.45+14.088.04
12Elizabeth DeaneD 55- (57)46.52+16.5014.04
24Niamh CorbettD 21- (117)57.07+16.209.46
24Cillin CorbettH 21- (168)43.27+9.346.51

Dauphiné Orientation

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jean DermineH 65- (61)24.00+2.147.12
5Isabelle DermineD 55- (57)32.45+2.439.50

Eds SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Karin StrutzC Kort (21)45.38+18.4120.06
10Carl-Göran StrutzH 60- (127)34.03+4.168.15
15Arvid GalborgenH 65- (61)37.17+15.3111.11
17Yvonne GalborgenD 65- (71)51.45+23.3117.11

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Leif Kåre BessebergH 55- (98)34.02+6.518.15
18Pål Woldstad HanssenH 55- (98)38.06+10.559.14
20Even Woldstad HanssenH 55- (98)39.39+12.289.37

Eksjö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ingela KlintbergB (41)52.36+26.3617.42
16Arne KlintbergH 55- (98)36.31+9.208.51

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Roar ReitenH 45- (64)35.30+8.077.27
7Martha Skogeng ReitenD 17-18 (30)47.28+20.1212.27
10Janita SkogengD 45- (62)35.13+10.319.42

Etelä-Kymen Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tarja LiikanenD 60- (46)55.17+30.0718.21

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Trond DøskelandH 40- (64)33.44+6.497.03
26Anders Tønnessen RødH 21- (168)44.50+10.577.04
27Ørjan Eirik ValestrandH 60- (127)45.55+16.0811.08

Farum-Tisvilde OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jesper David JensenH 45- (64)27.44+0.215.49

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Britt-Mari BengtssonD 55- (57)32.47+2.459.50

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingrid Opsahl BredesenD 55- (57)34.29+4.2710.21
7Richard Zeiner-GundersenH 55- (98)31.45+4.347.42
10Atle PedersenH 40- (64)36.04+9.097.32
28Rolf Gunnar BredesenH 60- (127)50.52+21.0512.20
Age KristvikN-åpen (60)12.158.56

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans Petter MathisenH 21- (168)diskvalifisert

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingerid Angell-PetersenD 65- (71)35.52+7.3811.54
8Kari LillealternD 65- (71)38.08+9.5412.40
9Knut LillealternH 65- (61)27.36+5.508.17
14Nils Olav VennevikH 65- (61)34.42+12.5610.25
Tore Angell-PetersenH 70- (86)diskvalifisert

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brita Eilertsen GrønliD 75- (25)29.3912.40
2Håkon GrønliH 11-12 (11)15.49+1.587.27
5Kurt GrønliH 70- (86)28.27+3.048.32

Gamlakarleby IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Sven ErikssonH 60- (127)36.45+6.588.55

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stig-Tore PedersenH 17-B (20)45.58+21.1314.16
10Marjo LiikanenD 21- (117)48.46+7.598.21
26Trine BolstadD 21- (117)57.28+16.419.50

Göteborg Majorna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elisabeth StrandhagenD 55- (57)30.23+0.219.07
11Annika KuhlinD 50- (95)33.37+7.399.15
22Mats StrandhagenH 60- (127)40.03+10.169.43

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tor TrøanH 65- (61)23.30+1.447.03
8Eivind HagenH 75- (51)27.30+8.3311.45
10Anne Marie TimenesD 65- (71)40.24+12.1013.25

Hagaby GoIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amélie WallenhammarD 17-A kort (14)31.588.23
7Josefine WallenhammarD 21- (117)46.06+5.197.53
9Jakob WallenhammarH 21- (168)38.05+4.126.00

Halden SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Julsrud HaugenD 55- (57)30.029.01
2Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (30)27.41+0.257.15
3Guro Varvin HjelsengB (41)36.00+10.0012.07
3Ingrid Felde OlaussenC Lang (6)30.16+6.0110.26
4Beate Norsted KildeboC Lang (6)38.52+14.3713.24
8Fredrik EliassonH 21- (168)37.32+3.395.55
9Irene Felde OlaussenD 45- (62)34.24+9.429.28
9Tor Ragnar AndersenH 60- (127)33.37+3.508.09
11Eirik NordbrødenH 60- (127)34.08+4.218.17
12Morten KildeboH 50- (113)35.39+5.528.13
Morten Roger AndersenA Lang (30)diskvalifisert

Harstad OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund OsdalH 11-12 (11)13.516.31
3Ingvild OsdalD 40- (46)30.24+5.177.58
4Jon MarcussenH 15-16 (31)30.13+2.337.55
4Lise MarcussenD 11-12 (21)19.46+2.509.19
4Øyvind Eliseussen-SkalleH 17-18 (15)30.58+2.006.28
6Bodil Brun MarcussenD 45- (62)30.29+5.478.23
7Lars Eliseussen-SkalleH 19-20 (27)1.02.20+26.5310.40
7Jørgen Eliseussen-SkalleH 13-14 (32)31.30+11.549.46
7Hanne MarcussenD 13-14 (41)33.37+6.5610.26
7Hege NornesD 40- (46)35.00+9.539.11
11Dag MarcussenH 45- (64)40.58+13.358.36
27Lasse SkalleH 50- (113)49.59+20.1211.32

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor DrageH 80- (12)29.50+5.0012.44
2Unni DrageD 75- (25)33.09+3.3014.10

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Per Dag NordkveldeH 60- (127)59.45+29.5814.30

Helsingin Suunistajat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Maija KivimäkiD 65- (71)40.41+12.2713.30
23Tiina HaarlaaD 21- (117)55.50+15.039.33
27Tapio HaarlaaH 21- (168)45.16+11.237.08

Hiidenkiertäjät

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sami LevijokiH 40- (64)30.12+3.176.19
17Jukka-Pekka SeppänenH 21- (168)40.35+6.426.24

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Roope RuuhialaH 17-18 (15)28.59+0.016.03
15Mika RuuhialaH 55- (98)34.42+7.318.25

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Widar Taxth LølandH 70- (86)33.22+7.5910.01

Hyvinkään Rasti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Friman SamiA Lang (30)39.04+12.277.44
9Janne TurpiainenA Lang (30)47.40+21.039.26
Jussi BorgenströmH 50- (113)diskvalifisert

IF Femman

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bodil FredD 65- (71)34.49+6.3511.34
7Berit TunisD 60- (46)34.21+9.1111.24
13Bengt TunisH 60- (127)34.49+5.028.27
20Pernilla TunisD 21- (117)53.57+13.109.14

IFK Kiruna

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mats LuspaH 45- (64)33.22+5.597.00
7Mats DahlbergH 70- (86)30.35+5.129.11
10Eva EkelundB (41)1.10.28+44.2823.43

IFK Lidingö SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helena KarlssonD 21- (117)40.476.59
2Alice HugossonA Kort (31)41.41+17.1110.47
7Jere SipponenH 21- (168)37.24+3.315.53
Hector HainesA Kort (31)brutt

IK Uven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Gustav BoquistH 21- (168)1.21.15+47.2212.48

IL BUL-Tromsø

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil VierinenH 11-12N (13)8.045.53
1Hans UrsetH 13-14 (32)19.366.05
1Klara GraversenD 13-14 (41)26.418.17
1Tora IndregardD 17-18 (30)27.167.09
1Ingunn YtrehusD 65- (71)28.149.22
2Ronja Götsch IversenD 11-12 (21)17.38+0.428.19
2Ida Gjermundsdotter UrsetD 17-B (26)36.40+2.4911.23
2Juha VierinenH 35- (18)48.39+6.218.19
3Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 (30)29.27+2.117.43
3Elisa Götsch IversenD 13-14 (41)27.52+1.118.39
4Eetu VierinenH 11-12N (13)10.24+2.207.35
4Ingvild OfstadD 19-20 (16)54.16+14.5311.24
5Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 11-12 (21)19.54+2.589.23
5Henning StrandH 13-14 (32)27.22+7.468.29
6Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 11-12 (21)20.57+4.019.52
6Idunn StrandD 15-16 (19)29.37+5.118.09
8Jesper LundinH 15-16 (31)35.33+7.539.19
11Tobias BoströmA Lang (30)56.57+30.2011.16
Kaja BogetvedtN-åpen (60)14.4410.45
Mikkel BogetvedtN-åpen (60)14.2810.33
Hanne EngstadN-åpen (60)22.2016.18
Kristine EngstadN-åpen (60)15.3811.24
Daniel SkrøvsethN-åpen (60)20.4315.07
Piko VierinenN-åpen (60)17.2412.42
Onni VierinenH -10 (12)36.1117.54

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Birgitte TorbjørnsenD 45- (62)33.34+8.529.14
13Rune NygaardH 21- (168)39.11+5.186.10
15Helen MartinsenD 21- (117)51.19+10.328.47

IL Siso

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erling PedersenH 70- (86)25.237.37
13Jørn K RemloH 50- (113)36.10+6.238.21
18Asbjørn PedersenH 70- (86)1.02.45+37.2218.50
Beate Lill PedersenD 50- (95)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Norvald OspehaugH 60- (127)34.38+4.518.24

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Zsuzsa FeyD 40- (46)27.28+2.217.12
4Bjørn SpjelkavikH 70- (86)28.18+2.558.29
5Hege FeiringD 45- (62)30.15+5.338.20
6Marianne NjåsteinD 50- (95)30.02+4.048.16
6Hasse BergstrømH 70- (86)30.31+5.089.09
6Henning SpjelkavikH 40- (64)33.42+6.477.03
8Hallvard BergH 55- (98)31.56+4.457.45
10Lars-Erik FiskumH 55- (98)32.53+5.427.58
16Aud I SpjelkavikD 65- (71)50.00+21.4616.36
17Anna GöhlmanD 50- (95)41.32+15.3411.26
19Torkjel NesheimH 50- (113)39.12+9.259.03
21Torkil Eide SolstadH 21- (168)42.17+8.246.40
22Åshild FlatebakkenD 50- (95)57.37+31.3915.52
24Tom RådahlH 55- (98)53.01+25.5012.52
25Are NjåsteinH 50- (113)46.39+16.5210.46
Kirsti Grundnes BergD 55- (57)diskvalifisert

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Anthony Covey-CrumpH 40- (64)54.51+27.5611.28

Kalevan rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mari VäänänenD 21- (117)45.25+4.387.46
18Miika HernelahtiH 21- (168)41.10+7.176.29

Kangasala SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Matti RintanenB (41)26.008.45
2Timo RintanenB (41)33.42+7.4211.20
15Panu TeittinenH 21- (168)39.22+5.296.12
22Terhi MykkänenD 21- (117)55.15+14.289.27

Kirkenes IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Fred Inge EilertsenH 50- (113)36.19+6.328.23
16Sigrid RennaD 50- (95)40.56+14.5811.16

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Geir TrøanH 70- (86)34.46+9.2310.26

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tine Hjelseth LarsenD 17-A kort (14)45.33+13.3511.57
5Kristiane RogstadD 17-18 (30)39.38+12.2210.24
6Kathinka RogstadD 17-18 (30)41.58+14.4211.00
10Kirsti RogstadD 55- (57)43.24+13.2213.01
15Trine Marit Justad RaaenD 50- (95)36.49+10.5110.08

Koovee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Topi AnjalaH 21- (168)33.535.20Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anna-Kaisa AsikainenD 21- (117)44.47+4.007.40

Korgen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger Lise PettersenD 60- (46)26.37+1.278.50
10Jan Gaute BuvikH 65- (61)28.10+6.248.27
14Arnulf VillmoH 60- (127)36.00+6.138.44

Kristiansand OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Finn Terje UbergH 40- (64)29.42+2.476.12
6Marta FersnesD 75- (25)1.12.21+42.4230.55
8Anne Karin RibeD 55- (57)41.20+11.1812.24
9Jan BlandkjennH 55- (98)32.09+4.587.48
11Fred-Arne SivertsenH 50- (113)34.54+5.078.03
11Kristen RibeH 55- (98)33.49+6.388.12
12Per FersnesH 75- (51)1.13.00+54.0331.11
12Siri Thortveit MyhreD 45- (62)36.32+11.5010.03
14Roar MyhreH 45- (64)48.56+21.3310.16
18Ingvild MulenD 50- (95)45.52+19.5412.38
Sara StrayB (41)diskvalifisert
Synne StrayD 17-B (26)diskvalifisert

Kungälvs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Aron Laurell HåkanssonH 21- (168)1.47.02+1.13.0916.52

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Raimo AntikainenH 65- (61)31.17+9.319.23

Lahden Taimi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Sanna AndelinD 21- (117)52.23+11.368.58
29Kari KokkinenH 21- (168)46.41+12.487.21

Laksefjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mina Oline SkreddernesA Kort (31)57.37+33.0714.55

Lapin Veikot

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Taina ItkonenD 60- (46)29.10+4.009.41
5Lauri KultimaH 11-12N (13)11.38+3.348.29
7Jaakko RissanenA Lang (30)46.28+19.519.12
16Juha KultimaH 45- (64)58.36+31.1312.18
21Maria ItkonenD 21- (117)54.08+13.219.16
Hanna KultimaN-åpen (60)17.4412.56
Kaisa KultimaN-åpen (60)13.409.58

Lappeen Riento

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mia SaarilaaksoD 45- (62)26.07+1.257.11
8Miko SaarilaaksoH 40- (64)34.34+7.397.13
Sulo SaarilaaksoH -10 (12)14.597.25

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Gro StyrvoldD 17-B (26)33.5110.30
3Lars FremstadH 55- (98)29.33+2.227.10

LEI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ethan TebbuttH 15-16 (31)29.13+1.337.40
7Iain TebbuttA Kort (31)52.35+28.0513.37

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per CarlborgH 21- (168)diskvalifisert

Lunds OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Johnny NimvikH 21- (168)55.55+22.028.49

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eli StensliD 17-B (26)38.40+4.4912.00
7Petter Stensli ForsethB (41)46.53+20.5315.47
13Kristian StorsveenH 55- (98)34.09+6.588.17
13Evine Westli AndersenD 21- (117)50.31+9.448.39
39Marius ØieH 21- (168)1.22.27+48.3413.00

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marie HögstrandD 55- (57)30.11+0.099.03
15Carl Johan HögstrandH 60- (127)36.09+6.228.46

Mellembygd OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mats Jørgen Nordmo IngdalH 19-20 (27)39.35+4.086.46
6Arild IngdalH 55- (98)31.29+4.187.38
8Axel Juell TheisenH 50- (113)33.14+3.277.40

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hilde Sofie HansenD 50- (95)29.03+3.058.00
4Ingrid OxaasC Kort (21)33.53+6.5614.55
4Eli KolstadD 17-18 (30)29.46+2.307.48
21Gunnar BrattliH 60- (127)39.09+9.229.30
26Ole Morten WieH 50- (113)48.54+19.0711.17

Moravian OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Penelope SmirthwaiteD 55- (57)46.14+16.1213.53
22Steve SmirthwaiteH 55- (98)46.45+19.3411.20

MS Parma

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liisa PeltolaD 65- (71)29.24+1.109.46
5Antti VainioH 21- (168)36.22+2.295.44
9Tuomo PeltolaH 70- (86)32.33+7.109.46
23Eero-Matti VainioH 21- (168)43.03+9.106.47

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Morten DueH 60- (127)30.53+1.067.29
4Kjersti Holt HanssenD 50- (95)29.06+3.088.00
7Tove StrandD 50- (95)31.05+5.078.33
9Anne Margit BrattenD 55- (57)42.49+12.4712.51
14Grete BerntsenD 55- (57)49.03+19.0114.43
19Morten KarlsenH 55- (98)38.43+11.329.23
19Gisle Nordahl DueH 60- (127)38.26+8.399.19

Navi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Juho-Matti TaivainenH 21- (168)39.14+5.216.11

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (51)18.578.05

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John Thomas PetersenH 70- (86)26.55+1.328.04
23Bård NatvigH 60- (127)41.30+11.4310.04

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trond-Henry SkjønsfjellH 50- (113)30.06+0.196.57
16Torun AnkjellD 21- (117)51.34+10.478.49
Jan LøvlundH 70- (86)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Johan Arnt JohansenH 75- (51)30.09+11.1212.53

NOTEAM

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mari HageC Kort (21)27.35+0.3812.09
3Bonnie CasteleynC Kort (21)28.35+1.3812.35
5Laila ØstgårdC Kort (21)34.06+7.0915.01
6Guri-Anne HauanC Kort (21)40.53+13.5618.00
8Ingrid Jenvin StøenA Lang (30)46.33+19.569.13
8Åshild BjørneremB (41)51.35+25.3517.22
9Ylva MuilwijkC Kort (21)1.00.43+33.4626.44
Lou BonnemaireN-åpen (60)17.4612.58
Neo BonnemaireN-åpen (60)17.4612.58
Tobias HovlandN-åpen (60)15.0210.58
Tuuli KorhonenN-åpen (60)46.5334.13
Yanis MuilwijkN-åpen (60)13.239.46
Kerttu MäkitammiN-åpen (60)25.5318.53
Basile BonnemaireB (41)diskvalifisert

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Daniel Høyer IversenH 17-A kort (16)46.34+13.3910.45
3Ingrid GulbrandsenD 21- (117)44.34+3.477.37
4Rasmus Rørholt TheisenH 21- (168)35.04+1.115.31
10Sverre Turter SandvoldH 21- (168)38.41+4.486.06
12Anders Felde OlaussenH 21- (168)39.07+5.146.10
17Audhild Bakken RognstadD 21- (117)52.20+11.338.57
22Harald KalagerH 21- (168)42.57+9.046.46
28Jakob Kalvig SkoganH 21- (168)45.27+11.347.10
29Marianne Opsahl BredesenD 21- (117)1.01.45+20.5810.34
31Trine Disch KihleD 21- (117)1.10.23+29.3612.03
32Jacob Berg LofthusH 21- (168)50.39+16.467.59

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders VisterH 21- (168)34.46+0.535.29
3Kari Schjølberg-HenriksenD 17-B (26)38.03+4.1211.49
5Even Angell-PetersenH 40- (64)33.38+6.437.02
13Birgit KorvaldA Lang (30)1.02.51+36.1412.26
37Torstein MellemH 21- (168)1.19.22+45.2912.31
Otto Schjølberg-HenriksenN-åpen (60)11.038.03

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Frank Glad BalchenH 65- (61)27.22+5.368.13
13Elin Glad BalchenD 65- (71)45.31+17.1715.07

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amund BeitnesH 40- (64)29.42+2.476.12

OK Alehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Martin AnkelH 21- (168)44.19+10.266.59
31Rasmus LarssonH 21- (168)48.41+14.487.40

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rasa IvanauskaiteD 35- (16)44.44+10.1810.19
34Evaldas JadenkusH 21- (168)53.16+19.238.24

OK Botnia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Thomas ÅmanH 45- (64)43.38+16.159.10
16Veronica ÅmanD 45- (62)51.45+27.0314.15

OK Landehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna ErikssonD 45- (62)28.34+3.527.52
3Magnus KarlssonH 50- (113)31.18+1.317.13

OK Linné

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stefan LundH 55- (98)27.116.35
8Hillevi ErikssonD 50- (95)31.38+5.408.42
Viveka BollmarkB (41)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Reidun BraathenD 60- (46)1.00.40+35.3020.09

OK Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nick BarrableH 40- (64)26.555.37
11Josefine KlintbergD 21- (117)49.00+8.138.23

OK Renen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Daina DagisD 65- (71)53.39+25.2517.49

OK Sarven

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders DahlinA Kort (31)24.306.20
30Mirja AnderssonD 21- (117)1.04.13+23.2610.59

OK Silsand

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vegard StangnesH 15-16 (31)34.36+6.569.04
7Svein Harald HansenH 60- (127)32.51+3.047.58
10Håkon BrynjulfsenH 50- (113)34.15+4.287.54
11Håvard Krey HansenH 21- (168)38.43+4.506.06

OK Trian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Topi PenttinenH 21- (168)36.34+2.415.46

Ok Vargen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Johanna LundkvistD 19-20 (16)1.03.42+24.1913.22
21Birgit LundkvistD 50- (95)51.43+25.4514.14

OK Varje

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Maria BergströmC Kort (21)55.42+28.4524.32

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ola BroxH 65- (61)25.11+3.257.33

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Odd MusumH 75- (51)23.15+4.189.56
5Åse Eng MusumD 70- (28)47.44+18.1420.23
7Jon Arne KlemetsauneH 65- (61)27.18+5.328.11

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Rikke NørgaardD 40- (46)38.58+13.5110.13
Tuva Nørgaard BjørsethN-åpen (60)17.5813.06

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kåre ØstgårdH 75- (51)30.12+11.1512.54

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Alfred SteinerH 75- (51)27.09+8.1211.36
17Chris HirtH 70- (86)50.59+25.3615.18

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ingar SolbergH 60- (127)41.36+11.4910.05

Olg Pfäffikon

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Elisabeth RothacherD 75- (25)1.21.48+52.0934.57
19Susi RutzD 50- (95)46.38+20.4012.50
21Hansjoerg RutzH 55- (98)40.39+13.289.51
24Fritz RothacherH 50- (113)43.51+14.0410.07

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Damian TannerH 50- (113)40.37+10.509.22
22Heinz WeberH 50- (113)43.03+13.169.56

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ane Sofie KroghD 15-16 (19)27.07+2.417.28
4Arnhild KroghD 45- (62)28.37+3.557.53
8Jonas KroghH 13-14 (32)43.02+23.2613.21
8Marit ValaD 21- (117)46.45+5.588.00
16Roar PedersenH 50- (113)38.04+8.178.47
19Olav Johannes DeelstraH 21- (168)41.18+7.256.30

Oriveden Ponnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Taija HeletojaD 35- (16)57.14+22.4813.13

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Siri EidnesD 21- (117)48.29+7.428.18

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dagfinn GjerstadH 11-12 (11)21.14+7.2310.00

Ounasvaaran hiihtoseura

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hannu LauriH 50- (113)29.476.52
2Silja LauriD 13-14 (41)27.41+1.008.35
3Inka MäenpääD 11-12 (21)17.53+0.578.26
3Jussi RantalaH 13-14 (32)24.34+4.587.37
4Emma-Leena PortimojärviD 13-14 (41)30.48+4.079.33
4Eero HaapasalmiH 55- (98)30.55+3.447.30
4Katri MäenpääD 40- (46)31.20+6.138.13
5Eija RantalaB (41)38.11+12.1112.51
5Elina LauriD 13-14 (41)31.32+4.519.47
5Aino RantalaD 15-16 (19)28.27+4.017.50
7Venla PortimojärviD 11-12 (21)28.08+11.1213.16
8Laura LauriD 40- (46)36.43+11.369.38
9Juha RantalaH 40- (64)35.07+8.127.20
10Kii KorhonenD 60- (46)52.20+27.1017.23
10Tuija HaapasalmiD 50- (95)33.07+7.099.07
14Heidi SinevaaraA Lang (30)1.12.37+46.0014.22
14Seppo KorhonenH 70- (86)39.36+14.1311.53
17Petri KeskitaloH 50- (113)38.32+8.458.53
30Teemu NiskanenH 21- (168)48.22+14.297.37
Heikki LauriN-åpen (60)9.557.14
Hanna RantalaD -10 (8)23.3011.38

Paimion Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Matti SipponenH 55- (98)31.11+4.007.34
12Eija SipponenD 50- (95)34.45+8.479.34

Porrassalmen Nuorisoseura

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Teemu LaasanenH 35- (18)42.187.14
4Petri KuvaH 35- (18)57.22+15.049.49

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Wiig MathisenH 55- (98)27.43+0.326.43

Post SV Dresden

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anke MüllerD 50- (95)32.12+6.148.52
20Annette LeonhardtD 50- (95)48.09+22.1113.15

Punkalaitumen Kunto

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tuuli RinneD 40- (46)39.13+14.0610.17
12Tomi RinneH 40- (64)38.02+11.077.57

Rasti-Jyry

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Miia HoviD 40- (46)34.48+9.419.08

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunnar FosstveitH 17-C (8)21.008.53
1Camilla FosstveitD 17-C (12)29.3012.30
2Brage FosstveitH 11-12N (13)8.47+0.436.24
2Kristine Eide RappD 15-16 (19)24.59+0.336.52
4Hanne Eide RappD 15-16 (19)28.15+3.497.46
6Gaute FosstveitH 15-16 (31)33.08+5.288.41
10Øystein RappH 45- (64)38.30+11.078.05
11Ingrid Eide RappD 45- (62)36.10+11.289.57
Erle FosstveitN-åpen (60)17.1012.31

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kari StrandeD 65- (71)28.42+0.289.32
4Morten DåsnesH 60- (127)31.42+1.557.41
4Sverre GrafferH 17-A kort (16)54.07+21.1212.29
23Helge GrafferH 50- (113)43.43+13.5610.05

Røyken OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg SvanbergD 60- (46)25.108.21
1Birgitte BekkelundD 70- (28)29.3012.36
1Torgeir StrandhagenH 60- (127)29.477.13
4Daniel NystuenH 13-14 (32)26.34+6.588.15
4Maj Lene NystuenD 17-C (12)33.58+4.2814.23
18Kjell SvanbergH 60- (127)37.44+7.579.09

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hallvard Arntzen FossH 19-20 (27)44.01+8.347.32
10Trond FossA Kort (31)1.11.19+46.4918.28
14Stine ArntzenD 45- (62)39.35+14.5310.54

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synnøve VonenC Kort (21)26.5711.52
7Espen SvaeH 45- (64)36.30+9.077.40
Jens Vonen SvaeN-åpen (60)9.507.10
Jesper Vonen SvaeH -10 (12)16.348.12

Seskarö IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars LundkvistH 50- (113)33.31+3.447.44

SK Pohjant

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Panu HyvönenA Lang (30)37.46+11.097.28

SK Saue Tammed

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Viivi-Anne SootsD 40- (46)25.076.35
1Kirti RebaneD 35- (16)34.267.57

SK Uranus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Seppo KonttajärviA Lang (30)49.37+23.009.49

SK Vuoksi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aapo TonderH 19-20 (27)43.05+7.387.22

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Frode ØdegårdstuenH 50- (113)32.40+2.537.32

Sogndal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mari BasbergD 17-A kort (14)36.12+4.149.30
Ingar HalsH 55- (98)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Heine Elias HusdalH 11-12 (11)28.43+14.5213.32
8Bjørn AlsakerH 60- (127)33.10+3.238.03
20Pål BårdsenH 50- (113)39.52+10.059.12
Alva Aurora HusdalN-åpen (60)17.0812.30

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ove Gunnar JacobsenH 65- (61)32.30+10.449.45

Stokmarknes OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jens Olav HessenH 17-B (20)32.47+8.0210.10
Eirik HessenN-åpen (60)8.516.27

Storsteinnes IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emily Kvaal-TanguayD 13-16N (1)9.377.01
2Eivind HemmingsenH 17-C (8)36.08+15.0815.18
9Martin Biribakken StrandH 13-14 (32)44.15+24.3913.44
9Ranveig EfraimsenD 65- (71)38.43+10.2912.51
15Ottar K KvaalH 40- (64)39.37+12.428.17
Lars Kristian JensenN-åpen (60)15.4611.30
Valdemar Kvaal-KarlsenN-åpen (60)15.1311.06
Vilmar Kvaal-KarlsenN-åpen (60)16.2111.56
Gunnar KvaalH 70- (86)diskvalifisert

Suunta 2000

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Oili HolopainenD 13-14 (41)33.11+6.3010.18

Sävedalens AIK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maria MagnussonD 21- (117)42.20+1.337.14
12Emma AnderssonD 21- (117)49.18+8.318.26
27Jenny BengtssonD 21- (117)58.00+17.139.55

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johan Ek-LarssonH 21- (168)34.59+1.065.31

Søgne og Songdalen OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD 45- (62)24.426.48
1Leiv-Terje ArnevikH 45- (64)27.235.45
2Tore BerntsenH 70- (86)26.11+0.487.51
4Else-Margrethe BredlandD 70- (28)46.47+17.1719.59
5Reidar HeivollH 60- (127)31.54+2.077.44
6Torhild Nesmann HalvorsenD 70- (28)56.17+26.4724.03
6Lene Næss BirkelandD 17-B (26)43.37+9.4613.32
8Astrid WhiteD 13-14 (41)34.40+7.5910.45
11Floke BredlandH 70- (86)34.32+9.0910.22
12Signe HeivollD 65- (71)43.32+15.1814.27
15Jesse WhiteH 45- (64)56.53+29.3011.57
17Øystein DybeslandH 55- (98)36.39+9.288.53
18Roy BirkelandH 50- (113)39.00+9.139.00
19Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (117)53.22+12.359.08
Selma WhiteD -10 (8)19.249.36

Sørreisa OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jan Asbjørn EriksenH 75- (51)22.33+3.369.38
3Eli Blomseth HelgesenD 60- (46)26.41+1.318.51
4Guri LøkseD 65- (71)30.21+2.0710.04
5Hans-Martin VaengH 50- (113)32.41+2.547.32
5Hilde HanssenD 17-B (26)40.51+7.0012.41
20Vidar WenselH 21- (168)41.45+7.526.35
Ivar HelgesenH 70- (86)diskvalifisert

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elias KuukkaA Lang (30)26.375.16
1Anni RintanenD 11-12 (21)16.567.59
1Heini RintanenD 19-20 (16)39.238.16
4Laura LaakkonenA Kort (31)44.20+19.5011.29
7Mari RintanenD 45- (62)32.29+7.478.56

thurgorienta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ueli HebeisenH 60- (127)37.35+7.489.07

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Angelica BrandqvistD 40- (46)34.47+9.409.07
15Jens LindströmH 50- (113)36.24+6.378.24

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Geir HusdalH 70- (86)32.08+6.459.38

Umeå OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Clas FriesH 60- (127)30.13+0.267.20
6Anders FriesH 60- (127)32.06+2.197.47
28Elisabeth FriesD 21- (117)1.01.16+20.2910.29

UZAO-Team

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Elena BogopolskayaD 40- (46)40.05+14.5810.31
11Gennady BogopolskiyH 40- (64)36.20+9.257.36
Leo BogopolskiyN-åpen (60)14.3310.37

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars MauritzsenH 80- (12)24.5010.36
5Aina Romsdal MauritzsenD 75- (25)1.00.26+30.4725.49

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus GjerstadH 17-18 (15)28.586.03
5Torild HageD 60- (46)29.27+4.179.47
26Bjørn L. BasbergH 60- (127)45.20+15.3311.00

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Veslemøy TyssøD 65- (71)45.54+17.4015.14
16Arne TyssøH 70- (86)43.07+17.4412.56

Verdal OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johannes SollidH 80- (12)45.55+21.0519.37
4Kari SollidD 75- (25)54.12+24.3323.09
6Magnhild KvaalA Kort (31)48.47+24.1712.38
6John KvaalH 65- (61)26.20+4.347.54
15Eli KristoffersenD 65- (71)49.57+21.4316.35
15Sverre KristoffersenH 70- (86)39.47+14.2411.56
20Edvin SivertsenH 60- (127)38.30+8.439.20

Vetelin Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jyri MyllymäkiH 40- (64)38.28+11.338.02

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jon Magne SvendsbøeH 45- (64)36.36+9.137.41

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grete UrsetD 75- (25)40.59+11.2017.30

Vittjärvs IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anders KristofferssonA Kort (31)1.05.02+40.3216.50
12Malin KristofferssonD 40- (46)1.24.26+59.1922.09
25Emma BergströmD 21- (117)57.26+16.399.50
Karl KristofferssonN-åpen (60)11.388.29

Voss IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut SkipleH 75- (51)22.56+3.599.48

Växjö OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ulf ArvidssonC Lang (6)28.30+4.159.49
3Lisel ArvidssonD 55- (57)30.15+0.139.05
11Lars G SkoogH 65- (61)30.42+8.569.13
13Görel SkoogD 55- (57)47.02+17.0014.07

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin JægerD 35- (16)51.28+17.0211.53
6Trine BarstadD 60- (46)30.25+5.1510.06
13Knut SkjesolH 70- (86)36.21+10.5810.54

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Halvor Eid NielsenH 21- (168)39.43+5.506.15

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore MundalC Lang (6)24.158.21
3Vegard MundalH 11-12N (13)9.15+1.116.45
Gaute MundalH -10 (12)29.0814.25

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunnar J. AlsakerH 75- (51)25.30+6.3310.53

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13May Bente BrurbergD 50- (95)35.51+9.539.52
23Vincent EijsinkH 55- (98)48.54+21.4311.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor