Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 7
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 14 september 2016

N

1 570 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Endre SolbergGjø-Vard OL29.3318.49
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll35.59+6.2622.55
3Peder MoOL Toten-Troll36.06+6.3322.59
4Isak Bratland WestrumGjø-Vard OL39.22+9.4925.04
5Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL39.29+9.5625.08
6Mats LigaardenGjø-Vard OL45.34+16.0129.01
7Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL52.48+23.1533.37
8Emina Halmstad AndersenGjø-Vard OL56.37+27.0436.03
9Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL57.42+28.0936.45
10Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.03.48+34.1540.38
11Espen TorsethGjø-Vard OL1.03.49+34.1640.38

C

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL34.4116.21
2Even LienGjø-Vard OL38.23+3.4218.06
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll39.25+4.4418.35
4Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL48.21+13.4022.48
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll49.42+15.0123.26
6Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering56.45+22.0426.46
7Henrik BergGjø-Vard OL1.15.46+41.0535.44

B

3 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL34.439.45
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering44.17+9.3412.26
3Håvard GjestvangOL Toten-Troll44.54+10.1112.36
4Terje MalmHamar OK48.42+13.5913.40
5Erik HaugenRingsaker OK50.08+15.2514.04
6Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll53.07+18.2414.55
7Philip FøyenGjø-Vard OL58.15+23.3216.21
8Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.12.52+38.0920.28
9Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.28.14+53.3124.47
0Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

A

4 420 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering35.047.56
2Elias ØhmanGjø-Vard OL36.05+1.018.09
3Erlend SlokvikOL Toten-Troll36.17+1.138.12
4Jakob MoOL Toten-Troll36.44+1.408.18
5Anders SollienOL Toten-Troll37.52+2.488.34
6Are StrandlieGjø-Vard OL40.22+5.189.07
7Bjarte LindstadOL Toten-Troll42.10+7.069.32
8Ola BroxOL Toten-Troll43.56+8.529.56
9Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll44.33+9.2910.04
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll45.11+10.0710.13
11Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll45.24+10.2010.16
12Håvard KvammeOL Toten-Troll48.16+13.1210.55
13Lars LodgaardRaufoss IL Orientering48.30+13.2610.58
14Hildegunn LindstadOL Toten-Troll50.04+15.0011.19
15Vanja StaffOL Toten-Troll50.46+15.4211.29
16Eirin LodgaardByåsen IL53.15+18.1112.02
17Johan SwärdHadeland Ol53.50+18.4612.10
18Wigard NilsenHaugesund IL54.17+19.1312.16
19Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL58.12+23.0813.10
20Even ErlienGjø-Vard OL1.01.23+26.1913.53
21Margrete JørandliGjø-Vard OL1.04.50+29.4614.40
22Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.06.34+31.3015.03
23Synne SolbergGjø-Vard OL1.15.53+40.4917.10
Hege SolerødGjø-Vard OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor