Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 4 mai 2016

N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering30.10
2Mats LigaardenGjø-Vard OL31.24+1.14
3Linus BekkelundGjø-Vard OL31.26+1.16
4Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL31.44+1.34
5Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL31.52+1.42
6Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL32.21+2.11
7Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL32.29+2.19
8Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL47.47+17.37
9Adele Lunde EngerGjø-Vard OL55.24+25.14
10Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.01.03+30.53

C

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK29.34
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL29.38+0.04
3Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering31.58+2.24
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL33.08+3.34
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll33.38+4.04
6Even LienGjø-Vard OL37.36+8.02
7Anne Berthe Skari EngenGjø-Vard OL38.36+9.02
8Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll38.55+9.21
9Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL41.49+12.15
10Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering46.15+16.41
11Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL46.16+16.42
12Arne StrandlieGjø-Vard OL47.03+17.29
13Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering51.48+22.14
14Kåre SolbergGjø-Vard OL54.43+25.09
15Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL56.24+26.50
16Olav SveumGjø-Vard OL1.06.08+36.34

B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL28.23
2Lars WallinSnertingdal IF Orientering36.56+8.33
3Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL37.25+9.02
4Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering37.36+9.13
5Erik HaugenRingsaker OK38.10+9.47
6Håvard GjestvangOL Toten-Troll39.51+11.28
7Øystein SnuggerudGjø-Vard OL41.23+13.00
8Martine SkjelsvikLillehammer OK42.41+14.18
9Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK44.23+16.00
10Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering48.31+20.08
11Jon StrandSnertingdal IF Orientering50.23+22.00
12Sigurd KvammeOL Toten-Troll56.09+27.46
13Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.09.56+41.33
0Lars LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orienteringbrutt

A

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders SollienOL Toten-Troll29.12
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering30.02+0.50
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll30.18+1.06
4Audun StrandlieGjø-Vard OL31.00+1.48
5Are StrandlieGjø-Vard OL33.49+4.37
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll35.22+6.10
7Ola BroxOL Toten-Troll36.41+7.29
8Valborg MadslienLillehammer OK38.23+9.11
9Elias ØhmanGjø-Vard OL39.25+10.13
10Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll40.40+11.28
11Øyvind LienGjø-Vard OL41.03+11.51
12Håvard KvammeOL Toten-Troll41.06+11.54
13Hege SolerødGjø-Vard OL41.27+12.15
14Vanja StaffOL Toten-Troll44.09+14.57
15Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering44.12+15.00
16Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering45.14+16.02
17Sjur GjestvangOL Toten-Troll45.16+16.04
18Even ErlienGjø-Vard OL46.16+17.04
19Hildegunn LindstadOL Toten-Troll52.25+23.13
20Svein SolerødOL Toten-Troll57.10+27.58
21Eivor StensrudRaufoss IL Orientering58.58+29.46
22Eli Ringstad LienGjø-Vard OL59.22+30.10
23Margrete JørandliGjø-Vard OL59.51+30.39
24Synne SolbergGjø-Vard OL1.04.25+35.13
25Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL1.06.47+37.35
26Turid GiilRond OL1.14.42+45.30
27Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.20.38+51.26
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor