Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

H 50-

3 760 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb28.16
2Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL28.46+0.30
3Pål AuglandBergens TF31.53+3.37
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand33.12+4.56
5Morten KildeboHalden SK33.24+5.08
6Hannu LauriOunasvaaran hiihtoseura33.42+5.26
7Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti34.17+6.01
8Lars LundkvistSeskarö IF34.23+6.07
9Fred Arne JacobsenBardu IL34.36+6.20
10Hans-Martin VaengSørreisa OL35.08+6.52
11Magnus KarlssonOK Landehof36.06+7.50
12Jens LindströmTibro OK36.23+8.07
13Ole Morten WieMo OK37.08+8.52
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.47+10.31
15Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering38.59+10.43
16Roar PedersenOppsal Orientering39.06+10.50
17Torkjel NesheimIL Tyrving39.33+11.17
18Petri KeskitaloOunasvaaran hiihtoseura40.16+12.00
19Axel Juell TheisenMellembygd OL40.25+12.09
20Ingemar EriksenMålselv IL42.20+14.04
21Helge GrafferRingerike OL43.59+15.43
22Jørn K RemloIL Siso44.44+16.28
23Are NjåsteinIL Tyrving45.28+17.12
24Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell48.55+20.39
25Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell51.34+23.18
26Martin FrischknechtAlta OL53.13+24.57
27Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK55.39+27.23
28Fritz RothacherOlg Pfäffikon58.54+30.38
Jon Helge VaengSørreisa OLdiskvalifisert
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKinaktiv
Fred Inge EilertsenKirkenes IFinaktiv
Jim OlaussenHalden SKinaktiv
Lasse SkalleHarstad OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor