Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 7 september 2016

C-åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine VistedGjø-Vard OL16.129.31
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL19.36+3.2411.31

N-åpen

1 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emina H. AndersenGjø-Vard OL30.0918.50
0Isabel H. AndersenGjø-Vard OL39.45+9.3624.50
0Linus BekkelundGjø-Vard OL34.44+4.3521.42
0Selma BekkelundGjø-Vard OL20.0412.32
0Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL18.3611.37
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll21.0513.10
0Mats LigaardenGjø-Vard OL25.3916.01
0Peder MoOL Toten-Troll21.1513.16
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19.5612.27
0Emilie StenbrendenGjø-Vard OL30.0618.48
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL54.16+24.0733.55
0Isak Bratland WestrumGjø-Vard OL18.3611.37
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL39.45+9.3624.50

D 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL17.0610.03
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL23.47+6.4113.59
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.00.5422.33

D 15-16

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL36.009.43
2Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL42.24+6.2411.27
3Erna BakkeGjø-Vard OL56.39+20.3915.18
4Synne SolbergGjø-Vard OL1.06.49+30.4918.03

D 17-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL34.289.18
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll38.06+3.3810.17
3Vanja StaffOL Toten-Troll42.30+8.0211.29
4Hege SolerødGjø-Vard OL44.28+10.0012.01
5Hildegunn LindstadOL Toten-Troll44.34+10.0612.02
6Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL48.17+13.4913.02
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.08+15.4013.32
8Eirin LodgaardByåsen IL56.42+22.1415.19
9Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.12.44+38.1619.39
Guro MoOL Toten-Trollbrutt

D 50-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid GiilRond OL47.5517.44

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL35.5513.18

D 70-

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten BakkeGjø-Vard OL35.1920.46

H 11-12

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL13.428.03
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL20.06+6.2411.49
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll23.03+9.2113.33
4Even LienGjø-Vard OL24.33+10.5114.26
5Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll24.39+10.5714.30
6Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL28.39+14.5716.51

H 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL27.1210.04
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll29.52+2.4011.03
3Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL56.06+28.5420.46

H 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll51.2813.54

H 17-

4 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll37.248.18
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL38.01+0.378.26
3Anders SollienOL Toten-Troll39.57+2.338.52
4Martin ØhmanGjø-Vard OL40.15+2.518.56
5Simen BallangrudRaufoss IL Orientering41.12+3.489.09
6Are StrandlieGjø-Vard OL41.55+4.319.18
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll42.13+4.499.22
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll46.04+8.4010.14
9Elias ØhmanGjø-Vard OL46.06+8.4210.14
10Øyvind LienGjø-Vard OL47.41+10.1710.35
11Håvard KvammeOL Toten-Troll48.21+10.5710.44
12Marius StaffOL Toten-Troll55.29+18.0512.19

H 50-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK50.5413.45
0Bjarte LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BroxOL Toten-Troll40.3810.58
2Sjur GjestvangOL Toten-Troll52.35+11.5714.12
3Wigard NilsenHaugesund IL54.22+13.4414.41
4Harald BakkeGjø-Vard OL1.05.41+25.0317.45

H 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering37.5514.02
2Svein SolerødOL Toten-Troll39.03+1.0814.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor