Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | FH 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A Lang | A Kort | B | C Lang | C Kort

D 21-

5 240 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK41.32
2Gunilla SvärdIF Thor44.26+2.54
3Maria MagnussonSävedalens AIK45.06+3.34
4Mari VäänänenKalevan rasti45.43+4.11
5Josefine KlintbergOK Ravinen45.59+4.27
6Ingrid GulbrandsenNTNUI47.41+6.09
7Jenny BengtssonSävedalens AIK48.56+7.24
8Evine Westli AndersenLøten o-lag49.43+8.11
9Victoria StevensAIRE GB50.52+9.20
10Tiina HaarlaaHelsingin Suunistajat51.08+9.36
11Helen MartinsenIL Gular51.28+9.56
12Sanna AndelinLahden Taimi51.52+10.20
12Marianne Opsahl BredesenNTNUI51.52+10.20
14Marthe GløersenBækkelagets SK52.17+10.45
15Anna-Kaisa AsikainenKoovee53.08+11.36
16Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK53.14+11.42
17Emma AnderssonSävedalens AIK53.15+11.43
18Audhild Bakken RognstadNTNUI55.02+13.30
19Pernilla TunisIF Femman55.12+13.40
20Eveliina HirvonenPaimion Rasti56.06+14.34
21Marjo LiikanenGanddal IL56.42+15.10
22Josefine WallenhammarHagaby GoIF57.55+16.23
23Terhi MykkänenKangasala SK58.39+17.07
24Maria ItkonenLapin Veikot58.47+17.15
25Elisabeth FriesUmeå OK59.21+17.49
26Natalie LerdahlHarstad OL1.04.32+23.00
27Niamh CorbettCork O1.04.44+23.12
28Helen HanstockÖstersunds OK1.05.06+23.34
29Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.05.39+24.07
30Trine BolstadGanddal IL1.08.44+27.12
31Ellen ForsgrenIL BUL-Tromsø1.09.28+27.56Last ned GPS-spor i gpx-format
32Mirja AnderssonOK Sarven1.15.47+34.15
Siri EidnesOslostudentenes IKinaktiv
Emma BergströmVittjärvs IKinaktiv
Trine Disch KihleNTNUIinaktiv
Marit ValaOppsal Orienteringinaktiv
Torun AnkjellNordreisa ILinaktiv
Paula Iso-MarkkuKalevan rastiinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor