Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 8 juni 2016

N

1 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emina Halmstad AndersenGjø-Vard OL22.5814.21
0Isabel Halmstad AndersenGjø-Vard OL24.08+1.1015.05
0Linus BekkelundGjø-Vard OL22.3014.03
0Selma BekkelundGjø-Vard OL15.559.56
0Henrik BergGjø-Vard OL11.487.22
0Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL19.5912.29
0Anne Berthe Skari EngenGjø-Vard OL27.27+4.2917.09
0Erland Nordli EriksenGjø-Vard OL22.5114.16
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering39.06+16.0824.26
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering24.20+1.2215.12
0Tereza HoptvogelovaGjø-Vard OL23.08+0.1014.27
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL25.46+2.4816.06
0Eline KravdalGjø-Vard OL23.59+1.0114.59
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL23.06+0.0814.26
0Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL16.4910.30
0Milla U. RolandSnertingdal IF Orientering25.02+2.0415.38
0Marlin RøsteRaufoss IL Orientering23.40+0.4214.47
0Andrine SolhaugRaufoss IL Orientering23.25+0.2714.38
0Emrik SolhaugRaufoss IL Orientering22.3814.08
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.559.56
0Anita TorsethGjø-Vard OL33.12+10.1420.45
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL33.30+10.3220.56
0Amund Olai ØfstedalGjø-Vard OL33.39+10.4121.01
0Josef ØhmanGjø-Vard OL17.4611.06
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL24.16+1.1815.10
0Even Nordli EriksenGjø-Vard OLdiskvalifisert

C

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL22.448.25
2Even LienGjø-Vard OL23.09+0.258.34
3Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL24.21+1.379.01
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll30.03+7.1911.07
5Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll31.06+8.2211.31
6Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering41.03+18.1915.12
7Kirsten BakkeGjø-Vard OL41.35+18.5115.24
8Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering42.33+19.4915.45
9Arne StrandlieGjø-Vard OL57.02+34.1821.07
10Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL59.24+36.4022.00
11Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL1.13.20+50.3627.09
12Emilie GrøterudSnertingdal IF Orientering1.20.13+57.2929.42
13Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.20.15+57.3129.43
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

B

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL33.4210.12
2Espen RolandSnertingdal IF Orientering38.42+5.0011.43
3Håvard GjestvangOL Toten-Troll39.09+5.2711.51
4Erik HasliSnertingdal IF Orientering39.24+5.4211.56
5Wigard NilsenHaugesund40.06+6.2412.09
6Marie KravdalGjø-Vard OL40.11+6.2912.10
7Erik HaugenRingsaker OK43.09+9.2713.04
8Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll43.45+10.0313.15
9Eivor StensrudRaufoss IL Orientering45.03+11.2113.39
10Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll51.41+17.5915.39
11Roar SkoglundIL Veten52.18+18.3615.50
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL54.00+20.1816.21
13May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL58.42+25.0017.47
14Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.00.31+26.4918.20
15Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering1.09.34+35.5221.04
0Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

A

5 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin ØhmanGjø-Vard OL44.058.49
2Anders SollienOL Toten-Troll47.30+3.259.30
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering47.36+3.319.31
4Elias ØhmanGjø-Vard OL48.19+4.149.39
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll55.18+11.1311.03
6Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll55.49+11.4411.09
7Hege SolerødGjø-Vard OL56.48+12.4311.21
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll57.38+13.3311.31
9Øyvind LienGjø-Vard OL58.41+14.3611.44
10Stein Arne NegårdVang OL1.00.29+16.2412.05
11Ola BroxOL Toten-Troll1.02.58+18.5312.35
12Even ErlienGjø-Vard OL1.04.01+19.5612.48
13Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.08.53+24.4813.46
14Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.09.07+25.0213.49
15Margrete JørandliGjø-Vard OL1.10.01+25.5614.00
16Vanja StaffOL Toten-Troll1.10.46+26.4114.09
17Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.12.02+27.5714.24
18Herman BakkeLøten o-lag1.12.06+28.0114.25
19Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll1.14.49+30.4414.57
20Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL1.17.48+33.4315.33
21Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.18.51+34.4615.46
0Marius StaffOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor