Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 11 mai 2016

N

1 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marit AasOL Toten-Troll26.3916.39
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL32.53+6.1420.33
0Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL32.57+6.1820.35
0Rihgen BakkeRaufoss IL Orientering28.04+1.2517.32
0Linus BekkelundGjø-Vard OL26.52+0.1316.47
0Selma BekkelundGjø-Vard OL24.3015.18
0Sofie BjerregårdRaufoss IL Orientering28.24+1.4517.45
0Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL28.01+1.2217.30
0Sindre JøranliTorpa OL25.1715.48
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL28.09+1.3017.35
0Eline KravdalGjø-Vard OL27.54+1.1517.26
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL26.0216.16
0Mats LigardenGjø-Vard OL27.52+1.1317.25
0Peder MoOL Toten-Troll27.25+0.4617.08
0Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL22.2313.59
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL20.1212.37
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL50.07+23.2831.19
0Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL22.2313.59

C

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering17.558.57
2Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL18.39+0.449.19
3Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL19.42+1.479.51
4Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL19.43+1.489.51
5Even Nordli EriksenGjø-Vard OL21.38+3.4310.49
6Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll22.06+4.1111.03
7Amund FlaskerudOL Toten-Troll22.38+4.4311.19
8Even LienGjø-Vard OL25.49+7.5412.54
9Kristine FlaskerudOL Toten-Troll30.30+12.3515.15
10Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL36.51+18.5618.25
11Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL40.07+22.1220.03
0Henrik BergGjø-Vard OLdiskvalifisert

B

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering15.177.38
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll15.18+0.017.39
3Dorthe SeierstadRaufoss IL Orientering15.39+0.227.49
4Jon StrandSnertingdal IF Orientering15.45+0.287.52
5Håvard GjestvangOL Toten-Troll16.15+0.588.07
6Ida GranskogenRaufoss IL Orientering16.57+1.408.28
7May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL17.22+2.058.41
8Lars WallinSnertingdal IF Orientering20.57+5.4010.28
9Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll21.06+5.4910.33
10Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering23.38+8.2111.49
0Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

A

3 100 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias ØhmanGjø-Vard OL18.025.49
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.08+0.065.50
3Øyvind LienGjø-Vard OL18.09+0.075.51
4Anders SollienOL Toten-Troll19.23+1.216.15
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll20.11+2.096.30
6Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL21.16+3.146.51
7Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL21.22+3.206.53
8Jakob MoOL Toten-Troll21.29+3.276.55
9Arngrim SørumshaugenGjø-Vard OL21.41+3.396.59
10Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering21.42+3.407.00
11Håvard KvammeOL Toten-Troll21.48+3.467.01
12Are StrandlieGjø-Vard OL22.01+3.597.06
13Bjarte LindstadOL Toten-Troll22.19+4.177.11
14Lars LienGjø-Vard OL22.24+4.227.13
15Ingvild HoemRaufoss IL Orientering23.40+5.387.38
16Vanja StaffOL Toten-Troll24.48+6.468.00
17Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering25.00+6.588.03
18Hildegunn LindstadOL Toten-Troll25.45+7.438.18
19Margrete JørandliGjø-Vard OL27.06+9.048.44
20Hege SolerødGjø-Vard OL27.16+9.148.47
21Espen RolandSnertingdal IF Orientering27.28+9.268.51
22Marie KravdalGjø-Vard OL28.10+10.089.05
23Mari JøranliTorpa OL28.41+10.399.15
24Olav SveumGjø-Vard OL28.49+10.479.17
25Herman BakkeLøten o-lag29.22+11.209.28
26Erik HaugenRingsaker OK30.01+11.599.40
27Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering31.40+13.3810.12
28Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32.11+14.0910.22
29Turid GiilRond OL32.25+14.2310.27
30Svein SolerødOL Toten-Troll34.56+16.5411.16
31Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL53.43+35.4117.19
0Benjamin ØstvoldRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor