Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

D 21-

9 090 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK1.06.34
2Maria MagnussonSävedalens AIK1.08.50+2.16
3Mari VäänänenKalevan rasti1.09.19+2.45
4Jenny BengtssonSävedalens AIK1.10.22+3.48
5Ingrid GulbrandsenNTNUI1.10.32+3.58
6Marthe GløersenBækkelagets SK1.10.40+4.06
7Helen MartinsenIL Gular1.11.35+5.01
8Anna-Kaisa AsikainenKoovee1.11.42+5.08
9Audhild Bakken RognstadNTNUI1.16.12+9.38
10Victoria StevensAIRE GB1.17.09+10.35
11Evine Westli AndersenLøten o-lag1.17.42+11.08
12Sanna AndelinLahden Taimi1.18.06+11.32
13Marjo LiikanenGanddal IL1.18.23+11.49
14Marit ValaOppsal Orientering1.20.01+13.27
15Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.20.26+13.52
16Ellen ForsgrenIL BUL-Tromsø1.21.09+14.35Last ned GPS-spor i gpx-format
17Josefine KlintbergOK Ravinen1.23.26+16.52
18Pernilla TunisIF Femman1.23.48+17.14
19Emma AnderssonSävedalens AIK1.24.23+17.49
20Tiina HaarlaaHelsingin Suunistajat1.24.24+17.50
21Terhi MykkänenKangasala SK1.27.09+20.35
22Elisabeth FriesUmeå OK1.27.14+20.40
23Marianne Opsahl BredesenNTNUI1.27.25+20.51
24Trine BolstadGanddal IL1.29.31+22.57
25Maria ItkonenLapin Veikot1.33.38+27.04
26Natalie LerdahlHarstad OL1.36.47+30.13
Niamh CorbettCork Odiskvalifisert
Josefine WallenhammarHagaby GoIFdiskvalifisert
Siri EidnesOslostudentenes IKinaktiv
Emma BergströmVittjärvs IKinaktiv
Trine Disch KihleNTNUIinaktiv
Emilie Westli AndersenLøten o-laginaktiv
Paula Iso-MarkkuKalevan rastiinaktiv
Torun AnkjellNordreisa ILinaktiv
Eveliina HirvonenPaimion Rastiinaktiv
Gunilla SvärdIF Thorinaktiv
Mirja AnderssonOK Sarveninaktiv
Helen HanstockÖstersunds OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor