Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

H 21-

6 120 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK39.16
2Anders VisterNydalens SK39.29+0.13
3Rasmus Rørholt TheisenNTNUI39.50+0.34
4Tobias HenrikssonOK Trian40.26+1.10
5Topi AnjalaKoovee41.00+1.44Last ned GPS-spor i gpx-format
6Per CarlborgLinköpings OK41.42+2.26
7Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering41.49+2.33
8Fredrik EliassonHalden SK42.39+3.23
9Topi PenttinenOK Trian43.21+4.05
10Antti VainioMS Parma43.48+4.32
11Miika HernelahtiKalevan rasti44.06+4.50
12Juho-Matti TaivainenNavi44.10+4.54
13Rune NygaardIL Gular45.43+6.27
14Jakob WallenhammarHagaby GoIF46.02+6.46
15Sverre Turter SandvoldNTNUI46.48+7.32
16Halvor Eid NielsenÄrla IF47.07+7.51
17Panu TeittinenKangasala SK47.47+8.31
18Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät49.06+9.50
19Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät49.12+9.56
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI50.04+10.48
21Rasmus LarssonOK Alehof50.18+11.02
22Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL51.01+11.45
23Jere SipponenIFK Lidingö SOK52.06+12.50
24Marius ØieLøten o-lag52.20+13.04
25Harald KalagerNTNUI55.43+16.27
26Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat55.58+16.42
27Markus GladNydalens SK56.18+17.02
28Jacob Berg LofthusNTNUI57.13+17.57
29Kari KokkinenLahden Taimi57.19+18.03
30Håvard Krey HansenOK Silsand57.20+18.04
31Cillin CorbettCork O59.44+20.28
32Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.02.15+22.59
33Håvar ØstvikBardu IL1.05.49+26.33
34Martin AnkelOK Alehof1.09.41+30.25
35Evaldas JadenkusOK Azuolas1.09.49+30.33
36Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura1.10.29+31.13
37Tuomas FjällströmAnttolan Urheilijat1.13.30+34.14
38James TurtonÖstersunds OK1.36.39+57.23
Anders DahlinOK Sarvendiskvalifisert
Eero-Matti VainioMS Parmadiskvalifisert
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Torstein MellemNydalens SKinaktiv
Torgeir SkjeldnesBardu ILinaktiv
Anders Felde OlaussenNTNUIinaktiv
Anders Tønnessen RødFana ILinaktiv
Johnny NimvikLunds OKinaktiv
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegninaktiv
Torkil Eide SolstadIL Tyrvinginaktiv
Olav Johannes DeelstraOppsal Orienteringinaktiv
Sven-Are PaulsenBardu ILinaktiv
Vidar WenselSørreisa OLinaktiv
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OKinaktiv
Gustav BoquistIK Uveninaktiv
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsøinaktiv
Sami-Petteri JuopperiPellon Ponsiinaktiv
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringinaktiv
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Petteri LaitinenKangasala SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor