Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

H 50-

6 410 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hannu LauriOunasvaaran hiihtoseura48.53
2Magnus KarlssonOK Landehof51.40+2.47
3Håkon BrynjulfsenOK Silsand51.44+2.51
4Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL52.00+3.07
5Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti53.20+4.27
6Morten KildeboHalden SK53.25+4.32
7Axel Juell TheisenMellembygd OL53.56+5.03
8Lars LundkvistSeskarö IF54.24+5.31
9Jens LindströmTibro OK56.09+7.16
10Hans-Martin VaengSørreisa OL56.34+7.41
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb59.24+10.31
12Ole Morten WieMo OK1.00.42+11.49
13Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.02.11+13.18
14Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell1.02.13+13.20
15Petri KeskitaloOunasvaaran hiihtoseura1.03.23+14.30
16Roar PedersenOppsal Orientering1.05.55+17.02
17Fred Arne JacobsenBardu IL1.06.49+17.56
18Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.09.20+20.27
19Jørn K RemloIL Siso1.10.39+21.46
20Pål AuglandBergens TF1.12.40+23.47
21Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.15.19+26.26
22Torkjel NesheimIL Tyrving1.16.00+27.07
23Helge GrafferRingerike OL1.17.32+28.39
24Fritz RothacherOlg Pfäffikon1.21.22+32.29
25Are NjåsteinIL Tyrving1.23.52+34.59
26Martin FrischknechtAlta OL1.26.30+37.37
27Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell1.30.06+41.13
Fred Inge EilertsenKirkenes IFinaktiv
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKinaktiv
Lasse SkalleHarstad OLinaktiv
Jim OlaussenHalden SKinaktiv
Jon Helge VaengSørreisa OLinaktiv
Ingemar EriksenMålselv ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor