Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

H 60-

3 410 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Clas FriesUmeå OK28.11
2Svein Harald HansenOK Silsand28.34+0.23
3Torgeir StrandhagenRøyken OL28.56+0.45
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK29.08+0.57
5Eirik NordbrødenHalden SK33.41+5.30
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar33.50+5.39
7Anders FriesUmeå OK33.53+5.42
8Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb34.26+6.15
9Morten DueMåren OK35.02+6.51
10Tor Ragnar AndersenHalden SK35.41+7.30
11Bengt TunisIF Femman36.06+7.55
12Gisle Nordahl DueMåren OK36.07+7.56
13Leif GulbrandsenSørreisa OL36.09+7.58
14Ken Ragnarssonok kompassen36.47+8.36
15Ingar SolbergOlderskog IL37.44+9.33
16Gunnar BrattliMo OK38.34+10.23
17Sven ErikssonGamlakarleby IF39.01+10.50
18Kjell SvanbergRøyken OL39.40+11.29
19Carl-Göran StrutzEds SK39.48+11.37
20Morten DåsnesRingerike OL40.13+12.02
21Ørjan Eirik ValestrandFana IL41.05+12.54
22Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK41.39+13.28
23Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett42.36+14.25
24Edvin SivertsenVerdal OK43.10+14.59
25Bård NatvigNittedal OL43.11+15.00
26Tor MidttunSørreisa OL43.13+15.02
27Ueli Hebeisenthurgorienta46.15+18.04
28Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK47.52+19.41
29Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF50.37+22.26
30Rolf Gunnar BredesenFossum IF51.54+23.43
31Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering54.54+26.43
32Egil KarlsenAskøy OL58.35+30.24
33Per Dag NordkveldeHedrum OL1.04.55+36.44
Arnulf VillmoKorgen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor