Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 8
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 21 september 2016

N

860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder MoOL Toten-Troll13.0115.08
2Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL16.09+3.0818.46
3Linus BekkelundGjø-Vard OL16.43+3.4219.26
4Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL19.04+6.0322.10
5Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL21.44+8.4325.16
6Selma BekkelundGjø-Vard OL31.37+18.3636.45

C

1 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll16.2813.36
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll21.08+4.4017.27
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll25.51+9.2321.21
4Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL48.34+32.0640.08
5Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL48.48+32.2040.19
6Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL48.55+32.2740.25
7Mats LigaardenGjø-Vard OL53.23+36.5544.07

B

1 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.2612.11
2Philip FøyenGjø-Vard OL18.21+0.5512.49
3Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.48+1.2213.08
4Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll20.28+3.0214.18
5Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll24.08+6.4216.52
6Håvard GjestvangOL Toten-Troll25.12+7.4617.37
0Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLdiskvalifisert

A

2 230 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SollienOL Toten-Troll17.497.59
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.03+0.148.05
3Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll19.09+1.208.35
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll19.32+1.438.45
5Martin ØhmanGjø-Vard OL19.35+1.468.46
6Jakob MoOL Toten-Troll19.47+1.588.52
7Elias ØhmanGjø-Vard OL20.20+2.319.07
8Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL21.07+3.189.28
9Ola BroxOL Toten-Troll23.27+5.3810.30
10Arnfinn PedersenGjø-Vard OL23.51+6.0210.41
11Håvard KvammeOL Toten-Troll24.26+6.3710.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Are StrandlieGjø-Vard OL26.22+8.3311.49
13Even ErlienGjø-Vard OL26.30+8.4111.53
14Hege SolerødGjø-Vard OL27.06+9.1712.09
15Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL27.35+9.4612.22
16Bjarte LindstadOL Toten-Troll28.07+10.1812.36
17Eirin LodgaardByåsen IL28.14+10.2512.39
18Margrete JørandliGjø-Vard OL29.06+11.1713.02
19Synne SolbergGjø-Vard OL30.01+12.1213.27
20Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering30.17+12.2813.34
21Wigard NilsenHaugesund IL Orientering30.31+12.4213.41
22Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering31.00+13.1113.54
23Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering32.25+14.3614.32
24Hildegunn LindstadOL Toten-Troll33.30+15.4115.01
25Erik HaugenRingsaker OK33.47+15.5815.08
26Terje MalmHamar OK34.41+16.5215.33
27Eivor StensrudRaufoss IL Orientering34.59+17.1015.41
28Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL37.03+19.1416.36
29Lars LodgaardRaufoss IL Orientering40.11+22.2218.01
30Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL49.29+31.4022.11
31Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.02.37+44.4828.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor