Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

AIRE GB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sue StevensD 60- (46)42.33+13.2315.31
9Victoria StevensD 21- (117)50.52+9.209.42

Alatornion Pirkat

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Venla TaulavuoriD 17-18 (30)36.25+0.049.29
3Marja TonderD 50- (95)35.50+0.1110.17
5Arttu TaulavuoriH 19-20 (27)1.04.54+26.0912.23
5Tero TaulavuoriH 45- (64)32.34+4.098.01
6Tarja TaulavuoriD 45- (62)36.08+3.0910.22
9Anni TaulavuoriD 13-14 (41)31.29+5.5710.55

Alta OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gard FrostH 15-16 (31)39.4210.20
1Thomas FrostH 45- (64)28.256.59
5Eirik FrostH 13-14 (32)26.20+7.559.08
6Eskil FrischknechtH 15-16 (31)50.59+11.1713.16
10Bjørnar ØdegårdstuenH 45- (64)41.15+12.5010.09
13Helle J. FrischknechtB (41)1.17.25+53.1726.47
26Martin FrischknechtH 50- (113)53.13+24.5714.09

Anttolan Urheilijat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maija HoikkanenA Kort (31)40.53+15.5917.02
37Tuomas FjällströmH 21- (168)1.13.30+34.1412.00

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard GulbrandsenH 19-20 (27)38.457.23
1Bjørn GulbrandsenH 50- (113)28.167.31
9Ann Katrin OlsenD 50- (95)38.55+3.1611.10

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Britt KarlsenD 50- (95)48.10+12.3113.50
32Egil KarlsenH 60- (127)58.35+30.2417.10

Bardu IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tonje MidttunD 35- (16)46.0212.14
3Knut Øyvind JohansenH 35- (18)57.00+12.0510.52
9Fred Arne JacobsenH 50- (113)34.36+6.209.12
9Helge MidttunH 40- (64)43.50+7.019.20
11Margrete GaskiD 50- (95)41.38+5.5911.57
13Øyvind JohannessenH 75- (51)1.46.12+1.21.3741.48
33Håvar ØstvikH 21- (168)1.05.49+26.3310.45

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hallvard AuglandH 17-B (20)25.168.46
3Pål AuglandH 50- (113)31.53+3.378.28
3Kaspar AuglandH 17-B (20)30.48+5.3210.41
14Idun Magdalene Bøyum AuglandD 45- (62)1.10.49+37.5020.20

Bjerkvik IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik Elverum FredriksenFH 17-N (4)50.3026.26
2Henrik JohannessenH 17-B (20)29.58+4.4210.24
2Mailiss MyrvangD 17-C (12)58.04+14.1819.45
3Oskar JohannessenH 13-14 (32)23.25+5.008.07
4Anne-Marie PedersenD 70- (28)42.20+6.1316.40
11Marita OlsenD 13-14 (41)38.34+13.0213.23
14Espen JohannessenH 40- (64)57.00+20.1112.09
29Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (127)50.37+22.2614.50
Lene Carina OlsenD 17-A kort (14)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oda FuruholmenD 19-20 (16)42.0510.21
1Per RekkedalH 65- (61)22.387.23
2Håvard SolbakkenH 17-18 (15)38.50+0.468.16
3Espen Samuelsen SkiriH 19-20 (27)44.44+5.598.32
3Marit BjørnevikD 17-B (26)40.51+12.5714.11
3Martha Kalvig SkoganD 19-20 (16)46.16+4.1111.23
7Carl B. BjørsethH 75- (51)31.12+6.3712.17
11Wenche RekkedalD 60- (46)49.58+20.4818.14
31Dag SkoganH 60- (127)54.54+26.4316.05
Anna Elisabeth SkålsvikN-åpen (60)23.1212.08

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magnar ØvreåsH 75- (51)28.53+4.1811.22
6Hjørdis ØvreåsD 70- (28)52.32+16.2520.40

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn BergerH 65- (61)24.47+2.098.05
5Stina ElfvingD 65- (71)37.56+8.3913.50
6Randi HegstadB (41)37.34+13.2612.59
6Kari Solem AuneD 40- (46)50.22+16.0317.25
7Håkon SæternesH 15-16 (31)1.01.13+21.3115.56
7Solveig SæternesD 17-18 (30)1.10.24+34.0318.20
9Hans Helmer SæternesH 45- (64)38.25+10.009.27

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Marthe GløersenD 21- (117)52.17+10.459.58

Cork O

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Elizabeth DeaneD 55- (57)42.31+11.0513.53
27Niamh CorbettD 21- (117)1.04.44+23.1212.21
31Cillin CorbettH 21- (168)59.44+20.289.45

Dauphiné Orientation

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jean DermineH 65- (61)25.51+3.138.26
5Isabelle DermineD 55- (57)34.47+3.2111.22

Eds SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Karin StrutzC Kort (21)59.45+19.0624.47
13Yvonne GalborgenD 65- (71)51.32+22.1518.48
15Arvid GalborgenH 65- (61)48.53+26.1515.58
19Carl-Göran StrutzH 60- (127)39.48+11.3711.40

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Randi L.H. BirkelandD 50- (95)36.59+1.2010.37

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Even Woldstad HanssenH 55- (98)38.20+10.4511.14
17Pål Woldstad HanssenH 55- (98)39.12+11.3711.29

Eksjö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingela KlintbergA Kort (31)39.33+14.3916.28
20Arne KlintbergH 55- (98)42.40+15.0512.30

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martha Skogeng ReitenD 17-18 (30)43.37+7.1611.21
7Roar ReitenH 45- (64)34.14+5.498.25
11Janita SkogengD 45- (62)49.59+17.0014.21

Etelä-Kymen Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tarja LiikanenD 60- (46)49.27+20.1718.02

Fana IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trond DøskelandH 40- (64)42.07+5.188.58
21Ørjan Eirik ValestrandH 60- (127)41.05+12.5412.02

Farum-Tisvilde OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jesper David JensenH 45- (64)29.47+1.227.20

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingrid Opsahl BredesenD 55- (57)39.49+8.2313.00
8Richard Zeiner-GundersenH 55- (98)31.58+4.239.22
16Atle PedersenH 40- (64)1.18.57+42.0816.50
30Rolf Gunnar BredesenH 60- (127)51.54+23.4315.13
Age KristvikN-åpen (60)34.1417.55

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Petter MathisenH 21- (168)39.166.24

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ingerid Angell-PetersenD 65- (71)39.00+9.4314.14
6Tore Angell-PetersenH 70- (86)30.29+2.599.57
8Knut LillealternH 65- (61)28.38+6.009.21
8Kari LillealternD 65- (71)40.58+11.4114.57
14Nils Olav VennevikH 65- (61)34.53+12.1511.23

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon GrønliH 11-12 (11)24.5711.59
2Brita Eilertsen GrønliD 75- (25)42.50+3.5516.51
3Kurt GrønliH 70- (86)29.10+1.409.31

Gamlakarleby IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Sven ErikssonH 60- (127)39.01+10.5011.26

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Stig-Tore PedersenH 17-B (20)43.36+18.2015.08
21Marjo LiikanenD 21- (117)56.42+15.1010.49
30Trine BolstadD 21- (117)1.08.44+27.1213.07

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Bjørn Johannessen FieldH 21- (168)1.02.15+22.5910.10

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elisabeth StrandhagenD 55- (57)31.30+0.0410.17
22Mats StrandhagenH 60- (127)41.39+13.2812.12

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jo Randar HolmøyH 13-16C (2)32.1310.57
6Eivind HagenH 75- (51)30.49+6.1412.07
9Anne Marie TimenesD 65- (71)41.06+11.4915.00
12Tor TrøanH 65- (61)32.46+10.0810.42
24Hege HeibergD 50- (95)1.19.54+44.1522.57

Hagaby GoIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amélie WallenhammarA Kort (31)50.11+25.1720.54
14Jakob WallenhammarH 21- (168)46.02+6.467.31
22Josefine WallenhammarD 21- (117)57.55+16.2311.03

Halden SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Julsrud HaugenD 55- (57)31.2610.16
5Morten KildeboH 50- (113)33.24+5.088.52
5Eirik NordbrødenH 60- (127)33.41+5.309.52
8Fredrik EliassonH 21- (168)42.39+3.236.58
10Tor Ragnar AndersenH 60- (127)35.41+7.3010.27

Harstad OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gjermund OsdalH 11-12 (11)33.47+8.5016.14
4Jon MarcussenH 15-16 (31)48.38+8.5612.39
4Lise MarcussenD 11-12 (21)33.17+6.4816.00
4Trine AlsosD 40- (46)47.55+13.3616.34Last ned GPS-spor i gpx-format
6Helene Alsos HöglinD 13-14 (41)28.35+3.039.55
7Hanne MarcussenD 13-14 (41)31.02+5.3010.46
7Ingvild OsdalD 40- (46)52.47+18.2818.15
8Bodil Brun MarcussenD 45- (62)42.38+9.3912.15
16Dag MarcussenH 45- (64)1.04.56+36.3115.59
26Natalie LerdahlD 21- (117)1.04.32+23.0012.18
Mari Alsos HöglinD -10 (8)28.0713.46
Magnus HöglinH 45- (64)diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (25)38.5515.19
2Tor DrageH 80- (12)41.01+7.2816.08

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Per Dag NordkveldeH 60- (127)1.04.55+36.4419.02

Helsingin Suunistajat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tiina HaarlaaD 21- (117)51.08+9.369.45
16Maija KivimäkiD 65- (71)54.10+24.5319.46
26Tapio HaarlaaH 21- (168)55.58+16.429.08

Hiidenkiertäjät

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sami LevijokiH 40- (64)36.497.51
19Jukka-Pekka SeppänenH 21- (168)49.12+9.568.02

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roope RuuhialaH 17-18 (15)38.048.06
18Mika RuuhialaH 55- (98)39.55+12.2011.42

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gerd YttervikD 70- (28)39.51+3.4415.41
14Widar Taxth LølandH 70- (86)35.27+7.5711.35

Hyvinkään Rasti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Friman SamiA Lang (30)34.028.18
5Janne TurpiainenA Kort (31)40.27+15.3316.51
7Jussi BorgenströmH 50- (113)34.17+6.019.07

IF Femman

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bodil FredD 65- (71)35.29+6.1212.57
7Berit TunisD 60- (46)39.22+10.1214.22
11Bengt TunisH 60- (127)36.06+7.5510.35
19Pernilla TunisD 21- (117)55.12+13.4010.32

IF Thor

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunilla SvärdD 21- (117)44.26+2.548.28
3Lina SvärdD 17-18 (30)37.57+1.369.52
4Staffan Jacobsson SvärdH 45- (64)32.07+3.427.54
Jessica SvärdD -10 (8)40.5320.02

IFK Kiruna

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eva EkelundC Kort (21)53.36+12.5722.14
6Mats LuspaH 45- (64)33.54+5.298.20
13Mats DahlbergH 70- (86)35.15+7.4511.31

IFK Lidingö SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alice HugossonA Kort (31)24.5410.22
1Helena KarlssonD 21- (117)41.327.55
23Jere SipponenH 21- (168)52.06+12.508.30

IL BUL-Tromsø

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eetu VierinenH 11-12N (13)18.139.32
1Hans UrsetH 13-14 (32)18.256.23
2Ronja Götsch IversenD 11-12 (21)28.56+2.2713.54
2Klara GraversenD 13-14 (41)26.51+1.199.19
2Juha VierinenH 35- (18)50.15+5.209.35
3Emil VierinenH 11-12N (13)19.41+1.2810.18
3Idunn StrandD 15-16 (19)43.38+6.0112.32
4Henning StrandH 13-14 (32)25.35+7.108.52
4Runar JohansenH 35- (18)1.02.19+17.2411.53
4Ingvild OfstadD 19-20 (16)1.10.53+28.4817.27
5Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 11-12 (21)34.37+8.0816.38
5Elisa Götsch IversenD 13-14 (41)28.31+2.599.54
5Tora IndregardD 17-18 (30)48.44+12.2312.41
6Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 11-12 (21)36.37+10.0817.36
7Ingunn YtrehusD 65- (71)39.12+9.5514.18
31Ellen ForsgrenD 21- (117)1.09.28+27.5613.15Last ned GPS-spor i gpx-format
Martin RostadmoN-åpen (60)27.4014.29
Vebjørn Undstad RostadmoN-åpen (60)36.3719.10
Piko VierinenN-åpen (60)34.3318.05
Onni VierinenH -10 (12)44.2323.14
Jesper LundinH 15-16 (31)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Vegar SkildheimH 21- (168)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Bernt TollefsenH 65- (61)1.06.02+43.2421.34

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Helen MartinsenD 21- (117)51.28+9.569.49
12Birgitte TorbjørnsenD 45- (62)58.40+25.4116.51
13Rune NygaardH 21- (168)45.43+6.277.28

IL Siso

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erling PedersenH 70- (86)31.02+3.3210.08
18Asbjørn PedersenH 70- (86)39.41+12.1112.58
20Beate Lill PedersenD 50- (95)59.00+23.2116.57
22Jørn K RemloH 50- (113)44.44+16.2811.53

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Norvald OspehaugH 60- (127)33.50+5.399.55

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne NjåsteinD 50- (95)35.3910.14
2Hege FeiringD 45- (62)33.27+0.289.36
4Henning SpjelkavikH 40- (64)39.58+3.098.31
5Hasse BergstrømH 70- (86)29.53+2.239.45
6Kirsti Grundnes BergD 55- (57)35.58+4.3211.45
7Lars-Erik FiskumH 55- (98)31.21+3.469.11
8Bjørn SpjelkavikH 70- (86)32.42+5.1210.41
12Hallvard BergH 55- (98)36.58+9.2310.50
14Aud I SpjelkavikD 65- (71)52.53+23.3619.18
17Torkjel NesheimH 50- (113)39.33+11.1710.31
21Åshild FlatebakkenD 50- (95)1.06.44+31.0519.10
23Tom RådahlH 55- (98)1.01.23+33.4818.00
23Are NjåsteinH 50- (113)45.28+17.1212.05
23Anna GöhlmanD 50- (95)1.15.21+39.4221.39
Zsuzsa FeyD 40- (46)diskvalifisert

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anthony Covey-CrumpH 40- (64)1.20.10+43.2117.05

Kalevan rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mari VäänänenD 21- (117)45.43+4.118.43
11Miika HernelahtiH 21- (168)44.06+4.507.12

Kangasala SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Matti RintanenB (41)24.088.21
4Timo RintanenB (41)35.21+11.1312.13
8Sato MäkitammiA Lang (30)48.10+14.0811.44
17Panu TeittinenH 21- (168)47.47+8.317.48
23Terhi MykkänenD 21- (117)58.39+17.0711.11

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Geir TrøanH 70- (86)37.10+9.4012.08

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tine Hjelseth LarsenD 17-A kort (14)55.12+12.3014.22
6Kristiane RogstadD 17-18 (30)51.34+15.1313.25
8Kathinka RogstadD 17-18 (30)1.10.31+34.1018.21
12Trine Marit Justad RaaenD 50- (95)42.18+6.3912.09
13Kirsti RogstadD 55- (57)44.00+12.3414.22

Koovee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Topi AnjalaH 21- (168)41.00+1.446.41Last ned GPS-spor i gpx-format
15Anna-Kaisa AsikainenD 21- (117)53.08+11.3610.08

Korgen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Inger Lise PettersenD 60- (46)31.28+2.1811.29
7Jan Gaute BuvikH 65- (61)28.09+5.319.11
Arnulf VillmoH 60- (127)diskvalifisert

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Finn Terje UbergH 40- (64)37.57+1.088.05
5Marta FersnesD 75- (25)1.10.43+31.4827.50
8Anne Karin RibeD 55- (57)42.06+10.4013.45
9Kristen RibeH 55- (98)34.44+7.0910.11
10Siri Thortveit MyhreD 45- (62)43.58+10.5912.38
12Per FersnesH 75- (51)59.05+34.3023.15
12Roar MyhreH 45- (64)46.08+17.4311.21
16Ingvild MulenD 50- (95)48.05+12.2613.49
Jan BlandkjennH 55- (98)diskvalifisert

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Raimo AntikainenH 65- (61)33.32+10.5410.57

Lahden Taimi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Sanna AndelinD 21- (117)51.52+10.209.53
29Kari KokkinenH 21- (168)57.19+18.039.21

Laksefjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mina Oline SkreddernesA Kort (31)26.05+1.1110.52

Lapin Veikot

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jaakko RissanenA Lang (30)36.16+2.148.50
4Lauri KultimaH 11-12N (13)21.44+3.3111.22
4Taina ItkonenD 60- (46)35.05+5.5512.48
10Pertti ItkonenA Kort (31)1.23.03+58.0934.36
15Juha KultimaH 45- (64)56.11+27.4613.50Last ned GPS-spor i gpx-format
24Maria ItkonenD 21- (117)58.47+17.1511.13
Hanna KultimaN-åpen (60)44.3823.22
Kaisa KultimaN-åpen (60)35.0618.22

Lappeen Riento

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mia SaarilaaksoD 45- (62)32.599.28
5Miko SaarilaaksoH 40- (64)40.04+3.158.32
Sulo SaarilaaksoH -10 (12)36.5619.20

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Gro StyrvoldD 17-B (26)37.46+9.5213.06
4Lars FremstadH 55- (98)30.27+2.528.55

LEI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ethan TebbuttH 15-16 (31)47.56+8.1412.28
Iain TebbuttA Kort (31)diskvalifisert

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Truls AngellH 55- (98)38.01+10.2611.08
Sara Angell BakkeD 17-A kort (14)diskvalifisert

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Per CarlborgH 21- (168)41.42+2.266.48

Løten o-lag

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eli StensliD 17-B (26)41.16+13.2214.19
8Evine Westli AndersenD 21- (117)49.43+8.119.29
19Kristian StorsveenH 55- (98)40.06+12.3111.45
24Marius ØieH 21- (168)52.20+13.048.33
29Emilie Westli AndersenD 21- (117)1.05.39+24.0712.31
Petter Stensli ForsethB (41)diskvalifisert

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marie HögstrandD 55- (57)33.17+1.5110.52
28Carl Johan HögstrandH 60- (127)47.52+19.4114.02

Mellembygd OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mats Jørgen Nordmo IngdalH 19-20 (27)42.38+3.538.08
7Eli Charlotte NordmoD 50- (95)38.27+2.4811.02
16Arild IngdalH 55- (98)38.34+10.5911.18
19Axel Juell TheisenH 50- (113)40.25+12.0910.44
Nils NymoH 70- (86)diskvalifisert

Mo OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli KolstadD 17-18 (30)36.219.27
1Sigurd Oxaas WieH 17-A kort (16)45.1912.03
3Ingrid OxaasC Kort (21)45.46+5.0718.59
8Hilde Sofie HansenD 50- (95)38.32+2.5311.04
13Ole Morten WieH 50- (113)37.08+8.529.52
16Gunnar BrattliH 60- (127)38.34+10.2311.18

Moravian OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Penelope SmirthwaiteD 55- (57)45.33+14.0714.53
22Steve SmirthwaiteH 55- (98)45.25+17.5013.19

MS Parma

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liisa PeltolaD 65- (71)31.25+2.0811.27
10Antti VainioH 21- (168)43.48+4.327.09
11Tuomo PeltolaH 70- (86)34.42+7.1211.20
Eero-Matti VainioH 21- (168)diskvalifisert

Målselv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ingemar EriksenH 50- (113)42.20+14.0411.15

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove StrandD 50- (95)35.41+0.0210.15
6Peter KlavenessA Lang (30)41.47+7.4510.11
9Morten DueH 60- (127)35.02+6.5110.16
10Kjersti Holt HanssenD 50- (95)39.52+4.1311.27
11Morten KarlsenH 55- (98)36.27+8.5210.41
12Grete BerntsenD 55- (57)43.23+11.5714.10
12Gisle Nordahl DueH 60- (127)36.07+7.5610.35
14Anne Margit BrattenD 55- (57)44.43+13.1714.36
Magnus Friedhelm KlavenessH -10 (12)26.5714.06

Navi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Juho-Matti TaivainenH 21- (168)44.10+4.547.13

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (51)24.359.40

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2John Thomas PetersenH 70- (86)27.36+0.069.01
25Bård NatvigH 60- (127)43.11+15.0012.39

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trond-Henry SkjønsfjellH 50- (113)28.46+0.307.39
4Jan LøvlundH 70- (86)29.12+1.429.32
22Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (168)51.01+11.458.20

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Johan Arnt JohansenH 75- (51)35.31+10.5613.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingrid Jenvin StøenA Lang (30)46.40+12.3811.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingebjørg TollefsenB (41)36.22+12.1412.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kirsti NyaasB (41)50.34+26.2617.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stina FallsenB (41)1.05.47+41.3922.45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christoph NölleC Lang (6)49.4814.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Laila ØstgårdC Kort (21)55.42+15.0323.06

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Britt Helene FossøyD 50- (95)36.13+0.3410.24
6Anders FossøyH 55- (98)31.03+3.289.06
11Iris FossøyB (41)1.05.39+41.3122.42

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Daniel Høyer IversenH 17-A kort (16)50.38+5.1913.27Last ned GPS-spor i gpx-format
3Rasmus Rørholt TheisenH 21- (168)39.50+0.346.30
6Ingrid GulbrandsenD 21- (117)47.41+6.099.05
12Marianne Opsahl BredesenD 21- (117)51.52+10.209.53
15Sverre Turter SandvoldH 21- (168)46.48+7.327.38
18Audhild Bakken RognstadD 21- (117)55.02+13.3010.30
20Jakob Kalvig SkoganH 21- (168)50.04+10.488.10
25Harald KalagerH 21- (168)55.43+16.279.06
28Jacob Berg LofthusH 21- (168)57.13+17.579.20

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgit KorvaldA Kort (31)39.44+14.5016.33
2Anders VisterH 21- (168)39.29+0.136.27
27Markus GladH 21- (168)56.18+17.029.11

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Frank Glad BalchenH 65- (61)27.34+4.569.00
12Elin Glad BalchenD 65- (71)50.47+21.3018.32

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Amund BeitnesH 40- (64)38.12+1.238.08

OK Alehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Rasmus LarssonH 21- (168)50.18+11.028.13
34Martin AnkelH 21- (168)1.09.41+30.2511.23

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rasa IvanauskaiteD 35- (16)54.27+8.2514.28
35Evaldas JadenkusH 21- (168)1.09.49+30.3311.24

OK Botnia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Veronica ÅmanD 45- (62)1.06.46+33.4719.11
13Thomas ÅmanH 45- (64)51.01+22.3612.33

ok kompassen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ken RagnarssonH 60- (127)36.47+8.3610.47
Helle RagnarssonN-åpen (60)40.4721.21

OK Landehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anna ErikssonD 45- (62)43.38+10.3912.32
11Magnus KarlssonH 50- (113)36.06+7.509.36

OK Linné

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stefan LundH 55- (98)30.08+2.338.50
5Hillevi ErikssonD 50- (95)36.33+0.5410.30
10Viveka BollmarkB (41)59.49+35.4120.41

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Reidun BraathenD 60- (46)42.48+13.3815.37

OK Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Josefine KlintbergD 21- (117)45.59+4.278.46
10Nick BarrableH 40- (64)44.45+7.569.32

OK Renen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Daina DagisD 65- (71)1.02.55+33.3822.57

OK Sarven

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Mirja AnderssonD 21- (117)1.15.47+34.1514.27
Anders DahlinH 21- (168)diskvalifisert

OK Silsand

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein Harald HansenH 60- (127)28.34+0.238.22
3Vegard StangnesH 15-16 (31)48.18+8.3612.34
4Håkon BrynjulfsenH 50- (113)33.12+4.568.49
4Erling StangnesH 17-18 (15)46.56+8.5210.00
30Håvard Krey HansenH 21- (168)57.20+18.049.22
Sondre LorentsenH 19-20 (27)diskvalifisert

OK Trian

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tobias HenrikssonH 21- (168)40.26+1.106.36
9Topi PenttinenH 21- (168)43.21+4.057.05

Ok Vargen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Johanna LundkvistD 19-20 (16)1.19.48+37.4319.39
22Birgit LundkvistD 50- (95)1.09.36+33.5720.00

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ola BroxH 65- (61)27.16+4.388.54

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Odd MusumH 75- (51)28.25+3.5011.11
2Åse Eng MusumD 70- (28)37.25+1.1814.43
6Jon Arne KlemetsauneH 65- (61)27.57+5.199.08

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Rikke NørgaardD 40- (46)54.03+19.4418.42

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kåre ØstgårdH 75- (51)34.18+9.4313.30

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alfred SteinerH 75- (51)33.47+9.1213.18
21Chris HirtH 70- (86)50.18+22.4816.26

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ingar SolbergH 60- (127)37.44+9.3311.03

Olg Pfäffikon

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elisabeth RothacherD 75- (25)1.25.02+46.0733.28
18Susi RutzD 50- (95)50.24+14.4514.28
21Hansjoerg RutzH 55- (98)43.58+16.2312.53
28Fritz RothacherH 50- (113)58.54+30.3815.39

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Damian TannerH 50- (113)48.55+20.3913.00
25Heinz WeberH 50- (113)51.34+23.1813.42

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Sofie KroghD 15-16 (19)37.3710.48
6Jonas KroghH 13-14 (32)44.35+26.1015.28
7Arnhild KroghD 45- (62)37.55+4.5610.53
16Roar PedersenH 50- (113)39.06+10.5010.23

Oriveden Ponnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Taija HeletojaD 35- (16)54.47+8.4514.34

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dagfinn GjerstadH 11-12 (11)32.02+7.0515.24
4Ragnhild BalsvikD 45- (62)35.25+2.2610.10

Ounasvaaran hiihtoseura

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silja LauriD 13-14 (41)25.328.51
2Jussi RantalaH 13-14 (32)22.18+3.537.44
2Aino RantalaD 15-16 (19)42.37+5.0012.14
2Katri MäenpääD 40- (46)40.17+5.5813.56
3Inka MäenpääD 11-12 (21)32.54+6.2515.49
4Emma-Leena PortimojärviD 13-14 (41)28.09+2.379.46
5Eero HaapasalmiH 55- (98)30.48+3.139.01
6Hannu LauriH 50- (113)33.42+5.268.57
7Eija RantalaB (41)41.24+17.1614.19
7Venla PortimojärviD 11-12 (21)42.26+15.5720.24
8Laura LauriD 40- (46)53.54+19.3518.39
8Juha RantalaH 40- (64)42.35+5.469.04
9Heidi SinevaaraA Lang (30)1.12.49+38.4717.45
9Seppo KorhonenH 70- (86)32.54+5.2410.45
10Elina LauriD 13-14 (41)35.58+10.2612.29
18Petri KeskitaloH 50- (113)40.16+12.0010.42
36Teemu NiskanenH 21- (168)1.10.29+31.1311.31
Heikki LauriN-åpen (60)22.2411.43
Hanna RantalaD -10 (8)37.3618.25
Tuija HaapasalmiD 50- (95)diskvalifisert

Paimion Rasti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Matti SipponenH 55- (98)37.08+9.3310.53
14Eija SipponenD 50- (95)43.58+8.1912.38
20Eveliina HirvonenD 21- (117)56.06+14.3410.42

Porrassalmen Nuorisoseura

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Teemu LaasanenH 35- (18)44.558.34
5Petri KuvaH 35- (18)1.35.42+50.4718.15

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Wiig MathisenH 55- (98)28.53+1.188.28
11Tove Evensen MathisenD 55- (57)42.53+11.2714.00

Post SV Dresden

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anke MüllerD 50- (95)44.01+8.2212.38
19Annette LeonhardtD 50- (95)56.26+20.4716.12

Punkalaitumen Kunto

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tuuli RinneD 40- (46)1.05.26+31.0722.38
12Tomi RinneH 40- (64)50.26+13.3710.45

Rasti-Jyry

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Miia HoviD 40- (46)42.40+8.2114.45

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunnar FosstveitH 17-C (8)28.269.40
1Camilla FosstveitD 17-C (12)43.4614.53
2Brage FosstveitH 11-12N (13)19.10+0.5710.02
5Gaute FosstveitH 15-16 (31)50.39+10.5713.11
Erle FosstveitN-åpen (60)38.5620.23

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 65- (71)29.1710.41
4Sverre GrafferH 17-A kort (16)1.00.04+14.4515.58
20Morten DåsnesH 60- (127)40.13+12.0211.47
21Helge GrafferH 50- (113)43.59+15.4311.41

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgitte BekkelundD 70- (28)36.0714.13
2Bjørg SvanbergD 60- (46)29.35+0.2510.47
3Torgeir StrandhagenH 60- (127)28.56+0.458.29
18Kjell SvanbergH 60- (127)39.40+11.2911.37

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Synnøve VonenC Kort (21)40.3916.52
8Espen SvaeH 45- (64)35.09+6.448.39
Jens Vonen SvaeN-åpen (60)18.199.35
Jesper Vonen SvaeH -10 (12)39.1620.33

Seskarö IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lars LundkvistH 50- (113)34.23+6.079.08

SK Pohjant

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Panu HyvönenA Lang (30)35.49+1.478.44

SK Saue Tammed

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Viivi-Anne SootsD 40- (46)37.22+3.0312.55
2Kirti RebaneD 35- (16)48.12+2.1012.49

SK Uranus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Seppo KonttajärviA Lang (30)38.41+4.399.26

SK Vuoksi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aapo TonderH 19-20 (27)58.58+20.1311.15

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Frode ØdegårdstuenH 50- (113)38.59+10.4310.22

Sogndal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingar HalsH 55- (98)27.358.05
1Mari BasbergD 17-A kort (14)42.4211.07

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn AlsakerH 60- (127)34.26+6.1510.05
14Pål BårdsenH 50- (113)38.47+10.3110.18

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ove Gunnar JacobsenH 65- (61)30.32+7.549.58

Stokmarknes OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jens Olav HessenH 17-B (20)33.36+8.2011.40
Eirik HessenN-åpen (60)22.1711.40

Storsteinnes IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henning Kvaal-TanguayH 17-N (2)14.417.41
2Eivind HemmingsenH 17-C (8)36.25+7.5912.23
7Ottar K KvaalH 40- (64)42.22+5.339.02
10Ranveig EfraimsenD 65- (71)42.53+13.3615.39
19Gunnar KvaalH 70- (86)40.49+13.1913.20

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Silje CarlsenB (41)29.06+4.5810.04
3Peter CarlsenH 17-A kort (16)52.44+7.2514.01

Suunta 2000

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oili HolopainenD 13-14 (41)27.45+2.139.38

Sävedalens AIK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Maria MagnussonD 21- (117)45.06+3.348.36
7Jenny BengtssonD 21- (117)48.56+7.249.20
17Emma AnderssonD 21- (117)53.15+11.4310.09

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johan Ek-LarssonH 21- (168)41.49+2.336.49

Søgne og Songdalen OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christina WhiteD 45- (62)34.01+1.029.46
3Leiv-Terje ArnevikH 45- (64)31.41+3.167.48
4Reidar HeivollH 60- (127)29.08+0.578.32
5Else-Margrethe BredlandD 70- (28)43.18+7.1117.02
5Lene Næss BirkelandD 17-B (26)45.18+17.2415.43
7Torhild Nesmann HalvorsenD 70- (28)54.23+18.1621.24
8Astrid WhiteD 13-14 (41)31.15+5.4310.51
10Øystein DybeslandH 55- (98)35.13+7.3810.19
11Signe HeivollD 65- (71)48.57+19.4017.51
11Tore BerntsenH 70- (86)34.42+7.1211.20
11Jesse WhiteH 45- (64)44.13+15.4810.53
16Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (117)53.14+11.4210.09
20Floke BredlandH 70- (86)47.11+19.4115.25
27Roy BirkelandH 50- (113)55.39+27.2314.48
Selma WhiteD -10 (8)brutt

Sørreisa OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli Blomseth HelgesenD 60- (46)29.1010.38
1Hilde HanssenD 17-B (26)27.549.41
1Ivar HelgesenH 70- (86)27.308.59
3Jan Asbjørn EriksenH 75- (51)28.34+3.5911.14
3Guri LøkseD 65- (71)32.24+3.0711.49
10Hans-Martin VaengH 50- (113)35.08+6.529.20
13Leif GulbrandsenH 60- (127)36.09+7.5810.36
26Tor MidttunH 60- (127)43.13+15.0212.40
Jon Helge VaengH 50- (113)diskvalifisert

Tampereen Pyrintö

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anni RintanenD 11-12 (21)26.2912.43
2Heini RintanenD 19-20 (16)43.32+1.2710.43
5Mari RintanenD 45- (62)35.35+2.3610.13

thurgorienta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ueli HebeisenH 60- (127)46.15+18.0413.33

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Angelica BrandqvistD 40- (46)49.03+14.4416.58
12Jens LindströmH 50- (113)36.23+8.079.40

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Erling SommerfeldtH 21- (168)49.06+9.508.01

Umeå OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Clas FriesH 60- (127)28.118.15
7Anders FriesH 60- (127)33.53+5.429.56
25Elisabeth FriesD 21- (117)59.21+17.4911.19

UZAO-Team

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elena BogopolskayaD 40- (46)1.04.57+30.3822.28
13Gennady BogopolskiyH 40- (64)52.56+16.0711.17
Leo BogopolskiyN-åpen (60)diskvalifisert

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars MauritzsenH 80- (12)33.3313.12
3Aina Romsdal MauritzsenD 75- (25)58.03+19.0822.51

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus GjerstadH 17-18 (15)40.02+1.588.32
5Torild HageD 60- (46)35.29+6.1912.57
23Bjørn L. BasbergH 60- (127)42.36+14.2512.29

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Veslemøy TyssøD 65- (71)1.00.20+31.0322.01
17Arne TyssøH 70- (86)37.28+9.5812.14

Verdal OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnhild KvaalA Kort (31)27.47+2.5311.34
3Johannes SollidH 80- (12)48.56+15.2319.15
4Kari SollidD 75- (25)1.03.03+24.0824.49
9John KvaalH 65- (61)29.24+6.469.36
15Eli KristoffersenD 65- (71)53.46+24.2919.37
15Sverre KristoffersenH 70- (86)37.00+9.3012.05
24Edvin SivertsenH 60- (127)43.10+14.5912.39

Vetelin Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Jyri MyllymäkiH 40- (64)49.06+12.1710.28

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jon Magne SvendsbøeH 45- (64)51.34+23.0912.42

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Grete UrsetD 75- (25)diskvalifisert

Vittjärvs IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Malin KristofferssonD 40- (46)34.1911.52
15Anders KristofferssonB (41)58.52+34.4420.22
Karl KristofferssonN-åpen (60)23.4812.27

Voss IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Knut SkipleH 75- (51)28.54+4.1911.22

Växjö OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lisel ArvidssonD 55- (57)32.09+0.4310.30
10Görel SkoogD 55- (57)42.38+11.1213.55
11Lars G SkoogH 65- (61)31.27+8.4910.16
Ulf ArvidssonC Lang (6)diskvalifisert

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristin JægerD 35- (16)1.03.52+17.5016.59
6Trine BarstadD 60- (46)35.52+6.4213.05
10Knut SkjesolH 70- (86)34.16+6.4611.11

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Halvor Eid NielsenH 21- (168)47.07+7.517.41

Östersunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Helen HanstockD 21- (117)1.05.06+23.3412.25
38James TurtonH 21- (168)1.36.39+57.2315.47

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Gunnar J. AlsakerH 75- (51)39.20+14.4515.29

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Katinka EvensenB (41)50.45+26.3717.33
13May Bente BrurbergD 50- (95)43.39+8.0012.32
24Vincent EijsinkH 55- (98)1.05.26+37.5119.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor